ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starija žena i mlađi muškarac

Page 2 of 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Kristinka Fri 17 Oct - 21:57

Naravno da temu nisam stavila bez razloga. Od nedavno sam u vezi sa mlađim muškarcem, njemu je trideset i sitno, meni četrdeset i krupno, 15 godina razlike. Razveden je i ima malu kćer, ja sam razvedena i imam veliku kćer. Ispočetka sam se tomu odupirala, ali bio je uporan i dobro da je. Razlika se jedostavno ne osjeti jer je on ozbiljniji ( i zgodniji :) ) od starijih muškraca koje znam, a ja valjda malo neozbiljnija ( i još se dobro držim :) ) od mojih vršnjakinja. Dokle će to trajati ? Tko zna, ionako baš ne vjerujem u neku vječnu ljubav...

Kristinka

Posts : 20
2014-10-14


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Fri 17 Oct - 22:09

Pa vi ste oboje zreli....

Ne valja razmišljati puno unaprijed i manit se predrasuda...al opet pazit na sebe i dostojanstvo....

I ja imam mladjeg al je zreo za svoje godine....i sto je meni jako vazno,slobodan u glavi...freidenker,ne znam našu riječ....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Fri 17 Oct - 22:54

Kristinka wrote:Naravno da temu nisam stavila bez razloga. Od nedavno sam u vezi sa mlađim muškarcem, njemu je trideset i sitno, meni četrdeset i krupno, 15 godina razlike. Razveden je i ima malu kćer, ja sam razvedena i imam veliku kćer. Ispočetka sam se tomu odupirala, ali bio je uporan i dobro da je. Razlika se jedostavno ne osjeti jer je on ozbiljniji ( i zgodniji :)  ) od starijih muškraca koje znam, a ja valjda malo neozbiljnija ( i još se dobro držim :) ) od mojih vršnjakinja. Dokle će to trajati ? Tko zna, ionako baš ne vjerujem u neku vječnu ljubav...
Pa zato si vjerovatno i napirila muskarca  u kut za rezervu sa kojim imas kci( zgodna je Basketball ) da bi malo avanturisala,to cijenim po onome sto sama za sebe kazes...i ne brkaj ljubav sa trenutnom kompatibilnoscu..budes tipu dosadila,kad nadje nes prikladno.,.trenutno si mu samo ugodna i lijepo mu je sa tobom,dok podsvjesno ceka,nes drugo...


Last edited by bogomdani on Fri 17 Oct - 22:57; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Fri 17 Oct - 22:56

Kristinka wrote:
bogomdani wrote:
Kristinka wrote:
bogomdani wrote:Nepopravljiv -da

Pa znas kako kazu..Kruska ne pada daleko od stabla...dakle,urodjeno je genetikom.. :clown 

Bolestan?? Zdrav i snazan seksualni naboj zoves bolescu?? et,sad me rastuzi...
Pa jel vi zene ne volite muzevne,energicne i seksualnonabojne tipove?... ;)
Ti si pas koji laje, a ne ujeda bit će...
Ne sad necu reci,"hajde da ti dokazem"... ipak sam veliki probirac.. ;)
Veliki lajavac, upravo dokazao...
Pa,nisi mi se svidjela,sto da ti kazem.. :whistle
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Fri 17 Oct - 23:08

Nemoj ti njega slušati,to ti je stari vuk ...;) :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Kristinka Sat 18 Oct - 7:59

bogomdani wrote:
Kristinka wrote:Naravno da temu nisam stavila bez razloga. Od nedavno sam u vezi sa mlađim muškarcem, njemu je trideset i sitno, meni četrdeset i krupno, 15 godina razlike. Razveden je i ima malu kćer, ja sam razvedena i imam veliku kćer. Ispočetka sam se tomu odupirala, ali bio je uporan i dobro da je. Razlika se jedostavno ne osjeti jer je on ozbiljniji ( i zgodniji :)  ) od starijih muškraca koje znam, a ja valjda malo neozbiljnija ( i još se dobro držim :) ) od mojih vršnjakinja. Dokle će to trajati ? Tko zna, ionako baš ne vjerujem u neku vječnu ljubav...
Pa zato si vjerovatno i napirila muskarca  u kut za rezervu sa kojim imas kci( zgodna je Basketball ) da bi malo avanturisala,to cijenim po onome sto sama za sebe kazes...i ne brkaj ljubav sa trenutnom kompatibilnoscu..budes tipu dosadila,kad nadje nes prikladno.,.trenutno si mu samo ugodna i lijepo mu je sa tobom,dok podsvjesno ceka,nes drugo...
Da kćer mi je zgodna, a tvoja ?

bogomdani wrote:trenutno si mu samo ugodna i lijepo mu je sa tobom,dok podsvjesno ceka,nes drugo...

bar ne drka nad slikama golih žena ...
Kristinka
Kristinka

Female
Posts : 20
2014-10-14


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Kristinka Sat 18 Oct - 8:00

bogomdani wrote:
Kristinka wrote:
bogomdani wrote:
Kristinka wrote:
bogomdani wrote:Nepopravljiv -da

Pa znas kako kazu..Kruska ne pada daleko od stabla...dakle,urodjeno je genetikom.. :clown 

Bolestan?? Zdrav i snazan seksualni naboj zoves bolescu?? et,sad me rastuzi...
Pa jel vi zene ne volite muzevne,energicne i seksualnonabojne tipove?... ;)
Ti si pas koji laje, a ne ujeda bit će...
Ne sad necu reci,"hajde da ti dokazem"... ipak sam veliki probirac.. ;)
Veliki lajavac, upravo dokazao...
Pa,nisi mi se svidjela,sto da ti kazem.. :whistle
Evo, sad si idem rezati žile... :^0
Kristinka
Kristinka

Female
Posts : 20
2014-10-14


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 8:36

Ovako se svetac sa mnom na početku stalno svađao....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 10:55

Zagy wrote:Ovako se svetac sa mnom na početku stalno svađao....:D
Ma ne svadjam se ja sa Kikicom...no pljucka po avanturama,a vasari sa likom mladjahnijim..sto je to ako ne avantura??'Ti bar drzis do onog sto imas i gledas to ucvrstiti.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 10:57

Kristinka wrote:
bogomdani wrote:
Kristinka wrote:Naravno da temu nisam stavila bez razloga. Od nedavno sam u vezi sa mlađim muškarcem, njemu je trideset i sitno, meni četrdeset i krupno, 15 godina razlike. Razveden je i ima malu kćer, ja sam razvedena i imam veliku kćer. Ispočetka sam se tomu odupirala, ali bio je uporan i dobro da je. Razlika se jedostavno ne osjeti jer je on ozbiljniji ( i zgodniji :)  ) od starijih muškraca koje znam, a ja valjda malo neozbiljnija ( i još se dobro držim :) ) od mojih vršnjakinja. Dokle će to trajati ? Tko zna, ionako baš ne vjerujem u neku vječnu ljubav...
Pa zato si vjerovatno i napirila muskarca  u kut za rezervu sa kojim imas kci( zgodna je Basketball ) da bi malo avanturisala,to cijenim po onome sto sama za sebe kazes...i ne brkaj ljubav sa trenutnom kompatibilnoscu..budes tipu dosadila,kad nadje nes prikladno.,.trenutno si mu samo ugodna i lijepo mu je sa tobom,dok podsvjesno ceka,nes drugo...
Da kćer mi je zgodna, a tvoja ?

bogomdani wrote:trenutno si mu samo ugodna i lijepo mu je sa tobom,dok podsvjesno ceka,nes drugo...

bar ne drka nad slikama golih žena ...
sto,zanima te moja kci??? Basketball

tko zna,tko zna..malo motivacije mu svakako treba,da se pripremi za tebe.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 10:59

Ajde ajde samo vas gledam...takvi se na kraju još i nadju...:^0:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 11:02

Zagy wrote:Ajde ajde samo vas gledam...takvi se na kraju još i nadju...:^0:^0
Ma daj...pored sveg tog bogomdanog obilja u reali,da nes idem fatati na forumima...otuzno...jedini mi je bed probirljivost,ali napose,isplati se,jer stvara vrhunski odabir...nes ti prezrene zene,odmah pljuckanje po Moškijem :clown Enivej,Kiki se malo zaigrala,puno uspjeha joj zelim,no kad se pojavi pristala cura,ode Kiki u povijest.. :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 11:23

A zašto si u to tako uvjeren?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 12:48

Pa vidis Zagy,samo gledam iz aspekta Moškijah..Mi smo ti po tom pitanju prilicno jednostavni..pokretac pristupa Ženama je uvijek isti-prvo seks,potom kompatibilno drustvo,dakle,slicni interesi i ideje,ugodno provedeno vrijeme i to je to... Pošto smo prije svega vizualni tipovi,prvo reagiramo na curin/zenin izgled,posto je sve drugo jos nepoznanica..izjave tipa:"Privukao me je curi njen cvrst karakter,moral,dobra dusa,ovo ili ono,su samo snishodljive izjave da se lik sto prije dokopa zeninih gacica..naravno ako padne i neki iskreni kompliment,uspjeh je jos izgledniji.No,istina jest,da je lik reagirao prije svega,na zgodno tijelo i simpa/slatku facu,a tu se dogadja ona kriticna odluka:krenuti u lov,ili ne krenuti...nekom primarna meta,lijepo lice,nekom,zgodno tijelo,nekom nesto...Ako se dogodi i da je netko odlucio dublje zaorati,pa se drzi frendovskog odnosa,kako bi vremenom se zblizio sa osobom,i izgradio odnos,potakao fillinge,to je jako liepo,nosad da se referiram na odnose izmedju mladjih Moškija i nesto starijih Ženskijah..Kolikogod,Moškiji partner bio zagrijan za stariju curu,i bili lijepi odnosi izmedju,uvijek ce postojati skriveni stav,da tu nesto nije kako treba..Ne mora to biti nesto doista stvarno,tek pomisao kako jecura/zena starija a on mladji..Moškije su podsvjesno "nariktani" kao hranitelji obitelji,zastitnici,Alfe,koji se moraju dokazati,da su sposobni se brinuti o obitelji..E sad..Mladji Moškija to moze i vrlo uspjesno odradjivati,odnos starije Ženskije je mozda ono sto mu doista treba,no vremenom ce lik pasti u depru i razmisljanja,zatvorit ce se u sebe,mozda nesvjesno ignorirati partnericu i tako vremenom i kod nje izazvati podozrivost..Često starije Ženskije znaju biti jako kvalitetne osobe,od mladjih,no taj neki crv,kod Moskijah nam ne da mira,jer nekako na bioloskoj razini osjecamo,da bi trebalo biti drugacije..Ne mora cura biti mlada sasvim,no nek je i godinu dana mladja,to je oke..Mi smo stariji,i kao takvi se osjecamo sigurniji.Nije to nista realno,niti objektivno,cisto subjektivni dojam vodstva,muzevnosti,i slicnih bedastoca...uglavnom,da svršim...
Podrzavam tu kombinaciju,starija zena i mladji Moškija,moze biti i lijepo,dao Bog,ali moze i onaj mali crvic muske tastine da sve razhebe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 12:53

Uvijek postoje muški koji oru pored njive,i boli ih kiki sta drugi očekuju misle....pa i taj vlastiti instinkt...nije sve crno bijelo,i nema ultimativnog pravila....

Uostalom taj tip ima brak i djecu iza sebe....stereotip je imao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 13:03

Zagy wrote:Uvijek postoje muški koji oru pored njive,i boli ih kiki sta drugi očekuju misle....pa i taj vlastiti instinkt...nije sve crno bijelo,i nema ultimativnog pravila....

Uostalom taj tip ima brak i djecu iza sebe....stereotip je imao...
Ma tko sto misli nije im niti bitno,znam po sebi,ako mi nes paše,meni je oke...protiv instinkta ne mozes,bar na duge staze on pobjedjuje..nema pravila istina,svi smo razliciti..

nije stereotip problem,a godinama i iskustvom zivci se i stanjuju,smanjuje tolerancija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 14:46

Ma ti kao stari momak nisi uopce kompetentan na ovoj temi....:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Sat 18 Oct - 15:35

Bas naprotiv,imam prakticne pokusaje,iskustva,ovo ili ono...Kad sam imao 25 godina,imao sam vezu sa zenom od 34...dakle,diskretna cekcualna veza...auuuu,zena je bila ono pravo čistokrvni primjerak.. :kamin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Trinity Sat 18 Oct - 20:46

Prijateljica mi je u braku s 8 godina mlađim mužem, imaju zajedničko dijete, ona još jedno iz prvog braka.U braku su više od 10 godina, otplaćuju kredit za stan. Razlika se na njima ne vidi. Njegovi se nikako pomiriti da je oženio stariju, razvedenu ženu s djetetom.
Druga znanica, razvedena s dvoje djece u vezi je s isto 10-tak godina mlađim muškarcem. On je Hercegovac i njegovi prave probleme. Otišao je u Irsku prije par mjeseci jer ovdje kao profesor zemljopisa ne može naći posao. Ona s djecom za par dana seli k njemu.
Ono što ja vidim je to da im ljudi sa strane opterećeni stereotipima otežavaju život.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Mon 20 Oct - 12:20

Ma ima svega...u nacelu ako si pašu,sto ne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Guest Mon 20 Oct - 19:20

Trinity wrote:
Ono što ja vidim je to da im ljudi sa strane opterećeni stereotipima otežavaju život.

Misao dana...ima li sta goreg od predrasude?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Starija žena i mlađi muškarac - Page 2 Empty Re: Starija žena i mlađi muškarac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 26 Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum