ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veličanstven doček Parage u Trilju

Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Fri 27 May - 21:55

 Veličanstven doček Parage u Trilju Paraga

U srijedu je u gradu Trilju održana velika javna tribina pod nazivom 'Spasimo Hrvatsku' na kojoj je kao glavni gost govorio obnovitelj Stranke Prava, osnivač HOS-a, jedan od najvećih svjetskih boraca za ljudska prava i predsjednik HSP 1861 Dobroslav Paraga, stoji u priopćenju HSP-a 1861.
 Veličanstven doček Parage u Trilju Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=291&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fdalmacija%2Fsplit-zupanija%2Fclanak%2Fid%2F313708%2Fvelicanstven-docek-parage-u-trilju&referer=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija
Priopćenje prenosimo u cijelosti:
Kino dvorana je bila prepuna, 400 pravaša je došlo pozdraviti gospodina Paragu, a ovim činom su pokazali kako pravaštvo nije stvar prošlosti, već i sadašnjosti, i budućnosti.
Govornici: Marko Kažimir, predsjednik triljskog ogranka; članovi povjerenstva HSP 1861 Splitsko - dalmatinske županije Mate Kovačević i Ivan Tadić Hos; Sven Rustempašić, medijski ekspert i pravaš iz Sarajeva; Ante Perković, predsjednik Udruge Bojovnika HOS-a i član Središnjeg odbora stranke te predsjednik Dobroslav Paraga jasno su i nedvosmisleno upozorili kako ova sadašnja Vlada RH nema nikakve neovisnosti, provodi internacionalnu politiku pogodovanja velikim korporacijama i bankarskom sektoru. Niti jednu važniju odluku ne mogu donijeti bez blagoslova MMF-a i Svjetske banke. 
Upozorili su na probleme poljpriverednika, ratnih vojnih invalida, gubitak suvereniteta, genetski modificirane hrane, lažne pravaške predstavnike, ukradeni HSP i 'okrugle stolove HOS-a' na kojima sjede politički mrtvaci i trgovci kako bi se preko slave HOS-a ponovno uhvatili za državne jasle, rabijanje nacionalne desnice, bez koje Hrvatska nema što tražiti u EU (pozivanje na pozitivan primjer Mađarske) te volonterski rad članova HSP 1861 i predsjednika Dobroslava Parage.
„Što se danas događa? koji ljudi pokušavaju 'ujediniti' HOSovce? oni koji su zabili posljednji čavao u lijes HOSu kao legitimnoj sastavnici vojske Bosne i Hercegovine. Samozvani "general HOS-a" Ante Prkačin i pravaški grobar Đapić. Hrvatska vojska nema što tražiti u Afganistanu i štititi interese Amerike. 15 godina u kontinuitetu naša vojska djeluje u zaštiti trgovine naftom i drogom, a sve je financirano iz državnog proračuna, novcem hrvatskih poreznih obveznika“ - rekao je Paraga.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/313708/velicanstven-docek-parage-u-trilju
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by jastreb Fri 27 May - 22:04

Hehe...Baš ga neki dan ovdje spomenu. Jedini pravaš koji mi se dopada.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by v_vlado Fri 27 May - 22:11

400 ljudi ga slušalo a ja bio prošli tjedan na svadbi i bilo 600 ljudi.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Fri 27 May - 22:19

Malo je cudno šta se baš sad pojavio kad se pojavio MOST kao treca stranka a pun kuraz i nešto godina ga nije bilo ni za vidit ni cut.

Ja mislim da je ovo neka politicka podvala HDZa da razbije ove šta glasaju za ove trece opcije tipa MOST a ono desno su orijentirani ......tako da : ne hvala.....malo si se kasno sitija a i dolaziš u nekom čudnom momentu kad se pojavljuje treca stranka na politickoj sceni i hebe ove dvije vodece partijske među kojima je i HDZ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by mutava baštarda Fri 27 May - 22:38

RayMabus wrote: Veličanstven doček Parage u Trilju Paraga

Upozorili su na probleme poljpriverednika, ratnih vojnih invalida, gubitak suvereniteta, genetski modificirane hrane, lažne pravaške predstavnike, ukradeni HSP i 'okrugle stolove HOS-a' na kojima sjede politički mrtvaci...
Ništa o izbjeglicama, a centar za azil u trilju... neće pravaši kontra cvijeća...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 0:19

On moj glas nece dobiti iako bi ga i dobio prije .....a nece ga dobiti baš zato šta se kasno pojavljuje i meni je to sumnjivo .....a mislim da i pun kuraz ekipe koja je glasala za MOST , Živi zid i to nije njemu i toj ideologiji naklonjeno biracko tijelo .....ja sam možda iznimka al ja imam neki drugi razlog za to više nego ideologija te stranke a taj je da bude konkurenkcija HDZu koji je smece ili cak i ako uđe u koaliciju sa istim drži ovaj na šta desniijoj struji.

Po nekoj mojoj procjeni on može samo ukrasti glasacko tijelu HDZa , ovim lažnim pravašima patuljicima satelitima HDZa i aktivirati uspavane birace ciste desnice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 0:36


 Veličanstven doček Parage u Trilju User_IsOffline
 Poslano: 02-09-2014 
84
The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.
http://www.nostradamus.org/q_en_c2.php#q1

PO STANDARDIMA EU-A
U Vedrinama Postaja granične policije i centar za imigrante
 Veličanstven doček Parage u Trilju T1_14955aMinistarstvo unutarnjih poslova RH objavilo je međunarodni javni natječaj za izvođača radova na izgradnji zgrade Postaje granične policije i tranzitnog centra za prihvat stranaca u Trilju. Natječaj je otvoren do 10. ožujka, a procijenjena vrijednost ulaganja je 35,5 milijuna kuna. – Dugo smo s MUP-om pripremali ovaj projekt, čekali i, evo, dočekali. Grad će dobiti iznimno vrijedan objekt, a naši granični policajci normalne uvjete za rad. Radi Triljana moram naglasiti da će dio zgrade za prihvat stranaca biti, kako mu i samo ime kaže, tranzitni, za kratkotrajno zadržavanje stranaca koji na ovom dijelu nezakonito uđu na područje RH, a ne stacionarni – kaže Ivan Šipić, triljski gradonačelnik.
Useljiva za godinu dana
Nova zgrada Postaje granične policije i tranzitnog centra za prihvat stranaca u Trilju gradit će se, zapravo, na području naselja Vedrine, na parceli od 4000 četvornih metara koju je upravo za tu namjenu Grad Trilj darovao RH. Parcela se nalazi između rijeke Cetine i državne ceste D-220 Trilj – Kamensko. Od početka gradnje nova bi zgrada, očekuje se, trebala niknuti u roku od godinu dana. Osim što će osigurati normalne uvjete za rad djelatnika triljske Postaje granične policije, koji su sada smješteni u skučenim i neuvjetnim prostorima bivše zdravstvene ambulante kod Starog mosta, na lijevoj obali rijeke, Triljani računaju da će ta zgrada biti snažan poticaj daljnjem razvoju Trilja. – Zahvaljujući izgradnji ove zgrade i razumijevanju čelništva MUP-a, mi ćemo kroz ovo neizgrađeno građevinsko područje, na kojemu će se, po našim prostornim planovima, razvijati izgradnja Trilja, izgraditi glavni kanalizacijski kolektor. Voda je već tu, a pred realizacijom je i rekonstrukcija dotrajale niskonaponske elektromreže s novom 10/0,4-kilovoltnom trafostanicom – rekao je gradonačelnik Šipić:
U susjedstvu će se graditi vatrogasni dom – Nova zgrada Postaje granične policije, s prostorom za jednodnevno zadržavanje nezakonito zatečenih stranaca, bila je projektirana sa septičkom jamom. Smatrajući to lošim rješenjem, predložili smo čelništvu MUP-a, pomoćniku ministra Nebojši Kiriginu, a potom i ministru Ranku Ostojiću, da novac koji planiraju utrošiti na gradnju septičke jame ulože u sufinanciranje izgradnje glavnoga gradskog kanalizacijskog kolektora u dužini od 1300 metara. Prihvatili su to i idemo zajedno u taj projekt vrijedan oko tri milijuna kuna, čime ćemo osigurati uvjete za priključenje na gradsku kanalizaciju sadašnjih dvadesetak poslovnih objekata i šezdesetak obiteljskih kuća, kao i svih budućih stambenih i(li) poslovnih objekata koji će se tu graditi – kaže Šipić. Triljski gradonačelnik dodaje i da će jedan od prvih objekata koji će niknuti u susjedstvu buduće zgrade Postaje granične policije biti vatrogasni dom, za koji je već kupljena parcela od 1700 kvadrata, a izrađuje se i projektna dokumentacija.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/235191/Default.aspx

http://forum.net.hr/forums/t/384319.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 0:39

Poslano: 02-09-2014 

The strange tongue in the Dalmatian land

http://forum.net.hr/forums/t/384319.aspx

84
The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.
http://www.nostradamus.org/q_en_c2.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 0:47

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote: Veličanstven doček Parage u Trilju Paraga

Upozorili su na probleme poljpriverednika, ratnih vojnih invalida, gubitak suvereniteta, genetski modificirane hrane, lažne pravaške predstavnike, ukradeni HSP i 'okrugle stolove HOS-a' na kojima sjede politički mrtvaci...
Ništa o izbjeglicama, a centar za azil u trilju... neće pravaši kontra cvijeća...
Da .....ni rijeci o Arapima koji ce kao imigranti jednostavno ovdje provaliti i to ......međutim Hr je u NATOu a HOS je paravojna postrojba a BiH nije u NATOu još plus tamo su stalno neke trzavice a ovaj nije politika SDA nego ono baš HOS šema tj savez Hrvata i Bošnjaka i te šeme bla bla bla ......tako da je ovo sad malo cudna .....prica i situacija.

No kako god od njih a tu mislim na pravaše opcenito ne ocekujem više od 10% ukupnih glasova a ovaj ako razbije i uništi ove lažne pravaške stranke koje su samo satelit ovog gubavog HDZa opet ok plus ni ovi u Bosni nisu baš nešto da im pašu ti Arapi da im navale ....tako da bi on mogao dobiti i podršku ....pa dosta tih Bošnjaka koji smatraju da je savez sa Hr jedini nacin da se izbore za BIH ....a isto tako ipak je on oštra desnica tako da bi mogao biti i za postavljanje ograde a za to su i Bošnjaci u BiH tj velikom dijelu njih isto ne paše ta arapska invazija i te šeme tj nisu baš toliko muslimani da su blesavi da im treci svijet nahrli u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 1:36

Jedino šta me u cijelom ovom govoru zanima je ovo podebljano :

Dobroslav Paraga jasno su i nedvosmisleno upozorili kako ova sadašnja Vlada RH nema nikakve neovisnosti, provodi internacionalnu politiku pogodovanja velikim korporacijama i bankarskom sektoru. Niti jednu važniju odluku ne mogu donijeti bez blagoslova MMF-a i Svjetske banke. 
Upozorili su na probleme poljpriverednika, ratnih vojnih invalida, gubitak suvereniteta, genetski modificirane hrane, lažne pravaške predstavnike, ukradeni HSP i 'okrugle stolove HOS-a' na kojima sjede politički mrtvaci i trgovci kako bi se preko slave HOS-a ponovno uhvatili za državne jasle, rabijanje nacionalne desnice, bez koje Hrvatska nema što tražiti u EU (pozivanje na pozitivan primjer Mađarske) te volonterski rad članova HSP 1861 i predsjednika Dobroslava Parage.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 1:40

Stvar ide ovako : ovaj i HDZ nece koalirat to je 100% a on je utjecajan i može polomit ove lažne pravaške stranke patuljke satelite HDZa .....dakle u biti neovisan kandidat i stranka .....no nestankom ovih lažnih satelita patuljaka poltrona HDZa nestaje i neka opcija kao neke demokratske desnice i tu se stvara rupa koju mora popunit neka nova modernija proeuropska desnica ......i to bi vec moglo zanimat al ovaj prvo mora uništit ove lažne satelit hdz pravaše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by vuksadinare Sat 28 May - 4:30

...hsp je bio gotov onog trenutka kad je ubijen blaz kraljevic..a pocetak kraja je bilo ubojstvo paradzika...ako bi paraga htio imati bar dio uticaja sto ga je imao 1991/92...on bi sad morao biti stalno na terenu i javnosti...a ne povremeno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 5:25

vuksadinare wrote:...hsp je bio gotov onog trenutka kad je ubijen blaz kraljevic..a pocetak kraja je bilo ubojstvo paradzika...ako bi paraga htio imati bar dio uticaja sto ga je imao 1991/92...on bi sad morao biti stalno na terenu i javnosti...a ne povremeno
Priprema se za iduce izbore. To je za 3 i po godine. Polako tek je poceo.

Evo napisa sam mu post na fejsbook stranici :

Meni bi bilo drago da se stav prema EU postavi lukavo a to je : EU SSSR i onda blacenje te birokratske masonerije centralizirane moci šta i je i nakon toga retoricko pitanje za širu publiku a to je cijela Hr : Zašto nebi EU paralemnt jednu godinu bio u Budimpešti kod Orbana , drugu u Madridu itd itd itd. Ovo je totalni potop jer nisi rekao da si protiv EU , privlace se i oni koji su za EU al drukciju a NATO tj Amerikanci nikad nece dat da EU parlament ode u Rigu tj tako blizu Moskvi jer im je nocna mora Europsko - Ruska federacija. Ovo je da oprostit hebacina bez presedana u kojoj si kao moderan i te šeme šta je kao popularno a istodbono masakar svih ovih eu poltrona.

---


Želim ga malo navoditi tamo gdje ja želim da ta stranka ode.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 5:53

Namjerno sam mu baš na njegovu stranicu ovo napisa jer ono ako je njegova bar ce je procitat ....i sad on ce radit te skupove a ja ako uberem da je on ovo ubacija u govor ...ok .....znaci uvatilo se .....samo ovo da govori ima sigurnih 0.5% glasova više nego šta bi ih dobija da ovako ne kaže tj da mu je ovo taktika i stav prema EU.

Ako ovo ne primjeni i ja to ne vidim a to je teško ako on ovo ne bude istica na tim skupovima jer je ova ideja zanimljiva i za novinare ......onda nece dobit tih +0,5% ( najmanje toliko ) a ja se necu trudit davat na kapljku dalje instrukcije.

Ima i drugih politickih stranaka .....ona koja ovo pripozna tj ima dovoljno inteligencije šta sam ja napisa ....znaci iza te stranke stoje inteligentni ljudi.....koji znaju da je ovo tocno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 5:56

Na neki nacin ga ovako i testiram jer jedino ovako mogu otkrit dal ostaju na onim pravaškim osnovama tj samo pravo ko konji tupe svoje ili ......koriste mozak.

U suštini ne gubim ništa a samo mogu testirat tj provjerit ovo tj njih ovako.

Ako ne bude ništa ok idemo dalje .....ima stranaka koje su u 2016 godini , kuže geopoliticke okolnosti , šta narod oce , šta mu nesmiješ reci i .....šta želiš postici te šta možeš s obzirom na okolnosti pravne i ostale .....npr Hr do Drine sigurno nije pravno moguca al je neka zajednica Hr i BiH al ako ce to sve u EU onda nije ni bitno al bez obzira na to ocito moraš održavat dobre odnose među narodima .....šta bi ovdje bilo ; s Bošnjacima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 6:38


  • "Ako niste parlamentarna stranka, nema elementarnih uvjeta za rad i demokraciju u ovoj zemlji. HSP 1861. je pod medijskim embargom još od devedesetih. Pitate kako su opstale druge pravaške stranke? Pa tako što su pristale biti HDZ-ovi klonovi – od Ante Đapića do Ruže Tomašić. Ja to ne želim i nikad neću biti ničiji klon."

— Izjava za "Slobodnu Dalmaciju", 24. svibnja 2013.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by vuksadinare Sat 28 May - 6:45

.....paraga bi bas danas mogao iskoristiti trenutak da odlicno prodje pokraj ovakvih idiota iz sdpa,hdza,mosta i slicnih...danas mu je bas prava prilika za prave politicke bodove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 6:48

vuksadinare wrote:.....paraga bi bas danas mogao iskoristiti trenutak da odlicno prodje pokraj ovakvih idiota iz sdpa,hdza,mosta i slicnih...danas mu je bas prava prilika za prave politicke bodove
Ne znam baš. Ljude danas više zanima pitanje gole egzistencije nego ove stvari o kojima on prica.

On mora privuci svu mogucu desnicu a to nece ako kaže da je protiv EU i tocka.

Recimo ja bi po nekoj logici moga bit glasac te neke desne stranke koja ono nema šanse da ce sa HDZom u ikakve koalicije al sam i za EU al ne ovaku .....pa sad .....ako se tako ne postavi da mora sve njih ukljucit onda ......ništa od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 6:56

Paraga zaboravlja da su najveci desnicari u duši nacional socijalisti i sad Hrvatska , jadranska obala , turizam , EU , tržište , ekonomija , razvoj .......znaš sine ako ti kažeš da si protiv EU i tocka to je kraj price za mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by RayMabus Sat 28 May - 7:08

Ovako kako stvari stoje on tj ta stranka može biti zanimljiva jer :

- pokupit ce glasove HDZa i njih oslabit a ja HDZ ne mogu smislit i tu smo ja i on na totalno istoj dužini

- samim time i ovim drugima strankama kad se gledaju omjeri povecava postotak

- jer radi na ovom bošnjacko hr prijateljstvu a poviše Dalmacije je ta srednja Bosna i normalno da mi je u niteresu da mi tu bude mir a ne rat

A šta se tice vanjske politike u smislu EU i tih tema te ono na podrucju ekonomije gdje je ocito cista nula ......nigdje veze s menom i mojim razmišljanjem......možda izgleda da imamo slicnosti kad bi poceo pisati al u suštini nemamo jer moja taktika nije direktni napad nego iskorištavanje protivnikovih slabosti u svoju korist tj s malo energije stvari dovesti na svoj mlin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

 Veličanstven doček Parage u Trilju Empty Re: Veličanstven doček Parage u Trilju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum