ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Real Madrid vs Atletico Madrid

Page 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 09:49

sat2 wrote:U cijeloj utakmici dvije najbolje šanse imao je Real ... ne treba isticati tko im ih je priredio ...

Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 10:11

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 10:14

Ende nemoj plakat. Vratit ce se pep, xavi, etoo i opet ce farsa biti najbolja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 10:37

operw wrote:Ende nemoj plakat. Vratit ce se pep, xavi, etoo i opet ce farsa biti najbolja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 10:42

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=black&id=896216


Kako je mitch prasio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 10:54

http://net.hr/sport/nogomet/ludnica-u-madridu-tisuce-navijaca-docekale-prvake-modric-i-kovacic-ih-pocastili-pjesmom/


Ende jesi vidio ovo. Modric i kova pjevaju we are the champions
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 10:57

bale 2 lige šampiona u 3 godine sa lorealom, bože dragi kakav igrač...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 12:02

Dobro jutro...... koji mrtvi bale vonabe ronaldo.... najveci promasaj reala

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 12:04

3 godine, 2 lš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 12:09

E i...... jbt toliko svrsavas na to kao "neutralni" navijac da bi se i moj stari postidio svoga bolesnog drkanja za real.... bale nije napravio nista. Ligu prvaka u madrid je donio ronaldo mada u finalu nije napravio nista ali on je najzasluzniji za naslov prvaka. Mogu drkat kurac svi pored ronalda u realu. Kad ode iz loreala kad glupi perez ustolici balea navijaci loreala ce se sramiti svojih peticija o smjeni i prodaji ronalda

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 12:11

ne drkam, samo sam realan-indijancu. 
ali SIN je tu ipak najjača karika (nije ni čudo obzirom da je najbolji i najveći fudbaler svih vremena), kao i prinčevi od andaluzije i dalmacije sergio ramos i lukica modrić... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by FRANK 29/5/2016, 12:20

Bale nije napravijo ama bas nista u realu nista.... ronaldo kao covjek kojemu je omaleni argentinski Bog dao lekcije kako se igra  nogomet je najzasluzniji za realov udpjeh u ovoj brutalnoj dominaciji barcelone jefino svitlo u realu je ronaldo.... ramos je sinoc postigao gol iz ofsajda i treba dobit crveni. Modric odglumio ozlijedu da nemora pucat penal kojega bi falio. Da modric igra u varceloni nekim slucajem mnogi ga ovde nebi ni spomenuĺi...
Ronsldo podbacio u finalu kao i uvik valjda ona godina kad je SVEMOCNA PRAVOSLAVNA SNAGA PREDVODJENA NJEMACKIM ARIJEVCEM NABILA MALOME KATOLIKU DOZIVOTNI KOMPLEKS :)

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by End 29/5/2016, 12:42

tako je to u životu oni najveći cigani, klošari i prevaranti uvijek najbolje prođu. i opet ona gnjusna pederčina je čekala kraj raspleta penala da bi ispao neki faktor to je jedino šta sma vidio od utakmice i bilo mi je dosta.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Zeko 29/5/2016, 13:35

Real je fantastično prošao s obzirom da je 120 minuta igrao sa 9 igrača. Najbolji dio utakmice su one 2 lopte "sa očima" koje je Luka uvalio Benzemi i igraču manje, ali glupani to, naravno, nisu zabili.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by jalnirajko 29/5/2016, 13:42

znači da je zoki veći frajer od zizua, on čak i potjera juniora i sudanija na klupu kad ne mogu
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by bafalo 29/5/2016, 13:46

bale je igračina. čovjek je sam ovukao klšarski wales na europsko i 90% je reprezentacije koja je bez njega malo bolja od malte. jučer najbolji igrač prvih 20min  i općenito ofenzivno je najviše pokazao a i vukao je reala onih par utakmica bez cr-a..
najveći promašaj reala je james mislim s obzirom na paru i hype, nije čovjek loš nogometaš, naprotiv...


Last edited by bafalo on 29/5/2016, 13:48; edited 1 time in total

_________________
Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by bafalo 29/5/2016, 13:48

Braćala wrote:ne drkam, samo sam realan-indijancu. 
ali SIN je tu ipak najjača karika (nije ni čudo obzirom da je najbolji i najveći fudbaler svih vremena), kao i prinčevi od andaluzije i dalmacije sergio ramos i lukica modrić... B-)
ramos koliko kod da nekad napravi kikseva ili popije crvenih uvijek se pojavi sa šamarom atleticu. dolazit će simeoneu&co u noćnim morama umjesto freddy krugera

_________________
Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 14:57

kuracodigraca wrote:znači da je zoki veći frajer od zizua, on čak i potjera juniora i sudanija na klupu kad ne mogu

jebo te zoki...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Guest 29/5/2016, 14:59

End1899 wrote:tako je to u životu oni najveći cigani, klošari i prevaranti uvijek najbolje prođu. i opet ona gnjusna pederčina je čekala kraj raspleta penala da bi ispao neki faktor to je jedino šta sma vidio od utakmice i bilo mi je dosta.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by jalnirajko 29/5/2016, 15:29

Braćala wrote:
kuracodigraca wrote:znači da je zoki veći frajer od zizua, on čak i potjera juniora i sudanija na klupu kad ne mogu

jebo te zoki...
Jalni bracala
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by nowitzki 29/5/2016, 15:33

Sljedece godine real-bayern finale...ucitelj protiv ucenika, jucer je ucenik sve sjebao kad je vadio kroosa, savrseno cijelu utakmicu funkcionira sredina i onda stavlja isca, bog nezna zasto...ali eto, opet se provukao
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Real Madrid vs Atletico Madrid  - Page 7 Empty Re: Real Madrid vs Atletico Madrid

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum