ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by epikur37 4/5/2016, 08:43

GOTOVO JE, DONALD TRUMP ĆE BITI PREDSJEDNIČKI KANDIDAT REPUBLIKANACA Ted Cruz se nakon teškog poraza povukao iz utrke

  • Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Trump-S1_1072497S1

    Reuters

  • Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Trump__Cruz_999041S1

    Reuters


Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Prethodna
(1/2)
Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Sljedeca
Autor: Portal Jutarnji.hr
Objavljeno: prije 5 h i 54 min

Nakon što je Donald Trump u utorak navečer ostvario veliku pobjedu na predizborima u saveznoj državi Indiani, Ted Cruz je odlučio suspendirati svoju kampanju za osvajanje republikanske predsjedničke nominacije.

VEZANE VIJESTI

Vijesti


  • OBAMA GA NIJE ŠTEDIO 'Kažu da Trump nema iskustva u vanjskoj politici, no sretao se s liderima iz cijelog svijeta: Miss Švedske, Miss Argentine...'


To znači da je u utrci protiv Trumpa ostao tek John Kasich, koji je u dosadašnjim predizborima stajao prilično slabo i zapravo je, poput Cruza, u posljednje vrijeme računao da Trump neće uspjeti osvojiti dovoljan broj delegata za osvajanje nominacije te da će se o kandidatu republikanaca odlučivati, umjesto na predizborima, na stranačkoj konvenciji. Tu je vidio svoju šansu kao kandidat prihvatljiv republikanskom establišmentu, koji je gotovo ujedinjeno tijekom ove kampanje bio protiv Trumpa.
Protiv tajkuna koji je zapaljivim govorima i kontroverznim stavovima podijelio stranku ustali su, između ostalih, bivši predsjednik SAD-a George W. Bush i prošli republikanski predsjednički kandidat Mitt Romney.

No, sve to nije bilo dovoljno i Trump će, sada je to gotovo sasvim sigurno, biti republikanski predsjednički kandidat na predstojećim izborima. Nedugo nakon što je Cruz potvrdio da se povlači iz utrke, iz Republikanske su stranke obznanili kako je vrijeme da se stranka ujedini iza Trumpa i usredotoči se na pobjedu nad Hillary Clinton, za koju se vjeruje da će biti demokratska kandidatkinja.
Inače, Ted Cruz u svojem oproštajnom govoru pred razočaranim pristalicama nije rekao hoće li podržati Trumpa iako je u jednoj od brojnih debata s protukandidatima vrlo jasno izjavio da će to, osvoji li Trump nominaciju, učiniti.
'Sve smo uložili u Indianu, ali birači su odabrali drugačiji put', izjavio je Cruz, podsjećajući da je uvijek govorio kako u utrci ostaje sve dok bude vidio da postoji mogućnost za osvajanje nominacije.
'Teška srca, ali s bezgraničnim optimizmom kada je budućnost naše nacije u pitanju, moram vam reći da obustavljamo našu kampanju', dodao je Cruz na skupu u Indiani.
Trump je na svojem skupu u kratkom govoru rekao da je Cruz bio težak protivnik. 'Ne znam sviđam li mu se ili ne, ali bio je stvarno težak, jako težak protivnik. Večeras je donio hrabru odluku jer sada se republikanci trebaju ujediniti kako bismo pobijedili Hillary Clinton', rekao je Trump, koji se u ostatku relativno kratkog govora osvrnuo na neke od temeljnih točaka svog programa koje redovito spominje u svojim javnim obraćanjima.
U Indiani su u utorak održani i demokratski predizbori na kojima je pobjedu iznenađujuće odnio Bernie Sanders, no to, kako se vjeruje, ne bi trebalo pretjerano uzdrmati Hillary Clinton koja daleko bolje stoji od njega u pogledu delegata koji će joj dati podršku na stranačkoj konvenciji.

http://www.jutarnji.hr/gotovo-je--donald-trump-ce-biti-predsjednicki-kandidat-republikanaca-ted-cruz-se-nakon-teskog-poraza-povukao-iz-utrke/1571943/
..................................




A sada će ga baka killary pojesti za doručak ...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 08:49

Baka Killary je vrlo prljav igrac..no ne mislim da ima sanse..ako ipak bude osvojila vlast,e bit ce sranja,ali globalnih..iovako je hekticna i bez samokontrole,u periodi ima da izazove ww3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:51

pšobjedi li trump..by by nato pakt u ovom obliku...pa na neki nacin i eu..zasto?..pa zato jer je trump biznismen i pragmatican..plati pa te branim...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by epikur37 4/5/2016, 08:53

Interes hrvatske je da pobijedi hillary dok novoj europi paše trump
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:54

mislim da na slican nacin postupa i putin..davno bi ruje nakrcale oruzjem srbiju i svojim bazama...da ovi imaju cim platiti..lijepo si je tepati vi ono mi braca i slicno..ali za badav u smrt niko nece vise slat svoje ljude..moras nesto dati..ne nesto..nego dosta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:55

epikur37 wrote:Interes hrvatske je da pobijedi hillary dok novoj europi paše trump
..ne bi bas rekao...trump je bio nekidan izricito jasan..plati pa te branim..tu nece puno igrat ulogu mi prijatelji i slicno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 08:55

Sumnjam Fuk...nema Rusija bas interesa u prevelikom razvlacenju svojih resursa,iovako je dovoljno umjetnost kontrolirati podrucje i najuze Rusije..imaju izlaz na sredozemlje kroz Siriju,koji ce im qrc srbija?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:57

bogomdani wrote:Sumnjam Fuk...nema Rusija bas interesa u prevelikom razvlacenju svojih resursa,iovako je dovoljno umjetnost kontrolirati podrucje i najuze Rusije..imaju izlaz na sredozemlje kroz Siriju,koji ce im qrc srbija?
pa to i kazem....srbioja bi morala ohohoho toga dati da bi ih za pravo ruje stitili ili bili pod njihovom sferom...samo za plin im duguju brdo para...a rusija vecinom zivi od prodaje energenata i oruzja..a srbalji nemaju love za oruzje bar ono najmodernije...slicno smo i mi....zato ja najvise volim onu u se i u svoje kljuse pa ko jaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 08:59

...trump je mozda lud ali je u biti vrlo pragmatican...zna da ej amere puno kostalo promicanje 'demokracije'...a nema se vise love ko negda..i postupa poduzetnicki..prodavat ce svoje usluge...plati pa cu svirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 09:01

Mene samo zanima koliko je senatorskih Kita killary morala posaugati,da uopce udje u precjednicku utrku...?? Suspect

zena je tulava i glupa,pravi Tutlek,no lajava,glasna i prilicno dobra za blowđob,starijim Kesonjama.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 09:02

vuksadinare wrote:...trump je mozda lud ali je u biti vrlo pragmatican...zna da ej amere puno kostalo promicanje 'demokracije'...a nema se vise love ko negda..i postupa poduzetnicki..prodavat ce svoje usluge...plati pa cu svirat
Poanta svega..ameri su postali qrc na stapu..i u Siriju nisu mogli uletiti sa postrojbama jer bi to kostalo previse..a previse su u qrcu zaduzeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 09:04

....realno ej ocekivat novu preraspodjelu interesnih zona kako u europi tako i u svijetu...predmjevam raspad eu-a na dvije cak i tri zone...i vracanje jednog oblika EZ-a u kojoj ce biti zapadne clanice eu-a....zatim tu ce se formirat sfera srednje europe eventualno s baltickim drzavama..te vjerojatno mediteranski blok...ostaje visjeti pitanje balkana tj srbije.bh-a.bugarske,rumunjske a najvjeriojatnije i grcke s kojom bas nitko ne zeli vise imati posla narocito ekonomskog i na sebe natovariti do neba zaduzenu drzavu....bude tu svasta bilo...lišo proci nece nikako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 09:09

...vec su neke nase seronje drhtale sto ce biti ako ne budemo vise u nato-u ka'k je rekel trump...posto nemamo love onoliko koliko ce se traziti...ja bi im rekao..nista seronje ce se nece desiti...dapace morat cemo napokon se sebi orjentirati..pojacati vojsku..proizvodnju oruzja..sto direktno jaca i gospodarstvo..dakle morat ce te zavuci rukave i prestat ljencariti i misliti si 'nek nas drugi stiti i brine o nama ja cu uzivat u fotelji'...s druge strane...to ce se morati desiti jer se nalazimo u nesigurnom okruzenju...a izlaskom iz nato-a i bez americke pomoci vjecnim aspirantima na nase podrucje opet bi rasle zazubice i apetiti..pa ces jednostavno biti na svaki nacin prisiljen biti brinuti se o sebi a ne ko do sad spavati..zato i navijam za izlazak iz nato-a pa i iz eu-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 09:10

a i vi bi trebali pripaziti,jer bi mogli izici iz volje Svabima,jer ste nagazili jako Srbe,a oni vriste jako Glasno.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 09:11

bogomdani wrote:a i vi bi trebali pripaziti,jer bi mogli izici iz volje Svabima,jer ste nagazili jako Srbe,a oni vriste jako Glasno.. jocolor
..pa mi smo izasli i prije bez srba...no puca mi cmar za svabe..te zanima samo bilanca i prodaja bosovih ves masina...ko ih kupi vise ima svabinu podrsku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 09:15

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:a i vi bi trebali pripaziti,jer bi mogli izici iz volje Svabima,jer ste nagazili jako Srbe,a oni vriste jako Glasno.. jocolor
..pa mi smo izasli i prije bez srba...no puca mi cmar za svabe..te zanima samo bilanca i prodaja bosovih ves masina...ko ih kupi vise ima svabinu podrsku...
ebi ga..drze oni za joojca i motjnije nego sto ste vi..Zamisliti nekog nabrijanog Moškiju na celu Svabije,umjesto ove Šlampe,koja niti nema inozemni nastup,tek bi se onda europa tresla..no i ovo je dovoljno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by vuksadinare 4/5/2016, 09:17

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:a i vi bi trebali pripaziti,jer bi mogli izici iz volje Svabima,jer ste nagazili jako Srbe,a oni vriste jako Glasno.. jocolor
..pa mi smo izasli i prije bez srba...no puca mi cmar za svabe..te zanima samo bilanca i prodaja bosovih ves masina...ko ih kupi vise ima svabinu podrsku...
ebi ga..drze oni za joojca i motjnije nego sto ste vi..Zamisliti nekog nabrijanog Moškiju na celu Svabije,umjesto ove Šlampe,koja niti nema inozemni nastup,tek bi se onda europa tresla..no i ovo je dovoljno..
...cim im je pao promet u telekomu i prodaja ves masina i mercedesa u hrvatskoj mi smo im postali neinteresantni..odnosno problem..bilanca je negativna..a to svabo najprije ne moze otrpjeti..jer je logicno sa nama na gubitku...a svabi izbit lovu iz đepa je smrtni grijeh
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 09:22

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:a i vi bi trebali pripaziti,jer bi mogli izici iz volje Svabima,jer ste nagazili jako Srbe,a oni vriste jako Glasno.. jocolor
..pa mi smo izasli i prije bez srba...no puca mi cmar za svabe..te zanima samo bilanca i prodaja bosovih ves masina...ko ih kupi vise ima svabinu podrsku...
ebi ga..drze oni za joojca i motjnije nego sto ste vi..Zamisliti nekog nabrijanog Moškiju na celu Svabije,umjesto ove Šlampe,koja niti nema inozemni nastup,tek bi se onda europa tresla..no i ovo je dovoljno..
...cim im je pao promet u telekomu i prodaja ves masina i mercedesa u hrvatskoj mi smo im postali neinteresantni..odnosno problem..bilanca je negativna..a to svabo najprije ne moze otrpjeti..jer je logicno sa nama na gubitku...a svabi izbit lovu iz đepa je smrtni grijeh
e ebi ga...kako roditelji postupaju sa djecom i vice versa,u svabiji,to tvoje spomenuto je jos i sitnica... 
Imam susjedu staru svabicu,ali je legenda,ima dva sina odrasla,u istom gradu,jedan je obidje na vajnaht i Uskrs,a drugi samo da ostavi bajk kad ide na posel...prije posela donese kilu mljevenog mesa da mu mutter napravi snicle..kad se nazdere,dok mater jos pere sudje,pokupi ostatak i odnese..materu nije niti ponudio....eeeej..!!! to kosta,a platio je iz svojeg dzepa..pas im mtr ebenu..pa pogani su do jooja... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by marcellus 4/5/2016, 09:55

saće krenut priče trump silovao trump mafija trump ubio trump veliki sotona

_________________
Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Guest 4/5/2016, 10:00

marcellus wrote:saće krenut priče trump silovao trump mafija trump ubio trump veliki sotona
nema to efekta, amerikanci manje vjeruju u medije nego hrvati, a možeš misliti koliko hrvati vjeruju yutarnjem, večernjem, indexu, (pa i dnevnom) itd..

ameri se još više sprdaju sa medijima, mogu oni napisati što hoće, dapače svaki put kada mu idu podmetnuti neki "klip" ovaj izlazi još jači...

danas glasači u USA(tamo dominira mlađa populacija) više pogledaju neki pro-trump youtube video, + trump ima najviše followera na fejsbooku.. mediji su svoje odsvirali, još jedino u sjevernoj koreji to može funkcionirati


kako rekoh u americi par % ljudi vjeruje medijima, manje nego u Hrvatskoj (a ovdje isto nitko nevjeruje , inače nebi HDZ nikada vlast osvojio, 90% medija su protiv njih bili)

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Trump10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca Empty Re: Gotovo je Trump je predsjednički kandidat republikanaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum