ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starija žena i mlađi muškarac

Page 17 of 26 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 25/8/2015, 23:49

THIS MEANS WAR..!!!


Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 25/8/2015, 23:50

dijagram wrote:Vidim ja svidja ti se ta konstrukcija,samo filozofiras da se jos koji put napise,bilo s tvoje ili moje strane:)

Opa! Viši nivo razmišljanja. Sviđa mi se!  ;) :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 25/8/2015, 23:52

bogomdani..OVER AND OUT...pozdrav Bi-Pip :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 25/8/2015, 23:53

bogomdani wrote:THIS MEANS WAR..!!!

Ja imam jednostavan odgovor na ovo:

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by dijagram 25/8/2015, 23:55

bo_peep wrote:
dijagram wrote:Vidim ja svidja ti se ta konstrukcija,samo filozofiras da se jos koji put napise,bilo s tvoje ili moje strane:)

Opa! Viši nivo razmišljanja. Sviđa mi se!  ;) :x
Bas, dobro si me podsjetila. Idem raditi nesto korisno i naravno razmisljati:) ovdje samo bacim mozak na pasu , malo se zafrkavam pa natrag na posao.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 25/8/2015, 23:58

dijagram wrote:Bas, dobro si me podsjetila. Idem raditi nesto korisno i naravno razmisljati:) ovdje samo bacim mozak na pasu , malo se zafrkavam pa natrag na posao.

Sretna sam! :) Brate mili, kako da ti lažem?! Nema veze, uz tebe sam jer smo svoji :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by dijagram 25/8/2015, 23:59

bo_peep wrote:
dijagram wrote:Bas, dobro si me podsjetila. Idem raditi nesto korisno i naravno razmisljati:) ovdje samo bacim mozak na pasu , malo se zafrkavam pa natrag na posao.

Sretna sam! :) Brate mili, kako da ti lažem?! Nema veze, uz tebe sam jer smo svoji :)
Sto si sretna? Nasla decka? I kako smo svoji, nisam se jos spetljao ni s mamom, strinom i slicnima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 00:06

dijagram wrote:
bo_peep wrote:
Sretna sam! :) Brate mili, kako da ti lažem?! Nema veze, uz tebe sam jer smo svoji :)
Sto si sretna? Nasla decka? I kako smo svoji, nisam se jos spetljao ni s mamom, strinom i slicnima:)

Sretna sam zbog tebe. Jer s obzirom na tvoje upise imam osjećaj da radiš, stvaraš. Sretna sam jer si iz našeg kraja iz kojeg svi odlaze, a ti si primjer da se može. Sretna sam jer znaš biti gospodin s manirima. Sretna sam jer si ti trenutno jedina osoba iz Slavonije, koja drži neku nadu. Voljela bih da budeš primjer svima...ali ne na ovakvo obraćenje prema meni..grrrrrrrrrrrrrrrr.....ne budi zaostali slavonac ili onaj starinski došljak. Što si ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by dijagram 26/8/2015, 00:10

bo_peep wrote:Što si ti?
ja, neki bi kazali,...seksac:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 00:12

dijagram wrote:
bo_peep wrote:Što si ti?
ja, neki bi kazali,...seksac:)

Ajde, neka tako i ostane :) Samo, molim te, na meni to ne pokušavaj dokazati. Jel ok?!  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by dijagram 26/8/2015, 00:14

bo_peep wrote:
dijagram wrote:
bo_peep wrote:Što si ti?
ja, neki bi kazali,...seksac:)

Ajde, neka tako i ostane :) Samo, molim te, na meni to ne pokušavaj dokazati. Jel ok?!  ;)
Koga seks ne zanima ne opterecujem ga istim:) odoh, ustajem u pet a imam jos stosta obaviti. laku noc djevojcice, cujemo se za dva tjedna ;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 00:15

Drž se! Znaj da nisi nikada sam! Što god kako god, tu smo! Vrati nam se , seksaču! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 00:28

Za mog prijatelja ..onog kojeg neću niti zazvati! ;) :

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by L'âme 26/8/2015, 01:52

dzepna_venera wrote:Kako kome Megg, meni je super kad pokaže inicijativu, al da ne plazi nit slini jer ak poštuje sebe poštovati će i mene i znati postaviti meni granicu.
ja ne filozofiram toliko u odnosima..neke stvari se podrazumijevaju,jednostavno su osobni standard..samo sam se referirala na to da je meni iznimno sarmantno kad je muskarac zbunjen i naoko neodlucan, dok u isto vrijeme osjecam da ta nespretnost proizlazi bas iz toga sto mu je stalo..:)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by veber 26/8/2015, 06:39

I sada ti shvati žene.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 06:52

maggie13 wrote:
dzepna_venera wrote:Kako kome Megg, meni je super kad pokaže inicijativu, al da ne plazi nit slini jer ak poštuje sebe poštovati će i mene i znati postaviti meni granicu.
ja ne filozofiram toliko u odnosima..neke stvari se podrazumijevaju,jednostavno su osobni standard..samo sam se referirala na to da je meni iznimno sarmantno kad je muskarac zbunjen i naoko neodlucan, dok u isto vrijeme osjecam da ta nespretnost proizlazi bas iz toga sto mu je stalo..

Simple-ti voliš zbunjene i neodlučne, ja volim hrabre i odlučne koji znaju što hoće. Dec it ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 06:52

veber_1 wrote:I sada ti shvati žene.

Ima knjiga kolko voliš. Čitaj malo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest 26/8/2015, 06:54

bo_peep wrote:Drž se! Znaj da nisi nikada sam! Što god kako god, tu smo! Vrati nam se , seksaču! :)

Prosto mi neugodno koliko si zakomplicirala :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by kic 26/8/2015, 07:14

najveci problem je sto mladji muskarac cesto nije zivotno i financijski situiran jos, pomalo osjecaji kopne i onda dolaze teske teme: kod kog zivimo, tko placa stan, tko se vise zrtvovao da to sve uspije, tko se dan danas vise trudi, govorila je da sam zreo za svoje godine i da o tome uopce ne razmislja - a opet osjetis tu stigmu optuzbe da si nezreo, najbolje ostaviti sanjarenje o lijepim malo starijim djevama u mislima nekad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by L'âme 26/8/2015, 07:54

dzepna_venera wrote:
maggie13 wrote:
dzepna_venera wrote:Kako kome Megg, meni je super kad pokaže inicijativu, al da ne plazi nit slini jer ak poštuje sebe poštovati će i mene i znati postaviti meni granicu.
ja ne filozofiram toliko u odnosima..neke stvari se podrazumijevaju,jednostavno su osobni standard..samo sam se referirala na to da je meni iznimno sarmantno kad je muskarac zbunjen i naoko neodlucan, dok u isto vrijeme osjecam da ta nespretnost proizlazi bas iz toga sto mu je stalo..

Simple-ti voliš zbunjene i neodlučne, ja volim hrabre i odlučne koji znaju što hoće. Dec it ;)
eh,da je tako,bilo bi lako ;)
Ja volim sve..kad se kockice posloze ...i sve je to pitanje trenutnog stanja, kompatibilnosti,etc..duga prica..nema pravila..B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by L'âme 26/8/2015, 08:12

kic wrote:najveci problem je sto mladji muskarac cesto nije zivotno i financijski situiran jos, pomalo osjecaji kopne i onda dolaze teske teme: kod kog zivimo, tko placa stan, tko se vise zrtvovao da to sve uspije, tko se dan danas vise trudi, govorila je da sam zreo za svoje godine i da o tome uopce ne razmislja - a opet osjetis tu stigmu optuzbe da si nezreo, najbolje ostaviti sanjarenje o lijepim malo starijim djevama u mislima nekad..
gle,kic,sve da takve "teske" teme nikad i ne dođu na tapet,u uvjetima naseg standarda se presutno namecu. Cak i kad se ne radi o razlici u godinama među partnerima.
Zato te price imaju sretnije mogucnosti na Zapadu.
:)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 17 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 26 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum