ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by vuksadinare 6/13/2016, 09:46

http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/DRUSTVO/POVORKA-STRAVE-I-UZASA-Najodvratnija-gay-parada-u-Zagrebu-do-sada-srecom-bez-obicnih-Zagrepcan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by catabbath 6/13/2016, 09:47

http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/DRUSTVO/POVORKA-STRAVE-I-UZASA-Najodvratnija-gay-parada-u-Zagrebu-do-sada-srecom-bez-obicnih-Zagrepcana

_________________
Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by vuksadinare 6/13/2016, 09:47

vuksadinare wrote:http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/DRUSTVO/POVORKA-STRAVE-I-UZASA-Najodvratnija-gay-parada-u-Zagrebu-do-sada-srecom-bez-obicnih-Zagrepcan
http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/DRUSTVO/POVORKA-STRAVE-I-UZASA-Najodvratnija-gay-parada-u-Zagrebu-do-sada-srecom-bez-obicnih-Zagrepcana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by Guest 6/13/2016, 09:48

Kaj opet šatoraši gmižu po ulicama ZG-a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by vuksadinare 6/13/2016, 09:48

uzas...uzas...katran i perje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by vuksadinare 6/13/2016, 09:49

Eva wrote:Kaj opet šatoraši gmižu po ulicama ZG-a?
ne..pederi i lejzbe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by Tony Soprano 6/13/2016, 09:51

i pusička
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by Guest 6/13/2016, 09:54

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Kaj opet šatoraši gmižu po ulicama ZG-a?
ne..pederi i lejzbe

To je isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by catabbath 6/13/2016, 09:57

Eva wrote:
To je isto.

Nije. Lezbe su ok ako su zgodne cheers
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by IL Risorto 6/13/2016, 10:02

Šta tu ima užasno ? Karneval kao i svaki drugi,poput onog u Rijeci ili kadfa se zvončari obuku u kozije ruho,tada i oni imaju rogove na glave.
Nedavno je bila još gora povorka užasa kada je glupa katolčad nosili lešinu jednorukog sveca kroz cijeli grad,pa onda se na braniteljskom portalu nisu zgražali nad katolčadskim zombi orgijama.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by mutava baštarda 6/13/2016, 10:06

dawson wrote:
Eva wrote:
To je isto.

Nije. Lezbe su ok ako su zgodne cheers
Slažem se uvaženi kolega. Ove parade bi trebalo zabraniti pederima i dopustiti samo lezbama..

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by IL Risorto 6/13/2016, 10:11

Kao što bi trebalo zabraniti katolčadske procesije.Neka i vjernici upražnjavaju svoje potrebe unutar 4 zida baš kao i homoseksualci.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by Guest 6/13/2016, 10:13

Iknar je gay wrote:Šta tu ima užasno ? Karneval kao i svaki drugi,poput onog u Rijeci ili kadfa se zvončari obuku u kozije ruho,tada i oni imaju rogove na glave.
Nedavno je bila još gora povorka užasa kada je glupa katolčad nosili lešinu jednorukog sveca kroz cijeli grad,pa onda se na braniteljskom portalu nisu zgražali nad katolčadskim zombi orgijama.

Točno! To je još i ekološkokomunalni problem bil. Sreća pa nisu bile visoke temperature.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by catabbath 6/13/2016, 10:13

mutava baštarda wrote:
dawson wrote:
Eva wrote:
To je isto.

Nije. Lezbe su ok ako su zgodne cheers
Slažem se uvaženi kolega. Ove parade bi trebalo zabraniti pederima i dopustiti samo lezbama..
Ali samo onim zgodnima, nećemo nekakve muškarače lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by jastreb 6/13/2016, 10:39

Iknar je gay wrote:Kao što bi trebalo zabraniti katolčadske procesije.Neka i vjernici upražnjavaju svoje potrebe unutar 4 zida baš kao i homoseksualci.
Meni su strašne bile i one povorke koje su izgledale kao da su španjolski inkvizitori vrludali ulicama zagreba lani.

Imali su kapuljače,ogromne krstače na leđima ,a u ruci su nosili voštanice.

Mislim da si baš ti okačio tu sliku ovdje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by Guest 6/13/2016, 10:40

I gurali su jednog u kinderbetu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by jastreb 6/13/2016, 10:45

Prije par minuta desila mi se nesvakidašnja stvar.

Sjedio sam u dvorištu i nešto mislio;kad vidim ja jednog mrava kako se čudno ponaša.

Propeo se na zadnje noge a prednjima maše kao da se od nečega brani. Mravac je bio onako malo veći.

Pogledam ja malo bolje,kad vidim oko mrava se nešto vrti. Nešto puno manje od njega samog.

Dođem ja bliže kad ono neki maleni pauk baca mrežu na pauka i okružuje ga,ali kako je mrav veći još nema hrabrosti prići mu,jer bi ga mrav Gavrilo(tako sam ga nazvao) jednim potezom svojih kliješta satrao pauka Momčila(tako sam ga nazvao).

Zatim sam odlučio pomoći sirotom Gavrilu. Uhvatio sam ga nježno prstima ga ne povrijedim i položio ga na daščicu koja je ležala na tlu.

Zatim sam se vratio sa namjerom da ubijem Momčila,ali taj je već bio zbrisao.

Gavrilo se sasvim oslobodio okova i sretno otrčao u travu.

Dobro je činiti dobro.


Last edited by jastreb on 6/13/2016, 10:46; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by IL Risorto 6/13/2016, 10:46

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Kao što bi trebalo zabraniti katolčadske procesije.Neka i vjernici upražnjavaju svoje potrebe unutar 4 zida baš kao i homoseksualci.
Meni su strašne bile i one povorke koje su izgledale kao da su španjolski inkvizitori vrludali ulicama zagreba lani.

Imali su kapuljače,ogromne krstače na leđima ,a u ruci su nosili voštanice.

Mislim da si baš ti okačio tu sliku ovdje.
Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Dd6169b17eeb600b34f1a5619afce1ea

Misliš na ovu sliku ?

Zar ovo nije nakaradnije od pederske parade ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by jastreb 6/13/2016, 10:46

Ma mislim da su imali kapuljače i da su nosili voštanice. Nisam siguran.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by mutava baštarda 6/13/2016, 10:59

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Kao što bi trebalo zabraniti katolčadske procesije.Neka i vjernici upražnjavaju svoje potrebe unutar 4 zida baš kao i homoseksualci.
Meni su strašne bile i one povorke koje su izgledale kao da su španjolski inkvizitori vrludali ulicama zagreba lani.

Imali su kapuljače,ogromne krstače na leđima ,a u ruci su nosili voštanice.

Mislim da si baš ti okačio tu sliku ovdje.
Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Dd6169b17eeb600b34f1a5619afce1ea

Misliš na ovu sliku ?

Zar ovo nije nakaradnije od pederske parade ?
Šta znači upitnik? Prazno mjesto za sponzora?
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada Empty Re: Povorka strave i užasa.Najodvratnija parada do sada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum