ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starija žena i mlađi muškarac

Page 20 of 26 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 20:59

Lady_D wrote:Starija zena i mladi muskarac ne funkcioniraju s obzirom na to da zensko uvijek hoce  nekako psihicki izgradeno i stabilno musko.
Naravno, ne govorim o razlici od +-5godina.

Zene nesto prije sazrijevaju i prema tome si nalaze muzjaka.
tako je..

Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:02

bogomdani wrote:dobro,koji je sad vrag??Zenu izbjegavam,jer smo se vec krsili,i kad joj samo argumentirano odgovorim,eto zla..opet musko krivo..niti sam je spominjuao niti insinuirao na nju,a javila se kao prozvana..

Post na koji se Zagy referirala je tako šovinistički i tako pun nepoštovanja prema ženama da je pravo čudo da si prošao što bi rekli dalmoši-lišo. Ja ti na ono nisam odgovorila jer to ne spada u moj svjetonazor, a ti ako ne kužiš što si napisao, trebao bi ponovo pročitati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:03

Pa gle,a kad cure kazu da su muski svinje,to mora proci bez komentara??i sama Pinky je generalizirala za muskarce da su svi ovaki i onaki,.pa to nisam osobno shvatio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:10

bogomdani wrote:Pa gle,a kad cure kazu da su muski svinje,to mora proci bez komentara??i sama Pinky je generalizirala za muskarce da su svi ovaki i onaki,.pa to nisam osobno shvatio...


bogomdaninikad stariju zenu..pa se onda fajtati sa njenim frustracijama,ili materijalnim propadanjem..pa se pocne ponasati bedasto kao neka blagoretardirana tinejdzerka.ajoj kuku...otuzno...
puknut je ako je zgodna da,i to je to,bez obaveze,"razumijevanja i postivanja,seranja filinaga,puno razgovora" i to je to..prosetati stariju zenu..niti u snu...sramota...




Pogledaj ovaj post. Prvo generaliziraš da su sve "starije" žene iste i bedaste itd... I onda je stavljaš na razinu "pičke", tj. japanske lutke sa rupom koja zbog godina zaslužuje jedino mjesto na mirogoju. I to ti koji si zbilja inteligentan lik, kako si to dopuštaš, čudim ti se. I još jedna dimenzija koja ti je nepoznata, kad nekog voliš boli te dupe koliko ima godina, bora i ostala sranja. Kad ti to već moram tako tvojim jezikom reći. Da razumiješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:13

eto na...povrijedjenog Ponosa i uzdrmane Muškosti,napustam fajt sa zenama.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by veber 26/8/2015, 21:18

dzepna_venera wrote:Pogledaj ovaj post. Prvo generaliziraš da su sve "starije" žene iste i bedaste itd... I onda je stavljaš na razinu "pičke", tj. japanske lutke sa rupom koja zbog godina zaslužuje jedino mjesto na mirogoju. I to ti koji si zbilja inteligentan lik, kako si to dopuštaš, čudim ti se. I još jedna dimenzija koja ti je nepoznata, kad nekog voliš boli te dupe koliko ima godina, bora i ostala sranja. Kad ti to već moram tako tvojim jezikom reći. Da razumiješ.

generaliziranje nikud ne vodi.

odnos žena i muškaraca je takav kakav je. svi živimo s tim i brodimo.

uvijek/jesu/ bit će ekstremi. ne mislim tu na sveca. obilježeni smo kemijom, interakcijom, nekim drugim uplivima. i to je to.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:21

u reali bas svi do daske generaliziramo..dozivimo ovo i ono,i prema tome refleksno kreiramo svoj stav ili misljenje..problem nastaje kad naletimo na nekog tko je mozda stvarno super,a mi od "oziljaka" proslosti smo zacahureni u oklopu i nismo sposobni osjetiti tu osobu...ebi ga,kad te netko pokusava par putta sakom u glavu dohvatiti,naravno da moras dici gard,nekad zviznut i kroše...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:22

bogomdani wrote:eto na...povrijedjenog Ponosa i uzdrmane Muškosti,napustam fajt sa zenama.. jocolor


Ja nemam što biti povrijeđena. Žena sam u 40-ima, ponosim se umom, a guzica mi je nategnuta. Al to što nisam komentirala ne znači da nisam pročitala. Imaš u najmanju ruku čudne stavove, ponekad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:24

bogomdani wrote:u reali bas svi do daske generaliziramo..dozivimo ovo i ono,i prema tome refleksno kreiramo svoj stav ili misljenje..problem nastaje kad naletimo na nekog tko je mozda stvarno super,a mi od "oziljaka" proslosti smo zacahureni u oklopu i nismo sposobni osjetiti tu osobu...ebi ga,kad te netko pokusava par putta sakom u glavu dohvatiti,naravno da moras dici gard,nekad zviznut i kroše...

Boldano ne smije biti izgovor za vrijeđanje drugih, koji isto imaju prošlost, i strahove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:24

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:eto na...povrijedjenog Ponosa i uzdrmane Muškosti,napustam fajt sa zenama.. jocolor


 guzica mi je nategnuta.
ufffff.....nepocudnim slikama mi podsvijest potrpava svijest.... :greenmed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:25

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:eto na...povrijedjenog Ponosa i uzdrmane Muškosti,napustam fajt sa zenama.. jocolor


 guzica mi je nategnuta.
ufffff.....nepocudnim slikama mi podsvijest potrpava svijest.... :greenmed


:^0 :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by veber 26/8/2015, 21:25

dzepna_venera wrote:

 a guzica mi je nategnuta.
ne kužim čemu to "opravdanje"?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:25

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:u reali bas svi do daske generaliziramo..dozivimo ovo i ono,i prema tome refleksno kreiramo svoj stav ili misljenje..problem nastaje kad naletimo na nekog tko je mozda stvarno super,a mi od "oziljaka" proslosti smo zacahureni u oklopu i nismo sposobni osjetiti tu osobu...ebi ga,kad te netko pokusava par putta sakom u glavu dohvatiti,naravno da moras dici gard,nekad zviznut i kroše...

Boldano ne smije biti izgovor za vrijeđanje drugih, koji isto imaju prošlost, i strahove.
nisam vrijedjao nikog,samo realno vizualizirao cinjenice..nismmo vise 20 godina da smo jedri poput tek ubranih breskvi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:26

veber_1 wrote:
dzepna_venera wrote:

 a guzica mi je nategnuta.
ne kužim čemu to "opravdanje"?


Nisi pratio. Htjedoh reći da ljudi ako žele mogu u bilo kojoj dobi "dobro" izgledati. Što bi se opravdavala. Lijepa sam si.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:28

ebo te led,a kad cure pocnu govoriti muskima sve ovako i onako,kako to da se mi ne vrijedjamo..ebe me se..st ome briga kakvo misljenje ima neka seka,koju su muski u zivotu zaribali..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:29

sta vi svasta pricate :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:29

dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:
dzepna_venera wrote:

 a guzica mi je nategnuta.
ne kužim čemu to "opravdanje"?


Nisi pratio. Htjedoh reći da ljudi ako žele mogu u bilo kojoj dobi "dobro" izgledati. Što bi se opravdavala. Lijepa sam si.
I onda ne razumijem sto se osjecas pogodjena mojim komentarima..??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:30

Lady_D wrote:sta vi svasta pricate :D
Pa bas se pitam...bolje sa uglavim neki film relaksirajuci,Wrong Turn ili nes slicno...manji horror od ovog ovdje ispiranja mozga..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:31

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:
dzepna_venera wrote:

 a guzica mi je nategnuta.
ne kužim čemu to "opravdanje"?


Nisi pratio. Htjedoh reći da ljudi ako žele mogu u bilo kojoj dobi "dobro" izgledati. Što bi se opravdavala. Lijepa sam si.
I onda ne razumijem sto se osjecas pogodjena mojim komentarima..??

A čovječe, težak si ko stonehenge  :^0

Rekla sam da si dobro prošao od strane žena kakav si post napisao, o ženama. Nemaš poštovanja. Prema ženama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by veber 26/8/2015, 21:31

dzepna_venera wrote:

Nisi pratio. Htjedoh reći da ljudi ako žele mogu u bilo kojoj dobi "dobro" izgledati. Što bi se opravdavala. Lijepa sam si.
ne postoji crno bijeli svijet. ljude gledaš ili doživljavaš takivima kakvim jesu. i bitno je da je čovjek sam sobom zadovoljan. drugo je nebitno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 21:31

bogomdani wrote:
Lady_D wrote:sta vi svasta pricate :D
Pa bas se pitam...bolje sa uglavim neki film relaksirajuci,Wrong Turn ili nes slicno...manji horror od ovog ovdje ispiranja mozga..


Bjež junače  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 20 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 26 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum