ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cazin: 18 koza uginulo nakon što ih je vlasnik okupao tekućinom protiv parazita

Go down

 Cazin: 18 koza uginulo nakon što ih je vlasnik okupao tekućinom protiv parazita Empty Cazin: 18 koza uginulo nakon što ih je vlasnik okupao tekućinom protiv parazita

Post by RayMabus 22/5/2016, 21:20

Omer ističe da na flaši vode koju je kupio nije bilo nikakve deklaracije, niti podataka o porijeklu tekućine.

"Koze smo okupali prvo, poslije toga smo ostavili jarad, i nakon svega 20 minuta, već ih je petero bilo uginulo. Do sada mi je 18 uginulo, a trenutno se borim da spasim još nekolicinu", kaže Omer za naš portal.

Na lice mjesta je izišla policija i veterinarski inspektori, a planira se utvrditi sadržaj i porijeklo tečnosti.

Kada je riječ o Omeru, on je izgubio skoro polovicu stada, budući da je do danas imao ukupno 49 koza.

"Izgubio sam nekoliko hiljada maraka, sasvim sigurno, i ne znam kako ću dalje, jer sam od toga, praktično živio", kaže za kraj Omer.


 Cazin: 18 koza uginulo nakon što ih je vlasnik okupao tekućinom protiv parazita 160522079.1_xl


Omeru Pervizu, iz cazinskog naselja Mutnik danas je uginulo 18 koza, nakon što ih je okupao vodom namijenjenom za ubijanje vanjskih parazita, koju je kupio u lokalnoj veterinarskoj apoteci.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/cazin-18-koza-uginulo-nakon-sto-ih-je-vlasnik-okupao-tekucinom-protiv-parazita/160522079


Mujo i Haso .......su Bosanci .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175860
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum