ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene.

Go down

Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene. Empty Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene.

Post by vuksadinare 27/5/2016, 08:08

http://www.braniteljski-portal.hr/Novosti/HRVATSKI-BRANITELJI/Josic-osuden-zbog-dvojezicnih-ploca-Culej-Progone-nas-Ostojic-i-Dominic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene. Empty Re: Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene.

Post by vuksadinare 27/5/2016, 08:09

..pa di bi sili protiv koalicijskih partnera pupovca i kompanije.....koji agresori?...ta oni su samo htjeli prosiriti 'majcicu'..a koje vama kriv sto to niste prihvatili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene. Empty Re: Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene.

Post by vuksadinare 27/5/2016, 08:19

sramota....covjeka kojem su cetnici sudili u beogradu..izvodili ga nekoliko puta na streljanje...prebili ga toliko da su ga morali polijevati hladnom vodom...koji se borio i nakon pada vukovara...ovi jebeni izdajnici nacionalnih interesa mu sude i presude..da to je izdaja nacionalnih interesa osudit ovag covjeka...sve zbog nekakve cirilice..jer je covjek ne moze ni u snu vidit...a da en govorim o onom otpadu koji zivi i danas u vukovaru..a koji su ga prokazivali i mucili..ostojicu ti si rekao ono da si branitelj?...e da imas ratni put ma 10% kao josic ili culej...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene. Empty Re: Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene.

Post by Riplex 27/5/2016, 13:31

Hdz, sdp, Vi ste im dali moć.
I to vam je krimen s kojim morate živit, a i umrat

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene. Empty Re: Josić:Žao mi je što naše pravosuđe nije bilo tako revno i žurno u procesuiranju agresora kao u sličaju mene.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum