ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Long live

Go down

Long live Empty Long live

Post by Yehudi 6/5/2016, 14:06

Long live Fifth-harmony-oznaceno

Prilično uspješan američki ženski bend, Fifth Harmony, koji se formirao i slavu stekao nakon nastupa u TV showu X-Factor 2012. godine, upravo je doživio vjerojatno najveći gaf u svojoj kratkoj karijeri.
Sinlg albuma ‘Reflection’ koji su objavile prošle godine dospio je među top ten hitova Billboardove ljestvice pa su ih angažirali te o njima napisali veliku temu u tom tjedniku.
Međutim, premda je možda snimanje prošlo glatko, obrada fotografija sigurno nije.
Obratite li pažnju vidjet ćete da djevojka koja sjedi na stepenicama s prekriženim nogama ima dva desna stopala.

http://www.jutarnji.hr/viral/fun/kakav-gaf-u-photoshopu-glazbenica-dobila-dva-desna-stopala/3720564/


Pa lipše je ovako, šta ima veze, samo trpaj, ssz sve guta
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Long live Empty Re: Long live

Post by melkior 6/5/2016, 18:00

Yehudi wrote:Long live Fifth-harmony-oznaceno

Prilično uspješan američki ženski bend, Fifth Harmony, koji se formirao i slavu stekao nakon nastupa u TV showu X-Factor 2012. godine, upravo je doživio vjerojatno najveći gaf u svojoj kratkoj karijeri.
Sinlg albuma ‘Reflection’ koji su objavile prošle godine dospio je među top ten hitova Billboardove ljestvice pa su ih angažirali te o njima napisali veliku temu u tom tjedniku.
Međutim, premda je možda snimanje prošlo glatko, obrada fotografija sigurno nije.
Obratite li pažnju vidjet ćete da djevojka koja sjedi na stepenicama s prekriženim nogama ima dva desna stopala.

http://www.jutarnji.hr/viral/fun/kakav-gaf-u-photoshopu-glazbenica-dobila-dva-desna-stopala/3720564/


Pa lipše je ovako, šta ima veze, samo trpaj, ssz sve guta
Što inače prodaje glazbene albume; seks ili talent?

ZAGREBITE DUBLJE

‘OVU FOTOGRAFIJU ĆE SVI OBJAVITI, ALI…’ Lana Jurčević u nikad provokativnijem izdanju poručila da ima i – mozak

Foto: Instagram/Lana Jurčević Autor: Hot.hr 13:20 06.05.2016
Long live Lana-jurcevic-e1462543957478

Lana Jurčević često izaziva pozornost javnosti svojim golišavim fotografijama, a sada je jednu takvu iskoristila kako bi obznanila da osim seksi tijela posjeduje i mozak. Lana je ovom prigodom podsjetila da je uspješna i u poslovnom svijetu, a ne samo kao pjevačica i tijelo sa svojih fotografija.

Pjevačica Lana Jurčević objavila je dvije atraktivne fotografije na kojima izgleda kao da je gola, a cilj joj je bio privući pozornost na svoju poruku o predrasudama. Lani je očito dosadilo da je ljudi smatraju samo seksi pjevačicom, kakvom se obično prikazuje, pa ih je potaknula da obrate pozornost i na druge stvari kojima se bavi.

“Ovu sliku će mediji možda prenijeti (i vi i oni znate zašto), ali se sjećam da nitko nije prenio kad sam prije godinu dana pozvana da budem gost na Dubai Lynx konferenciji – konferenciji kreativnosti, gdje su predavanja držali vlasnici najjačih svjetskih marketinških agencija koje rade kampanje za Samsung, Nike, Canon itd.”, započela je Lana svoju objavu na društvenim mrežama.
Jurčević je podsjetila i na kampanje koje je radila.

Volim predrasude. Obicno ih ljudi ne vole osjetiti na svojoj kozi, ali ja da. Mozda nije tako bilo prije, ali kad znas tko si i sto si, kako ti je izgledao put do tu gdje si dosao i kako nisi padao pod razne utjecaje, koliko god netko zelio vjerovati u to, onda su ti takve stvari samo dobri izazovi iz kojih izlazis kao pobjednik. Ovu sliku ce mediji mozda prenijeti (i vi i oni znate zasto), ali se sjecam da nitko nije prenio kad sam prije godinu dana bila pozvana da budem gost na Dubai Lynx konferenciji gdje su predavanja drzali vlasnici najjacih svjetskih marketinskih agencija. Kako sam pjevala na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Dohi, tako su organizatori od 24 izvodaca iz cijelog svijeta, pozvali mene nekoliko mjeseci kasnije da pricam o svojoj karijeri, utjecaju drustvenih mreza i kampanja cijih sam bila ambasador (Nestle, Microsoft, Reebok, Colgate itd.) jer su napravili istrazivanje i dobro se informirali. Iskreno, ne moram vam reci koliko sam bila pocascena. Neki dan sam se vratila iz Poreca gdje sam takodjer bila gost predavač o digitalnim medijima i digitalnim kampanjama. Cijeli dan se moglo čuti. „Kako to da je Lana Jurcevic tu?“, „ O cemu ona moze pricati?“. Da, ljudima je nevjerojatno da „Gola Gola“ ima jos jedan bitan organ u svom tijelu, a to je mozak. Na kraju, dvorana je bila puna. Sjedili su u njoj ljudi iz Ministarstava, IT svijeta, agencija, banaka, ljudi koji veze s showbiznisom nemaju. Drago mi je sto sam cijeli zivot bila znatizeljna i htjela uciti nove stvari. Nikad nisam pasivno sjedila, sve me uvijek zanimalo. To je odgovornost koju osjecam prema mladim ljudima koji me prate, da ih usmjerim prema visim ciljevima ako mogu. Na nekima vec sada vidim koliko su usvojili one dobre strane onoga sto zastupam. Dekolte tu, tamo, koze vise-manje, davno sam to objasnila... To nije tema ovoga sada. Tko treba shvatiti zasto OVA slika uz ovaj tekst - shvatit ce. Uostalom, malo nas je koji mozemo to izdrzati i svaka cast svim mojim kolegicama. Osobu ne cini slika u medijima, kratka haljina, dekolte, tracevi koje ljudi prepricavaju na kavama. Oni koji zele dublji sadrzaj od toga, zagrebat ce ispod povrsine, a takve uvijek volim i uvijek cu voljeti <3



Long live 13179195_1301230716560905_4868385615893922724_n
Volim predrasude. Obicno ih ljudi ne vole osjetiti na svojoj kozi, ali ja da. Mozda nije tako bilo prije, ali kad znas tko si i sto si, kako ti je izgledao put do tu gdje si dosao i kako nisi padao pod razne utjecaje, koliko god netko zelio vjerovati u to, onda su ti takve stvari samo dobri izazovi iz kojih izlazis kao pobjednik. Ovu sliku ce mediji mozda prenijeti (i vi i oni znate zasto), ali se sjecam da nitko nije prenio kad sam prije godinu dana bila pozvana da budem gost na Dubai Lynx konferenciji – konferenciji kreativnosti, gdje su predavanja drzala vlasnici najjacih svjetskih marketinskih agencija, koje rade kampanje za Samsung, Nike, Canon itd.
Kako sam pjevala na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Dohi, tako su organizatori od 24 izvodaca iz cijelog svijeta koji su bili dio projekta, pozvali mene nekoliko mjeseci kasnije da pricam o svojoj karijeri, utjecaju drustvenih mreza i kampanja cijih sam bila ambasador (Nestle, Microsoft, Reebok, Colgate itd.) jer su za razliku od ljudi s ovih prostora, napravili istrazivanje i saznali sve cime sam se bavila i cega sam bila dio. Iskreno, ne moram vam reci koliko sam bila pocascena.
Prosli tjedan sam se vratila iz Poreca gdje sam takodjer bila gost predavač o digitalnim medijima i digitalnim kampanjama na Windays-ima. Cijeli dan se moglo čuti. „Kako to da je Lana Jurcevic tu?“, „ O cemu ona moze pricati?“. Da, ljudima je nevjerojatno da „Gola Gola“ ima jos jedan bitan organ u svom tijelu, a to je mozak.
Na kraju, dvorana je bila puna. Sjedili su u njoj ljudi iz Ministarstava, IT svijeta, agencija, banaka, ljudi koji veze s showbiznisom nemaju. Drago mi je sto sam cijeli zivot bila znatizeljna i htjela uciti nove stvari. Nikad nisam pasivno sjedila, sve me uvijek zanimalo. To je odgovornost koju osjecam prema mladim ljudima koji me prate, da ih usmjerim prema visim ciljevima ako mogu. Na nekima vec sada vidim koliko su usvojili one dobre strane onoga sto zastupam preko svojih kanala. Ne pricamo o: dekolteu tu i tamo, koze vise-manje, davno sam to objasnila... O tome nadam se ne moramo vise... Oni koji trebaju shvatiti zasto OVA slika uz ovaj post - znat ce zasto.
Uostalom, malo nas je koji mozemo to izdrzati i svaka cast svim mojim kolegicama. Osobu ne cini slika u medijima, kratka, haljina, dekolte, tracevi koje ljudi prepricavaju na kavama. Oni koji zele dublji sadrzaj od toga, zagrebat ce ispod povrsine, a takve uvijek volim i uvijek ću voljeti.


“Nikad nisam pasivno sjedila, sve me uvijek zanimalo. To je odgovornost koju osjećam prema mladim ljudima koji me prate, da ih usmjerim prema višim ciljevima ako mogu. Na nekima već sada vidim koliko su usvojili one dobre strane onoga što zastupam preko svojih kanala. Ne pričamo o: dekolteu tu i tamo, kože više-manje, davno sam to objasnila… Oni koji trebaju shvatiti zašto OVA slika uz ovaj post – znat će zašto”, napisala je Lana, dodavši kako se divi svojim kolegicama jer “malo njih može to izdržati”.
“Osobu ne čini slika u medijima, kratka, haljina, dekolte, tračevi koje ljudi prepričavaju na kavama. Oni koji žele dublji sadržaj od toga, zagrebat će ispod površine”, poručila je Lana.
Long live 13179195_1301230716560905_4868385615893922724_n
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Long live Empty Re: Long live

Post by melkior 6/5/2016, 18:05

Sve 5 Lana, ali ti se slikaš, a ne ja. Pa ako se slikaš provokativno, što se onda žališ što te ljudi doživljavaju kao meso? Istini za volju, i da si Albert Einstein (a nisi), ionako te nitko ne bi slušao dok objašnjavaš teoriju relativnosti već bi svi zurili u tvoj dekolte. Sve bi žene rado da ih se percipira i kao lijepe i kao pametne. Samo nikako da se dogovore same sa sobom je li im važnije da budu lijepe ili da su pametne :D lol!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Long live Empty Re: Long live

Post by Yehudi 6/5/2016, 18:19

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Long live Empty Re: Long live

Post by Yehudi 6/5/2016, 18:23



 Na svadbi koja će biti u Las Vegasu ( nikad je nije bilo bilo)

očekuje Merilin Monroe i Elvisa......................a od Hrvata tko dodje dodje
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Long live Empty Re: Long live

Post by melkior 6/5/2016, 18:34

Yehudi wrote:

 Na svadbi koja će biti u Las Vegasu ( nikad je nije bilo bilo)

očekuje Merilin Monroe i Elvisa......................a od Hrvata tko dodje dodje
I glupa reklama je bolja nego nikakva reklama. Hoćeš - nećeš, usječe ti se u pamet lol!

Inače, žene su majstori kako noć pretvoriti u dan, a kako dan u noć drunken

Ilitiga, kako žena kaže ne:

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Long live Empty Re: Long live

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum