ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pun Mjesec

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:22

Noor wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati

istina
pa je,zasto bi si to napravio dvaput,nekako mi nema smisla

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:22

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati
Medo moras se ozeniti,poput ..znas na koga mislim,pa kad nakon nekoliko godina krepe,onda ce ti to biti pravo olaksanje.. jocolor
ne mora medo nista,medo je free spirit  cat imam prijatelje koji su se ozenili,strah me neke od njih i pogledat haha nekad su i oni bili free spirit a danas olinjali mackovi
hahahahahaha..znas onu sliku uhranjenog Kukurijeka,mocnog izgleda,nakon zenidbe sav oćopan,i iznemogao,a prekrasna Kokica se pretvorila u odebljalu i zadriglu Kokošku... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:23

Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:ne lajkam psecu sortu..baš...

nemreš znat, dok nemaš..a kad imaš, nemreš više bez njih. :x
Kak ne mogu znbati..imao i svi me redom grizli ko klinca..valjda im ne pašem kao niti oni meni..-Mačke lajkam :x

ne znaš s njima :P
Da bi znao,moram biti coporativni lik,a ja sam individualac i to zesci..u coporu moras prihvatiti pravila,a ja ih stvaram,narocito za sebe...ne prihvacam ulizivanje,šenjenje,podcinjavanje...tako da se u psecu sortu nikako ne uklapam-.-

uvijek imaš šansu postat vođa čopora. kad to uspiješ, nemaš problema.
ma ne vuce me ta pozicija..copora...evo vidim i ovdje neke copore,pa mi se i jedni i drugi ...kako da kazem...djeluju mi retardirano..

a gle, teško je bit jeben i pošten lol!
daleko od toga,samo cijenim mir i zezanciju,opustanje i zabavu.. ;)

sve to imaš i u čoporu, samo se mora znat tko je gazda lol!
nije nuzno potreban copor..okupe se individualci i parti moze poceti..kad zavrsi,svatko u svoj mir ode..ne lajkam uvijek nekog vuci uz sebe,ili da mi stalno visi na vratu,ne do bog,stalno sa mnom u stanu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:24

Winter is coming wrote:
Noor wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati

istina
pa je,zasto bi si to napravio dvaput,nekako mi nema smisla

ima tu dilema, slažem se...ali ja bih uvijek izabrala opet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:24

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati
Medo moras se ozeniti,poput ..znas na koga mislim,pa kad nakon nekoliko godina krepe,onda ce ti to biti pravo olaksanje.. jocolor
ne mora medo nista,medo je free spirit  cat imam prijatelje koji su se ozenili,strah me neke od njih i pogledat haha nekad su i oni bili free spirit a danas olinjali mackovi
hahahahahaha..znas onu sliku uhranjenog Kukurijeka,mocnog izgleda,nakon zenidbe sav oćopan,i iznemogao,a prekrasna Kokica se pretvorila u odebljalu i zadriglu Kokošku... jocolor
pa je a i kad vidim tu neku tranformaciju od ljubavi izmedju dvoje ljudi u neki krvolocni alien vs predator zivot postanem impotentan,ako vec i nisam,ljubav je zajeb hormona koji kad te prodje kazes sam sebi budalo jebo te hitler gdje ti je pamet bila  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:25

Noor wrote:
Winter is coming wrote:
Noor wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati

istina
pa je,zasto bi si to napravio dvaput,nekako mi nema smisla

ima tu dilema, slažem se...ali ja bih uvijek izabrala opet.
ja bi radije maconju,treba mi nesto da mi rastjerava ove letjelice i zivotinje po dvoristu  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:26

bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:ne lajkam psecu sortu..baš...

nemreš znat, dok nemaš..a kad imaš, nemreš više bez njih. :x
Kak ne mogu znbati..imao i svi me redom grizli ko klinca..valjda im ne pašem kao niti oni meni..-Mačke lajkam :x

ne znaš s njima :P
Da bi znao,moram biti coporativni lik,a ja sam individualac i to zesci..u coporu moras prihvatiti pravila,a ja ih stvaram,narocito za sebe...ne prihvacam ulizivanje,šenjenje,podcinjavanje...tako da se u psecu sortu nikako ne uklapam-.-

uvijek imaš šansu postat vođa čopora. kad to uspiješ, nemaš problema.
ma ne vuce me ta pozicija..copora...evo vidim i ovdje neke copore,pa mi se i jedni i drugi ...kako da kazem...djeluju mi retardirano..

a gle, teško je bit jeben i pošten lol!
daleko od toga,samo cijenim mir i zezanciju,opustanje i zabavu.. ;)

sve to imaš i u čoporu, samo se mora znat tko je gazda lol!
nije nuzno potreban copor..okupe se individualci i parti moze poceti..kad zavrsi,svatko u svoj mir ode..ne lajkam uvijek nekog vuci uz sebe,ili da mi stalno visi na vratu,ne do bog,stalno sa mnom u stanu..

okupljanje individualaca je interesno formiranje čopora. ne moraš s njima ić u krevet lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:27

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati
Medo moras se ozeniti,poput ..znas na koga mislim,pa kad nakon nekoliko godina krepe,onda ce ti to biti pravo olaksanje.. jocolor
ne mora medo nista,medo je free spirit  cat imam prijatelje koji su se ozenili,strah me neke od njih i pogledat haha nekad su i oni bili free spirit a danas olinjali mackovi
hahahahahaha..znas onu sliku uhranjenog Kukurijeka,mocnog izgleda,nakon zenidbe sav oćopan,i iznemogao,a prekrasna Kokica se pretvorila u odebljalu i zadriglu Kokošku... jocolor
pa je a i kad vidim tu neku tranformaciju od ljubavi izmedju dvoje ljudi u neki krvolocni alien vs predator zivot postanem impotentan,ako vec i nisam,ljubav je zajeb hormona koji kad te prodje kazes sam sebi budalo jebo te hitler gdje ti je pamet bila  cat
Jasno...ljudi,Moškije uglavnom se zene,ako im cura podvali trojanca,dakle zatrudni,s njim ili nekim drugim,ili ako osjete paniku u 30ima,da ce ostati bez cure i seksa,pa se panicno aju u potragu za zenom...oba slucaja su neprirodna i silom nametnuta...tako da je bolje sto se nismo zenili..zena ima,svega ima...jadan onaj kome uspiju prodati spiku da im je cast,sto im povremeno daju guze,pa ih zato moraju zeniti..nego..Deda ima pregenijalnu spiku po ovim pitanjima... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:29

Noor wrote:
okupljanje individualaca je interesno formiranje čopora. ne moraš s njima ić u krevet lol!
a nije isto..grupa Lavova nikad nije copor..pa jasno..ako je medju nama cura ili vise njih,ne moras nis,jednostavno sve na dobrovoljnoj bazi,bez ikakvih prijetnji da ce te copor izbaciti ili izopćiti,.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:31

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:psi su o.k ali ne zive dugo i onda kad umre ili se nesto desi bude ti zao kao da ti je umro neko blizak,zato ih vise ne zelim imati
Medo moras se ozeniti,poput ..znas na koga mislim,pa kad nakon nekoliko godina krepe,onda ce ti to biti pravo olaksanje.. jocolor
ne mora medo nista,medo je free spirit  cat imam prijatelje koji su se ozenili,strah me neke od njih i pogledat haha nekad su i oni bili free spirit a danas olinjali mackovi
hahahahahaha..znas onu sliku uhranjenog Kukurijeka,mocnog izgleda,nakon zenidbe sav oćopan,i iznemogao,a prekrasna Kokica se pretvorila u odebljalu i zadriglu Kokošku... jocolor
pa je a i kad vidim tu neku tranformaciju od ljubavi izmedju dvoje ljudi u neki krvolocni alien vs predator zivot postanem impotentan,ako vec i nisam,ljubav je zajeb hormona koji kad te prodje kazes sam sebi budalo jebo te hitler gdje ti je pamet bila  cat
Jasno...ljudi,Moškije uglavnom se zene,ako im cura podvali trojanca,dakle zatrudni,s njim ili nekim drugim,ili ako osjete paniku u 30ima,da ce ostati bez cure i seksa,pa se panicno aju u potragu za zenom...oba slucaja su neprirodna i silom nametnuta...tako da je bolje sto se nismo zenili..zena ima,svega ima...jadan onaj kome uspiju prodati spiku da im je cast,sto im povremeno daju guze,pa ih zato moraju zeniti..nego..Deda ima pregenijalnu spiku po ovim pitanjima... jocolor


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:32

jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:36

bogomdani wrote:jocolor
zesca scena "i am a child of light" nakon 9 mjeseci u selu se rodilo bijelo dijete hahaha a onaj bijeli majmun protjeran cat  nego jesi cio da je izasao novi film "Amerigedon"

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:37

amerigedon??..neka komedioja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Regoč 16/5/2016, 14:37

marcus-t wrote:
Regoč wrote:Ustaše su uredni ljudi. Neobrijan i neošišan ukazuje na šumnjaka, a crvenilo na partizana.
Ono šta ti kazuješ o sebi svakim svojim postom se može opisati kao stožasta smećkasta smrdljiva nakupna.
Nisam ti ja kriv što te istina boli pa lažeš o subesjednicima.

_________________
 Pun Mjesec - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:38

Ovo jedba cekam..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:39

bogomdani wrote:amerigedon??..neka komedioja?
hm nije,cini mi se kao dobar movie,pogledaj preview

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:44

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:amerigedon??..neka komedioja?
hm nije,cini mi se kao dobar movie,pogledaj preview
hmmmdjeluje zanimljivo...pogledam ga veceras..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:46

cisto sumnjam tek je trebao izici u kinima,osim ako ne planiras u kino cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:47

samo sekund...provjerim nes


pa u kino zapicim,sto drugo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Winter is coming 16/5/2016, 14:51


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Guest 16/5/2016, 14:52

izgleda da bude ove godine dobrih filmova...imas neki dobar za preporuciti do danas?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Pun Mjesec - Page 3 Empty Re: Pun Mjesec

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum