ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by L'âme 16/5/2016, 12:22

Ništa od Eduarda, nažalost.. :roll

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by L'âme 16/5/2016, 12:23

muckodjubre wrote:normalno da može jer ima nos za gol bolji od svih napadača...dudu klasa
tako je

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by nowitzki 16/5/2016, 12:34

Svaka kombinacija bez mandze u prvih 11 je dobra kombinacija
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by Guest 16/5/2016, 14:30

muckodjubre wrote:AJMOOOOOOOOOOO

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Eduardo

tandem za euroo ZVIJERE-EDUARDO dajteeee nam liverpoooool


- Kratko, Eduardo je u mojim razmišljanjima, a svi koji su tamo mogu biti na popisu. Pričekajte do ponedjeljka - bio je štur izbornik na direktno pitanje vraća li napadača Šahtara u reprezentaciju od koje se oprostio nakon SP-a u Brazilu. Dakle, priča definitivno nije bila iz sfere rekla-kazala. Previše osoba nam je natuknulo kako Čačić već neko vrijeme ozbiljno razmišlja o Eduardu da bi bilo slučajno. Doduše, nitko od njih nije otišao toliko daleko da kaže kako je to gotova stvar, ali gdje ima dima ima i vatre.
Saznajemo kako je Eduarda zvao i predsjednik Davor Šuker te da je bitnu ulogu imao i Darijo Srna. I nakon svega, početni otpor Eduarda da Silve počeo je slabjeti. Želju Ante Čačića da ga ima u rosteru potkrijepile su dobre igre Dudua u dresu Šahtara s kojima se izborio za novi ugovor u Ukrajini, ali i dvije sjajne ponude. Jedna je iz Kine, druga iz Dubaija.

Je li na kraju uspjelo, saznat ćemo već u ponedjeljak oko 12.30, kada Ante Čačić krene s imenima Hrvata koji će put Francuske.
Eduardo igra i zabija, ali njegov povratak nije bio opcija - Ante Čačić...


Kakav redikul, da čovjek ne povjeruje... Ako nikad nije bija opcija, šta si ga spominja prije par dana...  :D 
Glupost skoro u rangu od one koju je napravija na nedvanoj prijateljskoj utakmici kad je ima samo jednu izmjenu i uveja ozljeđenog igrača...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by muckodjubre 16/5/2016, 14:48

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 1f625

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by darth_vader 16/5/2016, 15:17

Demo na aparatima...kill the mesenger...dobro je Casper za žene onomad govorio...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by muckodjubre 16/5/2016, 15:17

jasambrend wrote:Demo na aparatima.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene? - Page 3 Empty Re: Senzacija na pomolu: Ante Čačić i Darijo Srna nagovorili Eduarda da se vrati među Vatrene?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum