ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 13:17

Pauzaaaaa! cheers

Za ručak krem juha od krumpira i pasta carbonara....kod Talijana....:D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 14:35

napraviš poznaniku policu, i onda te on zove i navraća još stoput... i sinovi i svi.. :D evo danas me u gužvi pred posao zvao da će doć do mene... već imam crne misli :_| mislim, šta sad treba?! sam je htio to obavit kod mene.. znam da je nezgodno, al ko mu kriv  
x-| 

uvijek ponedjeljkom neke akcije i gužve :_|

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 14:37

nadam se da mi je ostao negdje još koji čajić u torbi, nisam stigla do trgovine po zeleni..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 14:40

i baš sad kad je hitno i bitno da mi parfem stigne što prije (poklon), biraj.hr zeza... a nikad problema s njima

nikakav mail još nisam dobila, a treeeeeba mi do srijede.. znači danas još nije poslan... bem im
čekam! i čekam i čekam!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 14:55

ja ću se ubit, zbiljaM xD

evo samo jedan mali vjerni dokaz kako kod mene nema sredine :DDDDD samo krajnosti...

znači, odlučila sam danas kupit zdrave stvari u povratku s posla i odvježbat nešto cheers
u drugoj minuti razmišljam kako bi bilo super skrenut po najfinije kolače u gradu i raspustit se još danas.. samo još danas

:silent:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 15:31

:^^

hvala modra, sad se osjećam super u svojoj koži :^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 15:52

nnč, i nemoj to nikad zaboravit.. kakav sam ti osjećaj pružila
:* afro

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 17:15

Shvatio sam da sam normalan ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 17:31

tek sad je shvatio.. ovo je meni kompliment sad :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 18:28

Kompliment? bojim se da ne razumiješ...ako to sagledaš sa druge strane, to znači erm...
kako da to lijepo sročim...da i nisi baš normalna  ....e sad, koliko sam upoznat imati psihijatrijsku dijagnozu ni u jednoj kulturi nije kompliment 



PS : neka mala bebica cca godinu i pol maximalno mi se cijelo vrijeme smiješila i bježala od roditelja meni , što je malo neobično jer imam prijeteći pogled uglavnom  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 18:58

joj no, daj pročitaj opet :D
naravno da ne mislim da sam normalna, božsačuvaj :^0 već se čudim da ti je trebalo toliko vremena da shvatiš (da si normalan pored mene) :^0 samim time je to meni kompliment! hahaaaaa

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 19:00

Normalno,sta je to? 

Gotov posao...sutra samo popodne...napokon se mogu naspavati....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 19:08

modra wrote:joj no, daj pročitaj opet :D
naravno da ne mislim da sam normalna, božsačuvaj :^0 već se čudim da ti je trebalo toliko vremena da shvatiš (da si normalan pored mene) :^0 samim time je to meni kompliment! hahaaaaa

ne kužim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 19:09

:D 
Ja kužim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 19:42

Umorna sam kao pas!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 20:30

Zagy wrote::D 
Ja kužim...
Očito nešto žensko, dakle neshvatljivo i glupo :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 20:32

Nije uopce žensko...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/10/2014, 21:51

Iluminiraj me
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 23:38

boože 5ra!



šta mislite o ovom slučaju? osoba s kojom sam išla u srednju mi se javila (gotovo prvi put nakon sto godina) i traži da joj posudim par stotina kuna?
šokirana sam :^0

nije nagovarala ni ništa, zahvalila se kao da jesam.. što joj je plus :D
mislim, glupo mi je. ako joj, kao što kaže, nitko ne želi posudit, onda je valjda u njoj neki problem? ako joj mama, tata, sestra... obitelj... ne mogu dat ili bar posudit 300 kn, zar bi ja trebala?
ne znam više ni kakva je, bile smo si dobre... ima kćer i sad nekog zaručnika drugog.. bila je solidan čovjek čak, al ne znam...
razmišljala sam, kaže vratit će idući mjesec, al sam se posavjetovala s majkom koja je rekla NIIII SLUČAJNO :queen: a ja slušam svoju majku, pa...


ne znam, glupo mi je sve ovo.. ipak, tko zna pozadinu.. ali se trenutno ne bi upuštala (u gubljenje love)


hvala bogu na registraciji, novom teveu i sestrinom rođendanu ovaj mjesec koji su me izvadili iz potencijalnog sranja!:cru 
čak sam pitala da ona meni posudi, stoga :freddie


Last edited by modra on 20/10/2014, 23:42; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 20/10/2014, 23:42

dam samo ako je zdravlje u pitanju :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/10/2014, 23:46

a baš! ne bi mi bilo frka ni izgubit te novce onda....

nisam pitala šta je, samo sam se čudila kako nema ništa..
veli, jbg, dala svoje, a sad kad njoj treba nitko nema...


ma, ne znam šta reć uopće! malo mi je kasno za razmišljanje :D al me mama uspjela svojim histerijama  razbudit dovoljno da se opametim cheers

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 25 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum