ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by jastreb 14/6/2016, 20:47

omni wrote:
jastreb wrote:I ne samo to,nego su lansirali vijest da je i sam ubojica bio homić.
Pa islamisti su vecim dijelom homici, vole djecake i to. Tko zna jel se i kakav jarac iznenadi ponekad.
More i to bit. Na više sam mjesta naišao na podatak da su na balkan homoseksualizam donijeli Turci.

U što ja osobno ne vjerujem,jer je i prije dolaska Turaka toga bilo i jer homoseksualaca u tom slučaju ne bi bilo u krajevima koje Osmanlije nisu zaposjeli,kao npr. u Mlecima,gdje je to bila masovna pojava.

Međutim stoji činjenica da su pojedini turski velikaši,a i obični askeri u istoj mjeri uživali u djevojkama i mladićima,a da su poseban specijalitet toga "menija" bili dečkići.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by Guest 14/6/2016, 20:54

jastreb wrote:kao npr. u Mlecima,gdje je to bila masovna pojava.
"Talijanska boljka" su to zvali onomad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by Yehudi 14/6/2016, 22:56

Sliči na onoga iz  filma -Zločesti Denis-
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by Kermit 15/6/2016, 06:55

mutava baštarda wrote:... Fort Pierce Islamski centar, gdje je Mateen klanjao nekoliko puta tjedno, zbog vezama sa svjetskim Islamskim pokretom pokretom, poznatim kao Tablighi Jamaal, koji je povezan s nekoliko terorističkih organizacija, istraživali su i FBI i Odjel za domovinsku sigurnost (DHS) još 2011. godine.


No, istraga je obustavljenapod pritiskom Hillary Clinton 
link


lol!
Saveznici...
Elite SAD-a su zapravo napravili idealnu situaciju za terorističke napade diljem zapada, što će reći da su isti napadi u biti sredstvo za postizanje cilja a što bi bilo uništavanje sloboda, prava, atmosfera straha nepovjerenja, te na kraju razjebavanje samog islama, a ova vještikura ako pobijedi bolje da nas nema ona će odmah napraviti 10 noviž žarišta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by Kermit 15/6/2016, 06:56

jastreb wrote:
omni wrote:
jastreb wrote:I ne samo to,nego su lansirali vijest da je i sam ubojica bio homić.
Pa islamisti su vecim dijelom homici, vole djecake i to. Tko zna jel se i kakav jarac iznenadi ponekad.
More i to bit. Na više sam mjesta naišao na podatak da su na balkan homoseksualizam donijeli Turci.

U što ja osobno ne vjerujem,jer je i prije dolaska Turaka toga bilo i jer homoseksualaca u tom slučaju ne bi bilo u krajevima koje Osmanlije nisu zaposjeli,kao npr. u Mlecima,gdje je to bila masovna pojava.

Međutim stoji činjenica da su  pojedini turski velikaši,a i obični askeri u istoj mjeri uživali u djevojkama i mladićima,a da su poseban specijalitet toga "menija" bili dečkići.
kod arapa i afgana je normalno jebati muškarce pogotovo mlađe dobi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by veber 15/6/2016, 07:16

pa i jastreb voli decke iza ducana.
citira im njegosa uz pivkana...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by jastreb 15/6/2016, 08:22

veber wrote:pa i jastreb voli decke iza ducana.
citira im njegosa uz pivkana...
Čak i da uzmemo u obzir tvoju pretpostavku da ja volim dečke kao iole ozbiljnu,i sam bi morao znati da bi u tom slučaju "iza dućana" bilo zadnje mjesto gdje bih išao očaravati dečke,te da bi Njegoš bio zadnji pjesnik kojega bih im citirao.

U tom slučaju obilazio bih nekakve kvaziantifašističke izložbe,na kojima bih dečkima recitirao Wildea i Lorcu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by Winter is coming 15/6/2016, 12:35

po logici huseina obame krivo je oruzje sto je pobilo te likove a nisu krivi niakakvi jebaci kamila,puske su same od sebe pobile tu ekipu i sad treba uvesti strozije kontrole na to

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u - Page 7 Empty Re: Novi detalji masakra u Floridi: ubojica povezan sa radikalnim imamom koji je radio za CIA-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum