ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bayern samara Enda

Go down

Bayern samara Enda Empty Bayern samara Enda

Post by FRANK 30/5/2016, 14:03

Barcelona zeli Gotzea... po napisima Barcelona je spremna ponudit Gotzeu 140 000 eura tjedno. Covjek koji je najmocniju svjetsku nogometnu naciju doveo na svjetski tron i bacio u ocaj argentinu je navodno odusevljen sto ce igrati uz svoh idola LEA MESSIJA.....
NEVALJA GOTZE
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by FRANK 30/5/2016, 14:09

Vec vidin za godinu dana rijeci slavnog culesa enda 

GOTZE KLASA NAJVECI NJEMAC IKADA..... ITD

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by End 30/5/2016, 14:09

uvijek bi uzeo gotzea umjesto neymara, a može i vezni red fali jedan kreativac.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by FRANK 30/5/2016, 14:11

Nije li Gotze stakor kojega je "revolucija" sa pravon posjela na klupu.... Gotze je igracina samo je imao nesrecu sto taj nebruseni talent nije brusen po Juppom ili Lippijem nego pod "revolucijon"

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by End 30/5/2016, 14:16

njegova epizoda u čmayernu je promašena, a ako ga netko može vratiti na stari put to je sigurno barcelona pod liderskom palicom messija
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by End 30/5/2016, 14:17

U Barceloni se nadaju da će Götze uspjeti revitalizirati karijeru na Camp Nou. Još uvijek je dovoljno mlad, u lipnju će napuniti tek 24 godine. Ako i ne uspije, Barcelona neće previše izgubiti. Götze je još uvijek iznimno popularan u Njemačkoj, a Njemačka je najveće i najbogatije tržište u Europskoj uniji i stoga je Barci i njezinom glavnom sponzoru Nikeu marketinški jako primamljiv. Iz ovoga se podrazumijeva da je Götze u Nikeovoj „argeli“ nogometnih zvijezda.
Nijemci nikada neće zaboraviti da im je golom u finalu Svjetskog prvenstva u Brazilu donio četvrti naslov svjetskog prvaka, pa ako Götze potpiše za Barcelonu, dresovi i kopačke s njegovim imenom jamačno će se dobro prodavati. Ako uz to još proigra, sreća svih zainteresiranih u ovoj priči tim će biti veća. Kad se sve to zna, ne čudi što Katalonci smatraju kako je Götze vrijedan rizika, usprkos „paprenoj“ plaći od 140.000 eura tjedno koliko trenutačno ima u Bayernu. Uz malo sreće Barca bi na Götzeu mogla brutalno profitirati, i igrački i financijski. 
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by End 30/5/2016, 14:21

to  je moć najvećega kluba svijeta, dok bi za čmarnajted on bio novi pele, barca ga dovodi iz samilosti, a vjerojatno će i klošar sam financirati pola tranfera, win-win situacija za mes ke un klub.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by muckodjubre 30/5/2016, 14:58

pablo_escobar wrote:Barcelona zeli Gotzea... po napisima Barcelona je spremna ponudit Gotzeu 140 000 eura tjedno. Covjek koji je najmocniju svjetsku nogometnu naciju doveo na svjetski tron i bacio u ocaj argentinu je navodno odusevljen sto ce igrati uz svoh idola LEA MESSIJA.....
NEVALJA GOTZE
gotze će za enda automatski od klošara postati najbolji njemački igrač svih vremena...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Bayern samara Enda 6b8efe2f85c2b63406b2Bayern samara Enda Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Bayern samara Enda Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by muckodjubre 30/5/2016, 14:58

pablo_escobar wrote:Nije li Gotze stakor kojega je "revolucija" sa pravon posjela na klupu.... Gotze je igracina samo je imao nesrecu sto taj nebruseni talent nije brusen po Juppom ili Lippijem nego pod "revolucijon"

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Bayern samara Enda 6b8efe2f85c2b63406b2Bayern samara Enda Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Bayern samara Enda Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by nowitzki 30/5/2016, 16:18

Nedorecen igrac, nit spica, nit krilo, niti kreator...sve nesto izmedju
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by scorpion 30/5/2016, 17:20

Da se podsjetimo

Bayern samara Enda O-GERMANY-facebook


Potez koji je enda poslao na aparate

_________________
Bayern samara Enda 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by kic 30/5/2016, 19:11

opet kupovina zbog prodaje dresova bzvze-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by FRANK 30/5/2016, 23:04

Gotze ce preuzet messijevu rolu u barci kad ovaj ode...... mali je genije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Bayern samara Enda Empty Re: Bayern samara Enda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum