ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sloboda avatara i potpisa

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

škorpiji treba

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_lcap0%sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_lcap0%sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_lcap30%sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_rcap 30% 
[ 3 ]
sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_lcap70%sloboda avatara i potpisa - Page 2 Vote_rcap 70% 
[ 7 ]
 
Total Votes : 10
 
 

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by scorpion 16/5/2016, 23:39

bafalo wrote:otišao u zagreb i silovao je
Što će se prije ili kasnije i dogodit

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by FRANK 16/5/2016, 23:40

Potpisali pakt sa Voljenim pa poslje mislili da mogu sta oce pa kad je bilo po picki onda plac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by kic 16/5/2016, 23:40

scorpion wrote:
bafalo wrote:otišao u zagreb i silovao je
Što će se prije ili kasnije i dogodit

mislim da ne, bafalina zaljubljenost prolazi, više to nije ona religiozna privrženost,... koju end pokazuje Guardioli XD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by bafalo 16/5/2016, 23:41

[size=35]SONJA BISERKO O SVOJOJ NACIJI: ‘Cijela srpska povijest je laž! Srbi su rat protiv Hrvata pripremali od Titove smrti![/size]
"JNA je čitavo desetljeće prije rata bila podvrgnuta promjenama da bi je Srbi mogli kontrolirati. Zdušno se priključila ratnom projektu protiv Hrvatske. JNA je, također, ta koja je instalirala Slobodana Miloševića", samo je dio intervjua odvažne Srpkinje, Sonje Biserko.
Sonja Biserko, jedna od najuglednijih, ali i najodvažnijih žena Srbije, u intervjuu za[url=http://www.matica.hr/vijenac/558 - 560/Bez istine nema pomirenja/]Vijenac [/url]izgovorila je činjenice koje su zašokirale Srbiju.
Biserko, predsjednica Helsinškog odbora Srbije, svom je narodu mrska već dugi niz godina, a svjedočenjem u Haagu protiv Srbije a u korist Hrvatske, postala je gotovo “ucijenjenom glavom”. To je, ipak, nije prestrašilo u iznošenju teza o srpskoj povijesti, kao i o otkrivanjima planova koje je Srbija kovala još unutar bivše Jugoslavije godinama prije početka rata. Jedna od njezinih izjava na sudu u Haagu njene sunarodnjake je ostavila bez riječi. Prema njenim riječima, JNA je čitavo desetljeće prije rata bila podvrgnuta promjenama da bi je Srbi mogli kontrolirati:
– Vlasti Srbije pripremale su scenarij za raspad Jugoslavije – kazala je jasno Biserko čije izjave nikako nisu “legle” pravnom timu Srbije.
No, što je to Sonja Biserko kazala u posljednjem intervjuu?
“Rat protiv Hrvata je planiran. To ne vidi samo onaj tko neće!”
“Nije me strah. Ja sam uvijek otvoreno iznosila svoje stavove. Istina je nužna da bi čovjek živio u pristojnom okruženju, normalan čovjek teži istini. U tom raspadu sudjelovale su sve srpske elite. Za planiranje i pripremu rata, kao i za Titovo nasljeđe, najodgovornija je kulturna elita oko Dobrice Ćosića. Kroz kulturne institucije putem knjiga, raznih publikacija, predavanja, kroz formalne i neformalne aktivnosti, elita oko Ćosića široko se angažirala u svim segmentima društva na rušenju Jugoslavije. Uz Srbiju i savezna vlast snosi povijesnu odgovornost jer nije bila intelektualno ni moralno dorasla izazovu vremena, niti je imala hrabrosti suprotstaviti se velikosrpskoj politici”, kazala je Biserko. Ona je također potvrdila svoju tezu da su Srbi rat protiv Hrvata pripremali od smrti Josipa Broza Tita.
“Te dokaze ne vidi samo onaj tko neće! Krug oko Ćosića stalno je tvrdio da su komunističke granice umjetne i da Srbija mora novom granicom zaokružiti etnička srpska područja. Pravni anali su o tome objavili raspravu. Inače je beogradski Pravni fakultet bio jedan od stupova velikosrpskoga projekta, tu su definirani svi Miloševićevi politički pothvati, odatle se počelo govoriti o pravu Srba na pobunu, negiralo postojeće jugoslavenske republike, njihovi argumenti korišteni su u tekstovima objavljivanima u Književnoj reči i brojnim publikacijama, novinama i knjigama. I Memorandum SANU-a jedan je od tih dokumenata. Svi su oni tvrdili da treba reorganizirati Jugoslaviju, s tim da bi Srbi uzeli i zaokružili svoj etnički teritorij.”
“JNA je instalirala Slobodana Miloševića!”
Sonja Biserko kazala je kako se JNA zdušno priključila projektu ratovanja protiv Hrvatske:
 “Kad je admiral Branko Mamula bio na čelu JNA, počela je srbizacija vojske, razoružavanje teritorijalne obrane i prekrajanje vojnih oblasti. To piše Mamula u knjizi Očuvanje socijalizma i recentralizacija Jugoslavije. On je to pokušao i promjenom Ustava 1980-ih, samo nije dobio suglasnost republika. U knjizi piše da ih nije ni trebao pitati za suglasnost, jer se tako izgubilo na vremenu. Tada Srbija i JNA zauzimaju iste pozicije. Ni u Memorandumu se ne govori protiv socijalizma, nego samo o decentralizaciji Jugoslavije, a tek u drugom dijelu Memoranduma piše i o položaju srpskog naroda. Vojska je instalirala i Miloševića.  General Nikola Ljubičić omogućio je Miloševićev dolazak na čelo partije Srbije. Miloševića je vojska odabrala da projekt realizira pod parolom da nije nacionalist. Uz pomoć srbizirane JNA Milošević se od samog početka brutalno obračunava sa svim protivnicima – čistio je institucije od kadrova koji se nisu slagali s njim i sve što je mislilo drukčije“, rekla je Sonja Biserko čiji intervju u cijelosti možete pročitati [url=http://www.matica.hr/vijenac/558 - 560/Bez istine nema pomirenja/]ovdje[/url].

Priznanja Dobrice Ćosića: „Laž je srpski državni interes“

Dobrica Ćosić, „otac srpske nacije“:
sloboda avatara i potpisa - Page 2 228047-„Mi lažemo da bismo obmanuli sebe, da utešimo drugoga; lažemo iz samilosti, lažemo iz stida, da ohrabrimo, da sakrijemo svoju bedu, lažemo zbog poštenja. Lažemo zbog slobode. Laž je vid srpskog patriotizma i potvrda naše urođene inteligencije. Lažemo stvaralački, maštovito, inventivno.“


_________________
sloboda avatara i potpisa - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by End 16/5/2016, 23:41

bracala je druker uvijek bio, takav će biti upamćen kao druker i klošar
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by muckodjubre 16/5/2016, 23:42

misliš da će prije end otići u englesku i silovati guardiolu nego bafalo lanicu u zg?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

sloboda avatara i potpisa - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2sloboda avatara i potpisa - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500sloboda avatara i potpisa - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by kic 16/5/2016, 23:43

muckodjubre wrote:misliš da će prije end otići u englesku i silovati guardiolu nego bafalo lanicu u zg?

:^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by scorpion 16/5/2016, 23:43

pablo_escobar wrote:Potpisali pakt sa Voljenim pa poslje mislili da mogu sta oce pa kad je bilo po picki onda plac
Dok su se ustaše na kraju borili do smrti i za kraj odveli na tisuće smrdljivih partizana u smrt, četničke pičke su mijenjale uniforme i postajali jedni od njih. Kakvi jadnici i smradovi. Fuj

_________________
sloboda avatara i potpisa - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by kic 16/5/2016, 23:44

mislim da bi end htio da guardiola njega siluje, a ne on njega..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by scorpion 16/5/2016, 23:44

kic wrote:
scorpion wrote:
bafalo wrote:otišao u zagreb i silovao je
Što će se prije ili kasnije i dogodit

mislim da ne, bafalina zaljubljenost prolazi, više to nije ona religiozna privrženost,... koju end pokazuje Guardioli XD
Bafalo bi mogao umrijet kad bi ga stavio lanici. Tako bi i end volio da mu ga Guardiola stavi. Mislim da bi umro od sreće

_________________
sloboda avatara i potpisa - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by muckodjubre 16/5/2016, 23:44

kic wrote:mislim da bi end htio da guardiola njega siluje, a ne on njega..
djeluje ti da je više anoreceptivan?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

sloboda avatara i potpisa - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2sloboda avatara i potpisa - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500sloboda avatara i potpisa - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by FRANK 16/5/2016, 23:45

DRAGI FORUMASI NAS HRVATSKI USTASKI BRAT BFALO JE UPRAVO NA NAJBRUTALNIJI NACIN SILOVAO BRACALU I ISPRSKAO GA KAO NITKO NIKAD.... DO PODA KAPU SKIDAM BRATE


Last edited by pablo_escobar on 16/5/2016, 23:50; edited 1 time in total

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by kic 16/5/2016, 23:46

muckodjubre wrote:
kic wrote:mislim da bi end htio da guardiola njega siluje, a ne on njega..
djeluje ti da je više anoreceptivan?

kakva je to riječ :^0 ali da
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by bafalo 16/5/2016, 23:46

kic wrote:
scorpion wrote:
bafalo wrote:otišao u zagreb i silovao je
Što će se prije ili kasnije i dogodit

mislim da ne, bafalina zaljubljenost prolazi, više to nije ona religiozna privrženost,... koju end pokazuje Guardioli XD
ne znaš što pričaš. nakon što sam joj bio na koncertu i uvjerio se da je sve istina više nema povratka. priznajem malo me iznervirala hipster fazom no svaka veza ima svoje probleme

_________________
sloboda avatara i potpisa - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by FRANK 16/5/2016, 23:46

scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:Potpisali pakt sa Voljenim pa poslje mislili da mogu sta oce pa kad je bilo po picki onda plac
Dok su se ustaše na kraju borili do smrti i za kraj odveli na tisuće smrdljivih partizana u smrt, četničke pičke su mijenjale uniforme i postajali jedni od njih. Kakvi jadnici i smradovi. Fuj
Jad i cemer od naroda i vojske

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by kic 16/5/2016, 23:47

pablo_escobar wrote:DRAGI FORUMASI NAS HRVATSKI USTASKI BRAT BRACALA JE UPRAVO NA NAJBRUTALNIJI NACIN SILOVAO BRACALU I ISPRSKAO GA KAO NITKO NIKAD.... DO PODA KAPU SKIDAM BRATE

bracala silovo bracalu? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by scorpion 16/5/2016, 23:47

Bafalo, ajde priznaj braći ovdje na forumu, koliko puta dnevno masturbiraš na lanicu?

_________________
sloboda avatara i potpisa - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by muckodjubre 16/5/2016, 23:48

kic wrote:
pablo_escobar wrote:DRAGI FORUMASI NAS HRVATSKI USTASKI BRAT BRACALA JE UPRAVO NA NAJBRUTALNIJI NACIN SILOVAO BRACALU I ISPRSKAO GA KAO NITKO NIKAD.... DO PODA KAPU SKIDAM BRATE

bracala silovo bracalu? :^^
:^0

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

sloboda avatara i potpisa - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2sloboda avatara i potpisa - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500sloboda avatara i potpisa - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by scorpion 16/5/2016, 23:48

pablo_escobar wrote:Jad i cemer od naroda i vojske
Nikad nisu znali šta je čast i odanost. Zato nas bracala i proziva stalno. Njemu su to strane riječi

_________________
sloboda avatara i potpisa - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by kic 16/5/2016, 23:49

bafalo wrote:
kic wrote:
scorpion wrote:
bafalo wrote:otišao u zagreb i silovao je
Što će se prije ili kasnije i dogodit

mislim da ne, bafalina zaljubljenost prolazi, više to nije ona religiozna privrženost,... koju end pokazuje Guardioli XD
ne znaš što pričaš. nakon što sam joj bio na koncertu i uvjerio se da je sve istina više nema povratka. priznajem malo me iznervirala hipster fazom no svaka veza ima svoje probleme

veza :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by muckodjubre 16/5/2016, 23:50

kic wrote:
bafalo wrote:
kic wrote:
scorpion wrote:
bafalo wrote:otišao u zagreb i silovao je
Što će se prije ili kasnije i dogodit

mislim da ne, bafalina zaljubljenost prolazi, više to nije ona religiozna privrženost,... koju end pokazuje Guardioli XD
ne znaš što pričaš. nakon što sam joj bio na koncertu i uvjerio se da je sve istina više nema povratka. priznajem malo me iznervirala hipster fazom no svaka veza ima svoje probleme

veza :^0
oni su u vezi,samo što Lana to ne zna...pa šta,ni prvi ni zadnji

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

sloboda avatara i potpisa - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2sloboda avatara i potpisa - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500sloboda avatara i potpisa - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

sloboda avatara i potpisa - Page 2 Empty Re: sloboda avatara i potpisa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum