ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 16/6/2016, 21:07

kic wrote:#cromajka
tag?

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 16/6/2016, 21:20

nisam uopće dobro zadnjih dana, koliko god se trudila..  zapravo mi je najbolje na poslu i van kuće bit da ne slušam i ne gledam uplakanu mamu, jer me takvi stvari ubijaju

maloprije sam joj pročitala u porukama od sestara i nećaka da je teti, onoj teško bolesnoj, ostalo jako malo vremena, tako neka doktorica kaže
a teta koja je prije par dana otišla kod nje je rekla da jako loše izgleda i da ne zna kako će spavat tamo od straha..
ne znam želim li ju vidjet, radije bi ju pamtila onakvu veselu i poletnu :x :x

ne znam kak da stupim u kontakt s njom, imam potrebu čut se s njom, zvat ne mogu, i mama, a  pogotovo baka teško skupljaju hrabrost .. kao i ona sama.. svega par puta smo se čule mobitelom, al ona jadna gleda da što prije završi razgovor, svaki put joj je bilo teško pričat i uvijek žuri prekinut, sve nešto nabrzinu
mama se čuje sa tatinom sestričnom svakodnevno jer se ova čuje s njom pa joj prenosi.. ženska izrazito puno priča  što vjerojatno teti sad paše jer joj odvraća misli

ugl, dopisujemo se ponekad, mada ona nije tip za tipkanje... da joj pošaljem otkačenu sliku našeg malog debelog bebača uz pozdrave?
uopće ne znam šta mi je činit u ovoj odvratnoj situaciji... :( :(

 eto kak se život može promijenit, i nikad ništa nije sigurno... ustvari još uvijek ne mogu vjerovat
jebeš sve... da oprostite!
No

glava će mi puknut

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 16/6/2016, 21:25

i da, nevjerojatno je i to kako se čovjek može u nekoj bolesti uvjeravat da je dobro i ne gubit nadu i ne priznavat si tu istu bolest i nemoć... tj. imat taj stav ponekad, nema ga ona konstantno, posrne nekad

i oni oko njega.
često nerealno, al je baš fascinantno!

njoj su bratići toliko toga prešutjeli, jer si ona ne priznaje neke stvari ili nije svjesna, jednostavno negira neke stvari..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 16/6/2016, 21:53

javi joj se i reci da ju volis ... ili da ces ju prebit, puno ce joj znacit

nemoj da ti poslije bude zao
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 16/6/2016, 23:21

Svabe su nazadovale 4 godine 

I jebla ih ta guardiolina igra bez napadaca

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 00:07

kic wrote:JZne možeš više ništa komentirati, uostalom nije se nikad ni moglo, sve te društvene mreže su ne-društvene jer nisu platforme za raspravljanje nego samo: reakcija, akcija, napadni, ogavi, ispljuni..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 00:08

Modra! Posalji joj sliku tebe i nje u proslosti i napisi joj ispod da je volis. 


Znam da rijecima neopisivo to sto kroz prolazite i da niti jedna utjeha nije dovoljna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 00:09

Fascinantan mi je rukopis u ove kasne sate kada bih svasta rekla i ne znam slozit recenicu jer mi se ovi zatvaraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 17/6/2016, 06:31

Jos da popijes casicu dvije^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 17/6/2016, 06:33

LeDron izgleda inspririrano ..najbolje je ostavio za kraj sezone
Izgleda da je miocic skinuo prokletstvo clevelanda

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 06:36

Da sam popila casicu dvije ne bi to stalno samo na 2 ^^

Dobro jutro
Ceka me ispit danas
Sjela lova ma racun pa odoh decku kupiti sugo zeljenu majicu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 17/6/2016, 06:47

Lady_D wrote:Da sam popila casicu dvije ne bi to stalno samo na 2 ^^
Thats the point of drinking ...da je casa flasa,da je flasa bure da je bure more pili bi do zore



Jucer obisao cijeli grad da si kupim novi dres repke i imaju samo one xxl brojeve u k...bolje da sam u osijeku uzeo..tamo ionako sve svabe,slovaci,madjari i ostalo bogatstvo nacionalnih manjina koje ne zanima kroejsa
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 17/6/2016, 07:29

nemam pojma šta bi joj poslala
mama mi je sinoć rekla da ništa ne šaljem.. ne znam i dal je u stanju čitat poruke
a i ne želim da joj bude još lošije  

ne znam, ne znam ni sama

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 10:08

Dobro jutro!
Napokon slobodan dan! :hail


Ja ne bih izabrala izbjegavanje i ignoriranje.....iskoristila bih to vrijeme sa nekim koje mi ostaje najbolje što mogu.....taj način,ignoriranja,ne znam.....nemoj se ljutiti modra ali vi izgleda sa svim u životu se nosite tako,i onda žalite kada šanse prodju.....probaj poslusati intuiciju,ne strah,intuiciju..... :comfort
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 17/6/2016, 10:11

Javi joj se,nemoj da ti poslije bude zao!
Gore joj ne moze biti ako je već u takvom stanju.
Pa sad treba da ste uz nju a ne da ju izbjegavate.

Prejela sam se malina i sad mi nije dobro.
Zbilja sam pretjerala
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 17/6/2016, 11:03

Zagy wrote:Dobro jutro!
Napokon slobodan dan! :hail


Ja ne bih izabrala izbjegavanje i ignoriranje.....iskoristila bih to vrijeme sa nekim koje mi ostaje najbolje što mogu.....taj način,ignoriranja,ne znam.....nemoj se ljutiti modra ali vi izgleda sa svim u životu se nosite tako,i onda žalite kada šanse prodju.....probaj poslusati intuiciju,ne strah,intuiciju..... :comfort

Slazem se ...na kraju ce ti biti zao sto niste vise vremena proveli zajedno ili komunicirali ,tim vise kad se radi o bliskim ljudima
Negiranje problema,izbjegavanje suocavanja i slicno nece pomoci da problem nestane ..samo ce dovesti do dodatnih komplikacija , obje strane ce biti u jos vecem strahu i nelagodi
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 11:46

Sataraš se krčka i super miriše....dobila sam neke turske lepinjice od susjeda pa cu njih umjesto palente....ručamo i odo sa curama u šetnju i park...na sladoled....predvečer idem kod Tanje u lokal gledati utakmicu..... :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 17/6/2016, 12:14

modra samo ti odi do nje.

od moga frenda baka bila bolesna pa su svi govorili da ne idem ju posjetiti, a otišao sam mimo njihove želje. baka me znala od 6-e godine.


kada me baka vidjela rasplakala se od sreće.
par dana kasnije je umrla...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 13:09

I ja smatram modra da bis se trebala javiti teti
Sigurno te jako voli
I koliko god da joj je tesko, vjeruj mi sve ce joj znaciti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 13:11

Izbjegavanjem problema jos ti gore bude
Vjeruj mi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 17/6/2016, 13:11

To i sebi govorim i pocela sam ici uz njih, protiv njih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum