ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 19:53

THOSE EYES ....
snapoutofit :<heart:

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 20:00

modra wrote:
totalno.. naučila sam možda malo kasno.. al bitno da je naučeno lolly

ljudima je zapravo  najbitnije da pričaš, nema veze šta, samo lajanje..
najgora je šutnja, ali ona iz srama, pristojnosti, suzdržnosti... treba znat šutjet sa stilom :D  šutjet jer te uistinu boli neka stvar

Destroy everything... Erase everything that hurts...


(kyuubi wisdom :^0 )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 29/9/2014, 20:12

razmještaj po sobi,pranje gomile male robice,peglanje,slaganje..jooooj :O
ovo peglanje mi jedino teško pada :D
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/9/2014, 20:26

Došla doma prije pola sata, sad radim i paralelno sređujem sobu.
Vrijeme na poslu mi je proletjelo unatoč prekovremenom. Zanimljiv dan, al zahtjevan.
Svratili do stana, smrducka unutra na bivšeg stanara pušača. Zračit ću do otprilike Božića.

Što još pomaže protiv smradova? Volim uć u stan i da se ništa ne osjeća.


I da, ne izbjegavajte pričat o svojim problemima, izbacite to iz sebe, radite na sebi i volite sebe.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/9/2014, 23:27

Shenell jel ima novosti? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/9/2014, 07:22

da sad ne citiram sve.....
djeluje odlično nekome se ispuhat, bio on smrtnik ili profesionalac :D ali poznavajući sebe... ja se nikad nikome neću moć ispuhat do kraja... :D a onda ne mogu ni očekivt pomoć, ne?

i nekako mi ti psihijatri ne djeluju kao neki spas. scratch nit nešto imalo privlačno  :cry  

bila sam ko mlađa kod jedne psihologinje, dvaput.. niš se to mene nije dojmilo (osim što mi se povraćalo od svega toga)...

 gurat ću dok ide :^0 al nikad ne znaš, možda se jednom i odlučim :D


Last edited by modra on 30/9/2014, 07:39; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 30/9/2014, 07:34

opet pijem zeleni čaj, onaj doduše u filter vrećicama :ashamed sir winston (ispravite me ako griješim - ne da mi se gledat ni guglat, ahahahaa), mislim da sam za taj još prije čitala da je najbolji od svih u filter vrećicama :D
kako god, taj vrag mi je super jer tjera vodu van i razbudi i  osjećam da me nekako pročisti :beer što god tko rekao, i što god trpali unutra, djeluje mi nekak :P



a  imam želju probat onaj zeleni japanski matcha..
pio netko?!
ima ga u kući zelenog čaja.. užasno je skup - 30g je oko 170kn... al kao, deset puta je jači od drugih zelenih.. i tak to :D to su ustvari smrvljeni listovi, i oni se baš piju

želim želim želim :aw

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/9/2014, 11:35

Ovako nesto mi je obecao za knjige..... greenstars 

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Einric10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/9/2014, 21:19

Asti odlična je polica!
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/9/2014, 21:20

Jedva čekam vikend, umorna sam od trke...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 1/10/2014, 07:32

išuše, ok.. da dam 430 kuna za matcha čaj i bambusovu metlicu s kojom se priprema... ili da kupim 10 ruževa?
:^0

malčice mi je to puno, a želim taj čaj probat... čaj još  i nije problem, nego ja moram davat za glupu metlicu još 120!
shame

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2014, 09:00

modra wrote:išuše, ok.. da dam 430 kuna za matcha čaj i bambusovu metlicu s kojom se priprema... ili da kupim 10 ruževa?
:^0

malčice mi je to puno, a želim taj čaj probat... čaj još  i nije problem, nego ja moram davat za glupu metlicu još 120!
shame

I onda kazu da ja trosim na gluposti:^0::W

Modrulj koliko bi max dala za rucni sat ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 1/10/2014, 09:07

Suspect pig pa s obzirom da ih ne nosim i ne trebaju mi (jer imam par), ne previše  :roll

a ako je za drugog.... ? ne znam, ovisi

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 1/10/2014, 09:09

i kakvo ti je to pitanje?  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2014, 09:21

Pitanje? Cisto da vidim jesam li rastrosan bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2014, 10:48

430kn za čaj je puno....kakav je to čaj pobogu?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 1/10/2014, 11:13

nisi rastrošan :*


zagi, to ti je japanski zeleni čaj MATCHA afro navodno jako zdrav, jedna šalica je ekvivalent ispijanju 10 šalica 'običnog' zelenog čaja.. itd...
i nije on sam 420kn, već uz bambusovu metlicu dođe toliko (on je 170kn - 30g).. priprema se s tom metlicom, eto :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2014, 11:31

Znaci 5000 kn je okej za sat ? 

Pa sto ce ti uopce ta metlica ili sto..uzmi kuhacu i prasi:^0::^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2014, 12:01

Ovo za sat...sve je to individualno i naravno ovisi o preferiranju kupca i njegovim mogućnostima....netko ne bi dao,npr. Vise od 20-30kn za make up,a netko bez problema pljune 300kn za Estee Lauder puder...moraš sam znati jel to TEBI puno ili ipak vrijedi....;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 1/10/2014, 12:04

otkud znam, ne mogu nikako dokučit treba li mi metlica  :aw ili se može s pjenjačom nekakvom dobit isti efekt.. ili gurnut u.. ne znam.. blender?  :^0

ah

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/10/2014, 12:22

Nah nisam mislio specifično na sat, već općenito...
onako više filozofski, gdje je granica rastrošnosti i treba li se povezati sa primanjima ili sa društvenim jadom ? :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 4 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum