ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lozančić neće biti moj savjetnik, ali zavrijedio je adekvatnu poziciju

Go down

Lozančić neće biti moj savjetnik, ali zavrijedio je adekvatnu poziciju Empty Lozančić neće biti moj savjetnik, ali zavrijedio je adekvatnu poziciju

Post by gargamel0101 5/6/2016, 16:45

"Ovih dana vrtjelo se po novinama da će biti moj savjetnik, ali to nije točno. On neće biti moj savjetnik, ali je zavrijedio da mu nađemo adekvatnu poziciju. O njegovoj novoj poziciji pravodobno ćemo izvijestiti," izjavio je Orešković u intervjuu za sutrašnji Jutarnji list i dodao kako je "sigurno da neće raditi u sustavu Vlade."


http://direktno.hr/en/2014/direkt/47242/Lozančić-neće-biti-moj-savjetnik-ali-zavrijedio-je-adekvatnu-poziciju.htm



Ona priča o tome da će on postati savjetnik predsjednice je valjda spin da se makne pozornost sa Zokija i SDP-a. 
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-24


Back to top Go down

Lozančić neće biti moj savjetnik, ali zavrijedio je adekvatnu poziciju Empty Re: Lozančić neće biti moj savjetnik, ali zavrijedio je adekvatnu poziciju

Post by Guest 5/6/2016, 19:23

gargamel0101 wrote:
[color=#464646][font=Arial, sans-serif]Ona priča o tome da će on postati savjetnik predsjednice je valjda spin

savjetnik Oreškovića
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum