ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 17:27

Leviathan2 wrote:
HarleenFrancesQ wrote:
melkior wrote:A ništa, onda nam samo preostaje 3. svjetski rat i povratak u kameno doba badday
radije 3. svjetski rat i istrebljenje, nego sex ili genetski uzorak? fkt si extreman :D
nije ekstreman, covjek nije kreatura koja ce sluziti da bi bila nadomjestivi davalac genetskog materijala i da bi drzava postojala, zasto uopce treba postojati drzava i za koji kurac je uopce treba, covjek je bice koje treba biti generator razvoja svojom voljom i svojom mastom a ne da postane jebena masina jer to neko donese zakonom, ljudi kao ti i slicni dajete toj drzavi moz nad vasijem zivotima i s tim silujete slobodnomislece duhove, da li ce covjek ili zena imati potomstvo je njihova odluka i samo njihova, problem danasnjice sto se na imanje djece utjecalo sto propagandom sto  komformizmom,  opca filozofija u zapadnim i razvijenim zemljama je da su djeca veliki trosak i briga te da iziskuju strahovito puno paznje i ometaju bilo kakov napredak u karijeri na poslu, medju madjom generacijim djevojaka sama pomisao da im u trbuhu raste "nesto" je ogavna, to nije stvoreno preko noci nego uredovnim ispiranjem mozga s kojim se zatire jedan prirodni proces, dakle, povratak u kameno doba je korak naprijed za razliku od alternative, ionako nije prvi puta da je ljudksa civilizacija kiksala, zasto ne jos jednom, mozda  sledeca najde pravi put
Nažalost u pravu si ....jbga.

Idemo dalje ..........u ww3.

:10

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 17:34

Kazavši da je Merkel "kancelarka-diktator", što je publika popratila pljeskom, optužio je velike njemačke stranke da vode politiku "invazije" odnosno "pokušaja postupne zamjene njemačkog naroda ljudima sa sve četiri strane svijeta".


AfD kritizira Merkel da je diktator: Radikalno mijenja Njemačku




Sad smo u fazi da eto nekakva desnica urla na ove jer uvoze radnu snagu ....kao da je Merkelica kriva šta te zapadne žene neceda rađaju a dok su mlade komfort , karijera i to im je važnije a od cinjenice da im nešto raste u trbuhu im pada mrak na oci.

Ako im šta receš odma te napadaju da si šovinista , fašista i tako to .....tako da najbolje to odhebat i pusti da se sve raspadne ......pa kad bude borba za goli život ona kad šta reče pištolju u glawu istoj opaljiwanje , ona leži na podu , idemo iduča.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by L'âme 5/6/2016, 17:36

Na krivu si temu to postao, longi.. santa

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 17:38

IvyTeasdale wrote:Na krivu si temu to postao, longi.. santa
Nisam. To je se powezano. Normalno da društwo neće dopustit da se raspadne al je problem da dok god ne dođe do stwarne borbe za goli žiwot tj društwo ili žene i njihowo kurčenje da će se owo nastawit.....a kad dođe do te točke onda neče wiše bit moguče pregowarat ja bi owo ja bi ono ....reči nešto kriwo i zawršawaš u jarku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 17:47

To će se sve urušit .....samo šta ljudi nemaju masu šta to znači točno da će sve urušit.

Netko tko nije widio tigra nema masu šta je to cak i kad mu kažeš tigar ....za njega je to apstraktno.

Tako i wama to kad se objašnjava da kad to krahira i počme borba za goli opstana društwa i to da čete nakon toga moč išta diktirat ........završit čete u jarku mrtwije da mrtwije ne možete bit.

To wam je čijela istina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 17:54

Toliko ste jadne da necu niti prljat svoje rukice s vama. Ona iz AfD je napala ove emanicpirane. Lijepo raskol među ženama i ove normalne na jednu stranu a ove glupače na drugu i onda ....odred za vješanje ....pa vi koje ste nenormalne kad počmete goworit i sprowodit tu politiku owe druge was okruže i obise.

I to je to.

Ugrožawate opstanak drugim ljudima jer swaki put kad neka od was ode radit tamo gdje muški radi : smanjuje se cijena rada i automatski taj nema para a možda ima ženu i djecu doma.

Te njihowe žene će vas UBITI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 18:10

Nakon toga cemo stvorit jedno normalno društvo muški rade , žene rađaju ( jer tko ce ako nece one ) i odgajaju djecu a to su budući naraštaji.

Žalosno je šta vas triba naklat prije ovoga mnoge jer ste najobicnije štetocine koje misle da su popile swu pamet swita a ono ....a dobro onda ....widimo se na čitulji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by kic 5/6/2016, 18:14

na bebama svijet ostaje.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 18:16

Nema beba .....male su muškima place ....žene upadaju na tržište rada a to ti je ono 50% društva cine žene ....dakle automatski imaš ovo :

- zakon ponude i potražnje .....pada cijena rada

- weća nesigurnost jer sad ima dodatne radne snage koju poslodawac smije zaposliti

- žene rađaju a ne muški pa onda im prođe rok tj swe kasnije rađaju ako i uopće


NIje stwar u njima nego gledaj šta se muškima dešawa : prepolowljeno tržište rada , duplo weća nemogučnost nalaženja posla , prepolowljena plača .....mislim ne znam  ..... sad bi se kao trebalo oženit .....pa slobodno .....meni ne pada na pamet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 18:20

Moj problem u emanicipaciji ne riješawa to šta ču ja u emaničipiranom društwu nači neku koja nije emaničipirana jer owa prawila i dalje ostaju dok god iti jedna radi : prepolowljeno tržište rada , prepolowljene plače , poduplana nesigurnost u traženju posla ......

I uprawo owo če shwatit owe koje nisu emaničipirane a moraju brinit od swojoj dječi ............i kad owo shwate počima BARTOLOMEJSKA NOĆ


 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Hqdefault
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 18:31

Nema o tome smisla sad raspravljat jer čim ti nešto kažeš na tu temu odma te napadnu da si seksista , šowinista , fašista , pečinar .....šta ti ga ja znam wiše ....seljo beljo ono.

Kad swe ode u tri pm onda mi se jawite.



"Preporučio bih najmanje troje djece", naglasio je. Prošlog ponedjeljka je ocijenio da obiteljsko planiranje i kontracepcija ne odgovaraju muslimanskih obiteljima i time izazvao ogorčene reakcije feminističkih aktivistica.

http://www.vecernji.hr/svijet/turski-predsjednik-erdogan-zatrazio-od-turkinja-da-imaju-najmanje-troje-djece-1089889
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by neva 5/6/2016, 20:47

RayMabus wrote:NIje stwar u njima nego gledaj šta se muškima dešawa : prepolowljeno tržište rada , duplo weća nemogučnost nalaženja posla , prepolowljena plača .....mislim ne znam  ..... sad bi se kao trebalo oženit .....pa slobodno .....meni ne pada na pamet.
dobro, a tebi nije palo na pamet da u slučaju kad i žena radi, u kuću stižu dvije plaće?
i koja žena tebi uzima posao, pa ne tučemo se baš za bauštelu :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 20:51

HarleenFrancesQ wrote:
RayMabus wrote:NIje stwar u njima nego gledaj šta se muškima dešawa : prepolowljeno tržište rada , duplo weća nemogučnost nalaženja posla , prepolowljena plača .....mislim ne znam  ..... sad bi se kao trebalo oženit .....pa slobodno .....meni ne pada na pamet.
dobro, a tebi nije palo na pamet da u slučaju kad i žena radi, u kuću stižu dvije plaće?
i koja žena tebi uzima posao, pa ne tučemo se baš za bauštelu :]
Velike meni koristi od tvoje place ....ja i dalje imam duplo manju placu , duplo manje izbora , duplo vecu sigurnost da uopce krenem u kreiranje obitelji.

Ne igra meni to šta ti radiš da se ja upustim u avanturu zvana djeca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 21:05

RayMabus wrote:
HarleenFrancesQ wrote:
RayMabus wrote:NIje stwar u njima nego gledaj šta se muškima dešawa : prepolowljeno tržište rada , duplo weća nemogučnost nalaženja posla , prepolowljena plača .....mislim ne znam  ..... sad bi se kao trebalo oženit .....pa slobodno .....meni ne pada na pamet.
dobro, a tebi nije palo na pamet da u slučaju kad i žena radi, u kuću stižu dvije plaće?
i koja žena tebi uzima posao, pa ne tučemo se baš za bauštelu :]
Velike meni koristi od tvoje place ....ja i dalje imam duplo manju placu , duplo manje izbora , duplo vecu sigurnost da uopce krenem u kreiranje obitelji.

Ne igra meni to šta ti radiš da se ja upustim u avanturu zvana djeca.
ispravak : duplo vecu nesigurnost da uopce krenem u kreiranje obitelji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 21:08

I mi muški nismo ko ženske pa cemo izac vanka pa cu ja šetat okolo i pitat koliko tko ima plaču , di radi , materijalna situacija i te šeme.

Ima vjerojatno i takvih tj sasvim sigurno ima al oni nisu vecina.

Dobro je kad ona ima i sve je to ok al to nam barem večini nisu kriteriji za ulazak u te vode.

Ima sam ja tako ponuda , ono ženska puna ko brod , ne loša , zeru malo punija al ne puno al ok volim ja da su one malo punije al generalno dobra p .....i sve ja to znam da je ona puna ko brod al brate mili nije mi to to .....ne osjecam ništa jbga.

Ne možemo se mi bazirat na tu šemu jel ona radi jel ne izlazimo vanka i ne sviđaju nam se one zbog para.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 21:11

Kroz moje prazne đepove ......vjetrovi mi prolaze. :^0





Aj placa ovo ono ......zaradit mogu uvik sa strane nešto al to šta nema posla ( a nema ga kad vi tu upadate ) e to vec ne mogu .......takva situacija za mene nije prihvatljiva ako ocu uc u te vode ....dijete i to.

Žalim slucaj.

Jawite se kad ukinete emanicpaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 21:14

I đabe meni šta ja radim eto weć 10 godina jedan posao i ono ok plača 4000 kuna i to al zaradim sa strane još kad me wolja i tako to .....al ono šta posao ....to sutra može ne biti i šta ću onda ?

Posla mora bit za muške ....a žene mogu ulazit na tržište rada jedino ako se stwori wišak radnih mjesta i nikako wiše.

Šta koje dite owo ono ....danas radiš sutra ne moraš tu radi xy razloga sad ču ja trčat okolo pitat swaku kolika joj je plača , di radi , imowinska kartića na sunce i te šeme .....pa ne ulazim ni ja ni masa nas zbog toga šta ona ima para u brak i to nam nije startna pozičija uopče nego : DI SAN JA ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by RayMabus 5/6/2016, 21:21

Ne možemo se mi postawit na način ako ima para onda ok a ako ne odhebat čemo je.

To tako wi nekako razmišljate jer morate misli o potomstwu a mi tako ne razmišljamo.

Ispada da neka mi se swidi al eto nema školu neku , nema para , ne radi i sad ono ....šta ?

Pa ne mogu ja tako bazirat te stwari jbte.

Ja il imam sigurnost tj posla ima i kad owoga ne bude i plača je barem kolika tolika da ti jamči osnownu egzistenčiju il brate ....NIŠTA.

GOTOWO. THE END. KRAJ PRIČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

 Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom  - Page 4 Empty Re: Bejbi bum u Danskoj: Bizarne seks kampanje urodile plodom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum