ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operw i Scorpio

Go down

Operw i Scorpio Empty Operw i Scorpio

Post by FRANK 30/5/2016, 23:17

U nedjelju zelim okrivljenike pred strijeljackin vodom...nema se vremena za pisanje optuznica. Svi su oni zidovi a demonska bjeda je zidovcina i pol
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by Guest 30/5/2016, 23:27

Molim sve optuzene, u nedjelju nakon sluzenja svete mise, da dodu ispred vojarne najkasnije do 13:00h kad pocinje program. Svi ce te dobit po metak u celo, ako je netko zidovske, ili romske nacionalnosti nek ponese dokumentaciju radi grijanja u komori.

Tominjo ako nisi u stanju dopuzati do vojarne, javi doci.ce dva oficira po tebe.

Hvala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by Guest 30/5/2016, 23:46

Bijedniče, dotrčat ću s katanom i nasjeckat te, a onda ću ti zakucat par šurikena u čvalje i popišat se na zastavu sa svastikom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by FRANK 31/5/2016, 00:58

Tominjo ne vrijedjaj casnika Vodjine vojske. Znamo da si cifut i da si neprijatelj stoga preporucam ti da mirno prihvatis optuznicu. Obersturmfuhrer Operw je i vise nego milosrdan pa metak u glavu nebi treba biti problen. Ne zali se bjednice zamisli koje ce agionije imati zidovi romi komunjare i srbi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by Guest 31/5/2016, 08:16

Operw je prikriveni ćifut.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by Guest 31/5/2016, 09:12

Tommy Ramone wrote:Bijedniče, dotrčat ću s katanom i nasjeckat te, a onda ću ti zakucat par šurikena u čvalje i popišat se na zastavu sa svastikom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by scorpion 31/5/2016, 12:55

Bracala je prvi na strijeljanju

_________________
Operw i Scorpio 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by FRANK 31/5/2016, 13:04

Sieh heil svima..... odsada ce to biti moj pozdrav svaki dan kad se obratim forumu prvi put u danu. Mislim da nakon Hvaljen Isus i Marija nepostoji ljepsi pozdrav.
Bracala nece biti strijeljan njegova kazna ce biti ta da ce biti 24 sata svezan u muzeju marakane i gledati zvezdinu klempu.... mislin da mu gore i teze kazne nema.. neznam jeste li primjetili da mu se razina debilstva i idiotizma povecava svake godine krajem petog miseca.... Boze da mi je znat zadto..
Bracali je najmrzi svetac sv. Nikola najvise mrzi italiju kao zemlju a Bari bi satra hidrogenskim bombama...zato mislin da ce mu dozivotni boravak u muzeju marakane biti kao inkvizicija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by Guest 31/5/2016, 14:04

mozete samo kurac da mi streljate svojim jezicima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Operw i Scorpio Empty Re: Operw i Scorpio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum