ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:21

Regoč wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Vuče, tako je, kazneni progon za kosovce. Možda i za one koji su ih zvali u svatove.:)

da nisam, danas mi sarma ne bi bila tako fino skuhana  :P lol!
Još si se i okoristila KOS-om! Pa stvarno si izdajnik. :D
Inače, mislio sam da si puno mlađa, da si diete osamdesetih, a ispade da si iz šezdesetih, barem sudeći po vjenčanju 90.

a čuj, to su bila takva vremena, znala sam da je KOS-ovac, ali bila sam premlada da bih istraživala i shvaćala političku pozadinu toga, a pogotovo njihovu ulogu u ratu koji je bio na pomolu.
ono što sam tada znala i vjerovala, je da je to bila služba za kontraobavještajnu zaštitu, za borbu protiv unutrašnjeg neprijatelja i zaštitu tajnosti i da je to radila za zaštitu države u kojoj sam rođena i u kojoj sam živjela.
jel to izdaja?! :roll

Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:23

Regoč wrote:Možete izmišljati i kriviti druge, ali nisu Francuzi ubijali na Ovčari, u Škabrnji, Srebrenici...
pa nisu ni nemci u jasenovcu, gradiski, pagu, kistanjama, jadovu, jamama, nisu pobili i proterali 95.
ili, ambulantno razbijali glave i vadili oci, lora i t.d. pa sad dobijaju nagrade za " knjizevna dela "
uzas !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by dzango 11/5/2016, 09:27

Koji mu dođu Hrvati? Partizani ili ustaše?

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 09:30

Smješci se ne vide, zafrkavam te.

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:30

ne mogu da verujem da hrvatska ima ove probleme.
ja sam vise ocekvao od vas, iako to sustinski ne menja
moj stav o 41. i 91.
ne mozete sami sebe da ispeglate. 
budcnost je toliko ozbiljna,
 za evropu, 
da nema mesta za proslost.
zato, mi srbi, posebno iz srbije, zelimo da novo doba
ne docekamo van eu.
 ne zelimo da se ponovi srednju vek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 09:31

pizzon wrote:
Regoč wrote:Možete izmišljati i kriviti druge, ali nisu Francuzi ubijali na Ovčari, u Škabrnji, Srebrenici...
pa nisu ni nemci u jasenovcu, gradiski, pagu, kistanjama, jadovu, jamama, nisu pobili i proterali 95.
ili, ambulantno razbijali glave i vadili oci, lora i t.d. pa sad dobijaju nagrade za " knjizevna dela "
uzas !
Vi ste se međunarodno afirmirali, gotovo je.

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:32

pizzon wrote:
Regoč wrote:
pizzon wrote:
Regoč wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:... za vrijeme srpske agresije...

moyda ti nije javljeno>
da su hrvati i balije iy bosne napali yugu,
a  balisti, yugu  i srbiju.
tako da, tako stoje stvari !
Ne budali, Srbija je napala Hrvatsku, Bosher i Kosovo. U Bosheru je dobrim dielom uspjela, druge je dvie agresije spušila, a spušila je i Crnu Goru bez rata.
ti budalis, to  fore i fazoni prolaze samo kod srbomrzaca.
zvanicno, takav stav ne postoji, sem kod onih koji su napali
sopstvenud drzavu, yugoslaviju, koja ih je , od kemtova
uznela do gospodara.
Nitko nije napao Jugoslaviju, Jugoslavija se raspala u krvi jer je Srbija krenula u agresiju na Hrvatsku, Bosher i Kosovo. Čisto kronologije radi.
 " kronologija " moze da bude da su francuzi i englezi nervirali nemce,
zbog svega  onoga sto nemci nisu bili niti ce biti,
pa su samim tim i krivi za rat. yebiga, moze i tako !
A jesu li im oni u njemačkoj napravili barikade i balvane po cesti, proglasili nekakvu krajinu koja će biti djelom francuske i engleske? Jesu li im poubijali policajce? Jesu li dovlačili dragovoljce iz francuske i engleske da pljačkaju i pale i kolju i siluju i ubijaju po Njemačkoj?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 09:35

Pižone, vi jeste srednji viek, i to rani. Vi ste narod prošlosti, sudski presuđeni kao zločinci i agresori.

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:35

ustaško, ok, U pravU si :)):)
moram da idem !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:37

hehehehe, 
regoc, ne emituju na zapodu filmove o savremnim zbivanjima u srbiji,
vec o sUvremenoj hrvatskoj u naci fazonU.
to je realnost i  sadasnjost.


Last edited by pizzon on 11/5/2016, 09:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by vuksadinare 11/5/2016, 09:38

Noor wrote:
Regoč wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Vuče, tako je, kazneni progon za kosovce. Možda i za one koji su ih zvali u svatove.:)

da nisam, danas mi sarma ne bi bila tako fino skuhana  :P lol!
Još si se i okoristila KOS-om! Pa stvarno si izdajnik. :D
Inače, mislio sam da si puno mlađa, da si diete osamdesetih, a ispade da si iz šezdesetih, barem sudeći po vjenčanju 90.

a čuj, to su bila takva vremena, znala sam da je KOS-ovac, ali bila sam premlada da bih istraživala i shvaćala političku pozadinu toga, a pogotovo njihovu ulogu u ratu koji je bio na pomolu.
ono što sam tada znala i vjerovala, je da je to bila služba za kontraobavještajnu zaštitu, za borbu protiv unutrašnjeg neprijatelja  i zaštitu tajnosti i da je to radila za zaštitu države u kojoj sam rođena i u kojoj sam živjela.
jel to izdaja?!  :roll
Pa ako se radilo o godinama 1990 i narocito 1991 onda na neki nacin to ej izdaja..a jos se znalo da se radilo za KOS..zbog toga ajmo rec neformalnih nazovi prijateljskih druzenja i izvlacenja informacija iz tih prijateljskih nazovi caskanja mnogi su kasnije najebali...i kod nas je dolazio u kucu jedan srbin oficir jna i moj pok.stari je znao reci o politici se nema sta razgovarat ili nalevo krug....tj orazgovori o nekim osobama ili objektima...toga se trebalo u ona vremena biti svjestan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:41

pizzon wrote:hehehehe, 
regoc, ne emituju na zapodu filmove o savremnim zbivanjima u srbiji,
vec o sUvremenoj hrvatskoj u naci fazonU.
to je realnost i  sadasnjost.
Pišeš gluposti na entu. Pa u svakom filmu gdje se spominju teroristi i koljači ubace nekog srbina u akciju. Preko 1200 godina + par doživotnih robija govori o vama puno više nego što si možeš zamisliti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 09:43

pizzon wrote:ustaško, ok, U pravU si :)):)
moram da idem !
Idi, Srbine, idi, samo nemoj koga zaklati, mani se vaših pučkih običajah.

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 09:47

pizzon wrote:hehehehe, 
regoc, ne emituju na zapodu filmove o savremnim zbivanjima u srbiji,
vec o sUvremenoj hrvatskoj u naci fazonU.
to je realnost i  sadasnjost.
Mal to ima utjecaj u odnosu na De Nira kad kaže za opustjeli dio New Yorka da izgleda "kao da je ovuda prošla srbska vojska". Dokumentarci su slabo gledani i brzo prolaze, De Niro se pamti.

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:51

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Vuče, tako je, kazneni progon za kosovce. Možda i za one koji su ih zvali u svatove.:)

da nisam, danas mi sarma ne bi bila tako fino skuhana  :P lol!
Još si se i okoristila KOS-om! Pa stvarno si izdajnik. :D
Inače, mislio sam da si puno mlađa, da si diete osamdesetih, a ispade da si iz šezdesetih, barem sudeći po vjenčanju 90.

a čuj, to su bila takva vremena, znala sam da je KOS-ovac, ali bila sam premlada da bih istraživala i shvaćala političku pozadinu toga, a pogotovo njihovu ulogu u ratu koji je bio na pomolu.
ono što sam tada znala i vjerovala, je da je to bila služba za kontraobavještajnu zaštitu, za borbu protiv unutrašnjeg neprijatelja  i zaštitu tajnosti i da je to radila za zaštitu države u kojoj sam rođena i u kojoj sam živjela.
jel to izdaja?!  :roll
Pa ako se radilo o godinama 1990 i narocito 1991 onda na neki nacin to ej izdaja..a jos se znalo da se radilo za KOS..zbog toga ajmo rec neformalnih nazovi prijateljskih druzenja i izvlacenja informacija iz tih prijateljskih nazovi caskanja mnogi su kasnije najebali...i kod nas je dolazio u kucu jedan srbin oficir jna i moj pok.stari je znao reci o politici se nema sta razgovarat ili nalevo krug....tj orazgovori o nekim osobama ili objektima...toga se trebalo u ona vremena biti svjestan


a daj me nemoj zezati da su tada, znači 20. godišnjaci, razmišljali o zadaćama KOS-a...to su bila druženja mladih ljudi, ljubavi...plesnjaci...nikome od nas na pamet nije padalo da će se sve skurvati i završiti kako je završilo. osim toga, moja jedina veza s njime je bila tada ta kaj mi je sestra uoči rata s hodala s njegovim sinom. rat ih je i rastavio. ona je u jesen '91. otišla na prvu crtu u Novsku, moj muž u Pakrac, Pisarovinu i Stari Grabovac, a ja, da nisam imala bebu od 9 mjeseci, završila bih također negdje na bojišnici.
da čuj...izdaja! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 09:54

Noor, ustaškinjo!

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 09:57

Regoč wrote:Noor, ustaškinjo!
..i to židovska, te su najgore geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by vuksadinare 11/5/2016, 09:58

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:
Noor wrote:
Regoč wrote:Vuče, tako je, kazneni progon za kosovce. Možda i za one koji su ih zvali u svatove.:)

da nisam, danas mi sarma ne bi bila tako fino skuhana  :P lol!
Još si se i okoristila KOS-om! Pa stvarno si izdajnik. :D
Inače, mislio sam da si puno mlađa, da si diete osamdesetih, a ispade da si iz šezdesetih, barem sudeći po vjenčanju 90.

a čuj, to su bila takva vremena, znala sam da je KOS-ovac, ali bila sam premlada da bih istraživala i shvaćala političku pozadinu toga, a pogotovo njihovu ulogu u ratu koji je bio na pomolu.
ono što sam tada znala i vjerovala, je da je to bila služba za kontraobavještajnu zaštitu, za borbu protiv unutrašnjeg neprijatelja  i zaštitu tajnosti i da je to radila za zaštitu države u kojoj sam rođena i u kojoj sam živjela.
jel to izdaja?!  :roll
Pa ako se radilo o godinama 1990 i narocito 1991 onda na neki nacin to ej izdaja..a jos se znalo da se radilo za KOS..zbog toga ajmo rec neformalnih nazovi prijateljskih druzenja i izvlacenja informacija iz tih prijateljskih nazovi caskanja mnogi su kasnije najebali...i kod nas je dolazio u kucu jedan srbin oficir jna i moj pok.stari je znao reci o politici se nema sta razgovarat ili nalevo krug....tj orazgovori o nekim osobama ili objektima...toga se trebalo u ona vremena biti svjestan


a daj me nemoj zezati da su tada, znači 20. godišnjaci, razmišljali o zadaćama KOS-a...to su bila druženja mladih ljudi, ljubavi...plesnjaci...nikome od nas na pamet nije padalo da će se sve skurvati i završiti kako je završilo. osim toga, moja jedina veza s njime je bila tada ta kaj mi je sestra uoči rata s hodala s njegovim sinom. rat ih je i rastavio. ona je u jesen '91. otišla na prvu crtu u Novsku, moj muž u Pakrac, Pisarovinu i Stari Grabovac, a ja, da nisam imala bebu od 9 mjeseci, završila bih također negdje na bojišnici.
da čuj...izdaja! :)
e naivka....od kud znas da sestrin decko niej zavrsio među belim orlovima?...i sta bi bilo da ti je sestru sureo u zng-u da ej zaboravio...evo ti jednog zivog primjera kad je kum spalio zivog kuma u kuci....radi se o slucaju iz mog kraja gdje su jedan tamosnji hrvat i srbin bili ko braca takorec..obitelji su im bile i vise nego prijateljske..visestruko kumski povezani...djeca od malih nogu zajedno se igrala.druzila,u isti razred isla..ista se desilo kad je poceo rat..taj srbin je otisao u kninđe kapetana dragana a njegov bivsi prijatelj i kum otisao u zng...negdje pred kraj 8 mjeseca 1991...srbi su napali selo iz kojeg su bili taj srbin i hrvat..inace je selo bilo vecinsko hrvatsko sa par srpskih obitelji....srbi su zarobili tog hrvata koji ej bio tesko ranjen..i u toj postrojbi koja je napadalo selo toghrvata bio je i taj njegov kum srbin...znas ssto su mu srbi napravili..bacili ga u zapaljenu kucu a da taj njegov srbin kum ni prstom nije maknuo za njega i pokusao ga spasiti..a bili su prije u nevjerojatno dobrim odnosima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Guest 11/5/2016, 10:06

vuksadinare wrote:
e naivka....od kud znas da sestrin decko niej zavrsio među belim orlovima?...i sta bi bilo da ti je sestru sureo u zng-u da ej zaboravio...evo ti jednog zivog primjera kad je kum spalio zivog kuma u kuci....radi se o slucaju iz mog kraja gdje su jedan tamosnji hrvat i srbin bili ko braca takorec..obitelji su im bile i vise nego prijateljske..visestruko kumski povezani...djeca od malih nogu zajedno se igrala.druzila,u isti razred isla..ista se desilo kad je poceo rat..taj srbin je otisao u kninđe kapetana dragana a njegov bivsi prijatelj i kum otisao u zng...negdje pred kraj 8 mjeseca 1991...srbi su napali selo iz kojeg su bili taj srbin i hrvat..inace je selo bilo vecinsko hrvatsko sa par srpskih obitelji....srbi su zarobili tog hrvata koji ej bio tesko ranjen..i u toj postrojbi koja je napadalo selo toghrvata bio je i taj njegov kum srbin...znas ssto su mu srbi napravili..bacili ga u zapaljenu kucu a da taj njegov srbin kum ni prstom nije maknuo za njega i pokusao ga spasiti..a bili su prije u nevjerojatno dobrim odnosima

ako ti misliš, da kad je sestra otišla, u našoj kući nije bilo ovakvih razmišljanja, onda si naivac ti!
i sama, kad je odlazila rekla je ..nitko od nas ne zna kaj nas čeka, možda ću se vratiti živa i zdrava, a možda ću stradati od njegovog metka.
kasnije, po završetku rata, saznali smo da on nije ratovao nigdje. tata se pobrinuo, jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Regoč 11/5/2016, 10:09

Od Srbina očekivano.

_________________
Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by v_vlado 11/5/2016, 10:12

vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:
vuksadinare wrote:
v_vlado wrote:
vuksadinare wrote:...a i to ej istina...danas od tih vođa raznoraznih 'antifa udruga' nigdje nisi mogao vidjeti za vrijeme agresije na hrvatsku da su stali u obranu hrvatske i prikljucili se hv-u ili na neki drugi nacin pomagali borbi...naravno bilo ej djece partizana kao i djece ustasa u hrvatskim postrojbama...ali ove koji sad furaju  taj 'antifa' nigdje nisi mogao vidjeti ni cuti...ali postoje indicije pa cak i dokazi koji su skriveni duboko negdje u tajnim arhivima gdje se dokazuje njihova mozebitna suradnja sa KOS-om i drugim jugosavenskim obavjestajnim zajednicama..to ej prije 2,3 godine potvrdio i bivsi nacelnik KOS-a za sjevernu hrvatsku srbin a koji danas zivi u banja luci...kad ej rekao iznenadili bi ste se koliko ima bivsih suradnika KOS-a iz vremena rata a sada djeluju u javnom i politicko zivotu hrvatske
A tko je tim braniteljima školovao djecu,liječio roditelje,proizvodio oružje,slao hranu dok su oni bili na frontu,zaboravilo se to a stalno vikali sa fronta,šaljite nemamo......branitelji dobili mirovine i privilegije a radnici i seljaci male plate i porezne namete i brdo uhljeba na grbaču....
...mjesas kruske i jabuke....ti koji su radili dobro se zna..tko su ti....ja govorim odnosno i u ovoj temi o onima koji nicim nikad nista nisu pridonjeli a i o tome se zna....mislis d aje zoki pusic skolovao.lijecio,proizvodio za hrvatske postrojbe..da skolovao ej djecu..ali onu na vojnoj akademiji jna u crnomercu..
Pa hrvatska vojska je nastala na temeljima jna.....generali,časnici i uz njih priučeni generali ,naoružanje,branitelji su obuku prošli u jna ,....najveći dio i danas imaš velik broj branitelja koji imaju tetovažu iz jna....
ti se pravis blesav ili si prirodno blesav..mjesas opet kruske i jabuke..imas oni koji su bili u jna i stavili se na raspolaganje hrvatskim postrojbama i hravtskoj..a imas onih koji su također bili u jna te su nastavili i dalje suradnju sa agresorom....a znamo tko su osumnjiceni
Nema više agresora,rat je gotov.....reče franjo i pohvali stoku sitnog zuba te joj dade uhlhebničke poslove ili mirovine.......po domoljubima svi koji nisu u mirovini ili državnoj službi su neprijatelji ove zemlje
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske - Page 3 Empty Re: Nemamo sukob ustaša i partizana,već Hrvata i neprijatelja Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum