ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okultisti pedofili!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Okultisti pedofili! Empty Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Thu 16 Oct - 16:49

Piramida pedofilskog lanca i okultizma

Michael Shrimpton, pak, bio je žrtva Edwarda Heatha, torijevskog premijera s početka sedamdesetih. Kazao je da je Heath najviše rangirani pripadnik Sotonističke crkve u britanskoj vladi, te da je silovao i ubijao djecu koju mu je donosio Savile. Prema Shrimptonovim riječima za prikrivanje je bio zadužen ministar zdravstva John Hunt, lord najvišeg reda kraljevske obitelji, odlikovan viteškim redom od Pape, koji je također bio skriveni dugogodišnji pedofil. Teza koju mnogi navode, a prema kojoj je sve upravljano iz kraljevske kuće Winsdora, točnije od kraljice Elizabete osobno, njezina supruga Vojvode od Edinbourga i princa Charlesa, nikad nije ni potvrđena ni provjerena. Za tu tezu nema dokaza. Ali je činjenica da je Sir Anthony Blunt, povjesničar umjetnosti i sovjetski špijun te blizak rod pok. Kraljice Majke dijelio iznajmljeni stan s lordom Victorom Rothschildom, za kojeg postoje ozbiljne sumnje da je, osim što je bio dvostruki špijun, bio i u samom vrhu pedofilskog lanca i okultizma. On je ujedno poznat i kao član svih mogućih think thankova koji se bave društvenim inženjeringom. Rothschild je prijateljevao i s Churchillom, baš kao i Cameron i kraljevska obitelj sa Savilleom. Njihovo prijateljstvo datira od suradnje u obavještajnoj službi MI5 (unutarnja sluzba, MI6 je vanjska). Sa sigurnošću možemo tvrditi da je ta služba bila glavni akter zataškavanja pedofilskog lanca. Sve podatke iz dosjea  britanske pedofilske elite znao je, sada također pokojni, zastupnik u parlamentu Geoffrey Dickens, koji je sve do svoje smrti govorio da dosjei koje je predao policiji sadrže imena ljudi iz visoke britanske politike. Ti su dosjei ovih dana glavni predmet svih presica britanskog premijera i ministrice unutarnjih poslova. Netragom su nestali u velikoj istrazi MI5, a "izgubio" ih je Leon Brittan, bivši šef te službe, kasnije i potpredsjednik Europske komisije te doživotni član Doma lordova.
http://www.dnevno.hr/rijec-glavnog-urednika-7dnevno/127773-zlocin-pedofilije-kohezijska-je-snaga-britanske-masonske-nadrase-a-katolicka-crkva-i-obitelj-smetnja-br-1.html?print=1
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Thu 16 Oct - 16:54

Ima ih i ovdje,,i okultista,sotonista a bome i svećenika!
Bagra!
http://www.dnevno.hr/rijec-glavnog-urednika-7dnevno/127773-zlocin-pedofilije-kohezijska-je-snaga-britanske-masonske-nadrase-a-katolicka-crkva-i-obitelj-smetnja-br-1.html?print=1
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Thu 16 Oct - 16:57

Svi oblici proricanja budućnosti, od naizgled bezazlenog gatanja kavom koje se toliko udomaćilo na našim prostorima pa sve do tarota, viska i nekih tehnika koje su tek stigle i kroz medije, uglavnom televizijske, tek probijaju put, vrlo su opasno i sve vode k jednom cilju - vječnom prokletstvu. Ipak, najopasnija metoda je spiritualizam, odnosno prizivanje duhova pokojnika.

"To nisu duhovi pokojnika. To su demoni iz pakla. Sotona na sve ove načine bere svoju bogatu žetvu, a prizivanje duhova toliko je opasno da su u taj krug uvučeni čak i oni koji su samo nazočili takvim ritualima i gledali sve sa strane. Žalosna je i zabrinjavajuća činjenica da su ovakvim ritualima podložni i obrazovani ljudi i sve veći broj mladih. U Europi se čak 20 milijuna ljudi učestalo bavi nekim oblikom okultizma, a ni naša sredina toga nije pošteđena", upozorio je mons. Bolobanić te je nazočnima iznio i nekoliko primjera kada je pristutnost Zloga nakon teškog i mukotrpnog puta uklonjena tek egzorcizmom i molitvom.

Uroci su također jedan od teških oblika okultnoga i mogu ostaviti trajne posljedice na žrtve, a ponekad su žrtve cijele obitelji i nerijetko se radi o smrtnim slučajevima. Sotona je nasretniji kada njegove žrtve, toliko izmučene i beznadne, same sebi oduzmu život. Proklinjanje, pogotovo onih s kojima ste u krvnoj vezi, također je čin koji Sotonu čini zadovljnim.
mns Balobanić!
Kako je istaknuo mons. Bolobanić, područje okultnoga je nesagledivo, tajnovito i neistraženo. Vrlo je malo kvalitetne literature o ovom području, a znanstvenici pojave ovakve prirode nazivaju parapsihološkim pojavama, jer ih gotovo uopće ne mogu objasniti ili istražiti.

"Ljudi moraju shvatiti da je Đavao stvaran i da je on čovječanstvu neprijatelj broj 1! Nijekanjem Sotone niječe se Krista koji je bit borbe protiv tog zla. Đavao nije strašilo za malu djecu. On je stvaran, ali skriven i vreba svoje žrtve sijući zablude", naglasio je između ostalog mons. Bolobanić.
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Thu 16 Oct - 17:10

1907. osniva novo tajno društvo koje proučava svete knjige Theleme, zvano Srebrna Zvijezda (A∴A∴), te 1912. osniva britansku sekciju Ordo Templi Orientisa. Vjerojatna je i mogućnost Crowleyovog špijunskog rada u SAD-u tijekom I. Svj. rata kada je navodno promatrao utjecaj njemačke ideologije, te rad irskog pokreta za neovisnost. Što se tiče tog aspekta njegovog života, tu je iznimna crta povezanosti s već spomenutim Johnom Deejem. Iz Italije je izbačen 1923. zbog nauke koja je očito u suprotnosti sa fašističkim svjetonazorom. Na Siciliji je napravio samostan posvećen Thelemi. Tu je stao na žulj i katoličkoj crkvi jer je propovijedao slobodnu volju i uživanje, a branio pokoravanje zakonima, zapovijedima i normama. 1929. godine se ponovno ženi, ovaj puta je ‘sretnica’ Maria de Miramar. Već sljedeće godine odlaze jedno od drugog ali bez zakonske rastave. 1.12.1947. Crowley umire od respiratorne infekcije. Naime, radi liječenja astme morfijem bio je heroinski ovisnik. Zbog zabrane daljnjeg korištenja morfija u liječenju od strane doktora Crowley umire, no prije smrti uspijeva baciti urok na doktora koji umire kasnije istog dana pod još nerazjašnjenim okolnostima.
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Guest Thu 16 Oct - 19:23

Pate, jesi ti otvorio temu o pedofiliji među okultistima ili se opet obračunavaš s okultizmom općenito? Ako je tema o pedofilima, onda nema smisla pisanje o osnivanju A∴A∴ ili o tvojim stavovima o okultizmu općenito - o tome je već otvoreno nekoliko tema.

Što se tiče zlostavljanja djece, to je stravičan zločin i tko god ga počinio za to treba kazneno odgovarati pa bio on okultist, katolički svećenik ili ateist.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Thu 16 Oct - 20:54

Vegvísir wrote:Pate, jesi ti otvorio temu o pedofiliji među okultistima ili se opet obračunavaš s okultizmom općenito? Ako je tema o pedofilima, onda nema smisla pisanje o osnivanju A∴A∴ ili o tvojim stavovima o okultizmu općenito - o tome je već otvoreno nekoliko tema.

Što se tiče zlostavljanja djece, to je stravičan zločin i tko god ga počinio za to treba kazneno odgovarati pa bio on okultist, katolički svećenik ili ateist.
Slažem se da je zločin,no netko me potaknuo da iskopam o okultistima pedofilima nešto,pa evo nađoh!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Fri 17 Oct - 12:16

Bravo... patriote, nadmašio si sam sebe u gluposti. Navodiš http://www.dnevno.hr/ na što se mogu samo nasmijati :D 
Pa kad već navodiš to govno.hr reci mi da li je Isus bio Hrvat ili Srbin? Zašto pitam? Zato što to govno.hr navodi kako je Isus bio Hrvat, a u isto vrijeme pandan te stranice (ekipa je ista), govno.rs (dnevno.rs je srpska verzija stranice dnevno.hr, slobodno provjeri sam :D ), navodi kako je Isus bio Srbin. :D 

Da si patriote dao neki ozbiljniji članak o čemu konstantno pokušavaš ali ti ne uspjeva, rekao bi ti patriote, svaka ti čast, slažem se, napokon si nešto iskopao. Ne negiram da nema budala i u drugim sustavima, pa tako i u mom niti ne generaliziram za kršćanstvo, samo iznosim vijest o počinjenim zločinima i to nije moja vijest nego javna i koliko god bila sa nekih portala, daleko su ozbiljnije nego sa govno.hr. Kao da uspoređujemo Večernji, Jutarnji sa miki maus časopisom...

ajde patriote, možeš ti i bolje :D

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Fri 17 Oct - 12:25

Patriot_1 wrote:1907. osniva novo tajno društvo koje proučava svete knjige Theleme, zvano Srebrna Zvijezda (A∴A∴), te 1912. osniva britansku sekciju Ordo Templi Orientisa. Vjerojatna je i mogućnost Crowleyovog špijunskog rada u SAD-u tijekom I. Svj. rata kada je navodno promatrao utjecaj njemačke ideologije, te rad irskog pokreta za neovisnost. Što se tiče tog aspekta njegovog života, tu je iznimna crta povezanosti s već spomenutim Johnom Deejem. Iz Italije je izbačen 1923. zbog nauke koja je očito u suprotnosti sa fašističkim svjetonazorom. Na Siciliji je napravio samostan posvećen Thelemi. Tu je stao na žulj i katoličkoj crkvi jer je propovijedao slobodnu volju i uživanje, a branio pokoravanje zakonima, zapovijedima i normama. 1929. godine se ponovno ženi, ovaj puta je ‘sretnica’ Maria de Miramar. Već sljedeće godine odlaze jedno od drugog ali bez zakonske rastave. 1.12.1947. Crowley umire od respiratorne infekcije. Naime, radi liječenja astme morfijem bio je heroinski ovisnik. Zbog zabrane daljnjeg korištenja morfija u liječenju od strane doktora Crowley umire, no prije smrti uspijeva baciti urok na doktora koji umire kasnije istog dana pod još nerazjašnjenim okolnostima.

hahaha, koliko neistina.
A.'.A.'. je Red koji je osnovao A.C., da, ali se temelji na svetim knjigama Theleme. On NIJE osnovao britansku sekciju O.T.O.-a nego ju ne preuzeo.
Izbačen je iz italije i iz Njemačke upravo zbog neslaganja sa fašističkim i nacističkim idejama.
Katoličkoj Crkvi je stao na žulj jer se nije podlagao njihovoj volji i tako bi svi trebali postupiti. Nadalje, on je propovjedao slobodnu Volju i da, bio je hedonist, ali to ne znači da se može uživati u bilo čemu.
Osnovna i najvažnija razlika između Sotonizma i Theleme pri čemu se te dvije ideologije ne mogu povezivati je da Thelema promiće slobodnu Volju što nije u skladu sa Sotonizmom jer on pak promiće volju i želju za utaživanjem nižih strasti. Te dvije filozofije su u potpunosti suprotne.
I naravno, zadnji podatak je netočan. Heroin se pripisivao prije osobama koje su imale respiratornih smetnji, smetnji u disanju i naravno da to može rezultirati ovisnošću. Da to nije ništa čudno, postoje i dan danas ljekovi, LEGALNI koji mogu stvoriti ovisnost i to također nije ništa čudno. Crowley se, teško ali je, odvikao od ovisnosti što naravno nije navedeno. Interesantno. A ovo sa doktorom :D lol. još uvijek se smijem...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Fri 17 Oct - 13:12

Ti braniš tog idiota i bolesnika,,,majko mila,,,
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Fri 17 Oct - 13:22

Patriot_1 wrote:Ti braniš tog idiota i bolesnika,,,majko mila,,,

ja ga branim??? gdje? nemam što braniti ali mogu reći što jest, a što nije istina.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Patriot_1 Fri 17 Oct - 13:43

Sefirot wrote:Bravo... patriote, nadmašio si sam sebe u gluposti. Navodiš http://www.dnevno.hr/ na što se mogu samo nasmijati :D 
Pa kad već navodiš to govno.hr reci mi da li je Isus bio Hrvat ili Srbin? Zašto pitam? Zato što to govno.hr navodi kako je Isus bio Hrvat, a u isto vrijeme pandan te stranice (ekipa je ista), govno.rs (dnevno.rs je srpska verzija stranice dnevno.hr, slobodno provjeri sam :D ), navodi kako je Isus bio Srbin. :D 

Da si patriote dao neki ozbiljniji članak o čemu konstantno pokušavaš ali ti ne uspjeva, rekao bi ti patriote, svaka ti čast, slažem se, napokon si nešto iskopao. Ne negiram da nema budala i u drugim sustavima, pa tako i u mom niti ne generaliziram za kršćanstvo, samo iznosim vijest o počinjenim zločinima i to nije moja vijest nego javna i koliko god bila sa nekih portala, daleko su ozbiljnije nego sa govno.hr. Kao da uspoređujemo Večernji, Jutarnji sa miki maus časopisom...

ajde patriote, možeš ti i bolje :D
Valjda je to neka bena izvalila,da je Hrvat! :D Tko normalan to puši?Kao što rekoh,Jehovni Svjedoci su bezvezna sekta(nije ni čudo ako ih je osnovao okultist) ali nije SVE bez veze što pišu!Tako i "dnevni",,ima gluposti ali ima i istine u njihovim upisima!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Fri 17 Oct - 15:20

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:Bravo... patriote, nadmašio si sam sebe u gluposti. Navodiš http://www.dnevno.hr/ na što se mogu samo nasmijati :D 
Pa kad već navodiš to govno.hr reci mi da li je Isus bio Hrvat ili Srbin? Zašto pitam? Zato što to govno.hr navodi kako je Isus bio Hrvat, a u isto vrijeme pandan te stranice (ekipa je ista), govno.rs (dnevno.rs je srpska verzija stranice dnevno.hr, slobodno provjeri sam :D ), navodi kako je Isus bio Srbin. :D 

Da si patriote dao neki ozbiljniji članak o čemu konstantno pokušavaš ali ti ne uspjeva, rekao bi ti patriote, svaka ti čast, slažem se, napokon si nešto iskopao. Ne negiram da nema budala i u drugim sustavima, pa tako i u mom niti ne generaliziram za kršćanstvo, samo iznosim vijest o počinjenim zločinima i to nije moja vijest nego javna i koliko god bila sa nekih portala, daleko su ozbiljnije nego sa govno.hr. Kao da uspoređujemo Večernji, Jutarnji sa miki maus časopisom...

ajde patriote, možeš ti i bolje :D
Valjda je to neka bena izvalila,da je Hrvat! :D Tko normalan to puši?Kao što rekoh,Jehovni Svjedoci su bezvezna sekta(nije ni čudo ako ih je osnovao okultist) ali nije SVE bez veze što pišu!Tako i "dnevni",,ima gluposti ali ima i istine u njihovim upisima!

Znaš koliko ima istine u govno.hr? Ništa. Obična sprdnja. Osim što ih debili shvaćaju ozbiljno, a i profašistička stranica je... što reći...
http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/110120-isus-je-bio-hrvat.html

ne zanimaju me JS, kao ni drugi.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Guest Fri 17 Oct - 15:33

O dnevno.hr ima tema na vicevima; ovdje se držite teme koja je o pedofiliji među okultistima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Mon 20 Oct - 10:34

Vegvísir wrote:O dnevno.hr ima tema na vicevima; ovdje se držite teme koja je o pedofiliji među okultistima.

govno.ndh jest sam po sebi vic portal.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Guest Mon 20 Oct - 15:37

Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:O dnevno.hr ima tema na vicevima; ovdje se držite teme koja je o pedofiliji među okultistima.

govno.ndh jest sam po sebi vic portal.


Pa zato i je tema o vicevima; ono što pišu Zrinka K. (majke mi, to djevojče bih htjela upoznati samo da se uvjerim da je stvarna :^0 ) i Dražen Bušić je ili van svake granice razuma ili fantastičan smisao za humor. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Tue 21 Oct - 8:32

Vegvísir wrote:
Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:O dnevno.hr ima tema na vicevima; ovdje se držite teme koja je o pedofiliji među okultistima.

govno.ndh jest sam po sebi vic portal.


Pa zato i je tema o vicevima; ono što pišu Zrinka K. (majke mi, to djevojče bih htjela upoznati samo da se uvjerim da je stvarna :^0 ) i Dražen Bušić je ili van svake granice razuma ili fantastičan smisao za humor. lol!

ta stranica je sama po sebi humor, da se čovjek upiša od smjeha, bolja od NEWS BARa i Sperdex-a. Problem nastaje kad budale ozbiljno shvaćaju Zrinku K. i Dražena Bušića.
Što je smješno, mnogo budala zaista puši tu stranicu... što manji mozak, to veći vjernik...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Guest Tue 21 Oct - 9:25

Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:
Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:O dnevno.hr ima tema na vicevima; ovdje se držite teme koja je o pedofiliji među okultistima.

govno.ndh jest sam po sebi vic portal.


Pa zato i je tema o vicevima; ono što pišu Zrinka K. (majke mi, to djevojče bih htjela upoznati samo da se uvjerim da je stvarna :^0 ) i Dražen Bušić je ili van svake granice razuma ili fantastičan smisao za humor. lol!

ta stranica je sama po sebi humor, da se čovjek upiša od smjeha, bolja od NEWS BARa i Sperdex-a. Problem nastaje kad budale ozbiljno shvaćaju Zrinku K. i Dražena Bušića.
Što je smješno, mnogo budala zaista puši tu stranicu... što manji mozak, to veći vjernik...

Nadam se da se i taj dvojac svjesno sprda dok pišu te nebuloze. Toliko paranoje i uočavanja "zavjera" u apsolutno svemu oko sebe, ne može biti dobro za psihičko zdravlje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sefirot Tue 21 Oct - 10:48

Vegvísir wrote:
Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:
Sefirot wrote:
Vegvísir wrote:O dnevno.hr ima tema na vicevima; ovdje se držite teme koja je o pedofiliji među okultistima.

govno.ndh jest sam po sebi vic portal.


Pa zato i je tema o vicevima; ono što pišu Zrinka K. (majke mi, to djevojče bih htjela upoznati samo da se uvjerim da je stvarna :^0 ) i Dražen Bušić je ili van svake granice razuma ili fantastičan smisao za humor. lol!

ta stranica je sama po sebi humor, da se čovjek upiša od smjeha, bolja od NEWS BARa i Sperdex-a. Problem nastaje kad budale ozbiljno shvaćaju Zrinku K. i Dražena Bušića.
Što je smješno, mnogo budala zaista puši tu stranicu... što manji mozak, to veći vjernik...

Nadam se da se i taj dvojac svjesno sprda dok pišu te nebuloze. Toliko paranoje i uočavanja "zavjera" u apsolutno svemu oko sebe, ne može biti dobro za psihičko zdravlje...

slažem se. a najsmješnije kako se budale kače držeći to zaista ozbiljno :D 

nego, patriot nije dao još nikakav argument na ovu temu :D

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Okultisti pedofili! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by danni1 Tue 21 Oct - 11:05

Patriot_1 wrote:
Vegvísir wrote:Pate, jesi ti otvorio temu o pedofiliji među okultistima ili se opet obračunavaš s okultizmom općenito? Ako je tema o pedofilima, onda nema smisla pisanje o osnivanju A∴A∴ ili o tvojim stavovima o okultizmu općenito - o tome je već otvoreno nekoliko tema.

Što se tiče zlostavljanja djece, to je stravičan zločin i tko god ga počinio za to treba kazneno odgovarati pa bio on okultist, katolički svećenik ili ateist.
Slažem se da je zločin,no netko me potaknuo da iskopam o okultistima pedofilima nešto,pa evo nađoh!
Okultisti su marginalci,redom psihički poremećene osobe sklone nasilju i seksualnim devijacijama.
Kako sef reče "Što manji mozak veći vjernik." Kad se mozak ugasi postaneš okultist.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Guest Tue 21 Oct - 11:06

Sefirot wrote:
slažem se. a najsmješnije kako se budale kače držeći to zaista ozbiljno :D 

nego, patriot nije dao još nikakav argument na ovu temu :D

Arguments schmarguments...  lol!

Ma kao što sam gore već napisala, sama ideja mi je tu u startu krivo postavljena... Sve je opasno u pogrešnim rukama. Nek' se labilna ili bolesna osoba fanatično uhvati bilo kršćanstva, bilo okultizma ili koje god religije ili prakse, opasnost će postojati.

I onda se dogodi svašta pa bude "God told me to do it"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okultisti pedofili! Empty Re: Okultisti pedofili!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum