ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by RayMabus 22/5/2016, 19:19

pizzon wrote:Od kada je 1999. Beograd posle intervencije NATO izgubio kontrolu na Kosovu, pod prismotrom americkih zvaničnika, novac i uticaj Saudijske Arabije je umnogome promenio ovu nekad tolerantnu muslimansku zajednicu, primećuje se u tekstu.NY-T


upravo sam danas to napisao za bih, kosmet i makedonoiju
to su vuckovi favoriti i miljenici ustasa
A jes intelignetan. Pa nije taj tekst izašao tamo radi vas nego da pritisnu SA.

Diplomacija.

RayMabus

Posts : 176074
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by epikur37 22/5/2016, 19:23

to će riješiti nova europa, hofer, le pen, orban, putin i tako dalje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by crvenkasti 22/5/2016, 20:02

Znam ja da je to Kosovo leglo najgorih terorista, kriminalaca i drugog ološa. 
Međutim oni su, kao i mi, neprijatelji Srbima i Rusima, pa ih zato svim srcem podržavam.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by Guest 22/5/2016, 20:04

pizzon wrote:Od kada je 1999. Beograd posle intervencije NATO izgubio kontrolu na Kosovu.



Od kada ste ko pizdurine napustili svoj teritorij bez borbe, pali ste mi u očima.  Ustaše su krive, da.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by Guest 22/5/2016, 20:06

epikur37 wrote:to će riješiti nova europa, hofer, le pen, orban, putin i tako dalje

..i Dodo, a Ilustrisimus Soros će školovati . :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by Guest 22/5/2016, 21:29

kofein wrote:
pizzon wrote:Od kada je 1999. Beograd posle intervencije NATO izgubio kontrolu na Kosovu.



Od kada ste ko pizdurine napustili svoj teritorij bez borbe, pali ste mi u očima.  Ustaše su krive, da.

aha, bez borbe, samo smo srusili ponos usa " nevidljivog "
nahvatali par na terenu, sve ih vratili i napustili, tacno.
nismo mi branili kopnenu, vec neko je procenio da je 
bezbednije ubijati civile po gradovima nego jurisati na srbe,
kad siptari vec nisu mogli. dobili bi NAM, znaju oni sta je to.
eto, bas se izvinjavamo sto nismo mogli da pobedimo nato.
yebi se, i nemaoj da kenjas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by Serbinho-3 23/5/2016, 00:51

Kakvo crno Kosovo, kada je to ista prica i sa Bosnom, FYROM, CG i slicno, gde god da ima Albanaca pa i Muslimana, ukljucujuci i Sandzak.

Sada, mozda oni to vec sve znaju, ali ako dodje Tramp, menjaju politiku.


Sta ih briga, napravili Pakistan, Afganistan u srcu Evrope.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26450
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by vuksadinare 23/5/2016, 07:03

..kosovo bi sada bila srbija..da niste imali prije toga secesionisticke namjere prema susjedima..jbg..skola se uvijek skupo placa ako nesto ne naucis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi! - Page 2 Empty Re: Kosovo je poligon Saudijske Arabije za širenje ekstremnog islama u Evropi!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum