ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 29/4/2016, 21:01

kic wrote:tak je tamo, cijene treba pratiti unaprijed, tako sam jednom gledao vlak iz Munchena za Nurnberg 19€, kad sam došao sutradan - 53€ isti vlak :|
Ma sve ok mada iskreno ova linija Zagreb-Milano je dosta zapostavljena a ovo je neki pomak na poboljšanju toga.

Dobro večina raje ide gore , Beć , NJemačka , sjever Evrope pa vamo nema nekog prometa no u suštini to je pogrešno tj ta politika da se to bolje ne poveže sa Zg je pogrešna.

Tu ima puno potencijala pogotov kad se uzme da je to tu nekako i najkraća ruta iz sjeverne Italije do Crnog mora.

Bukurešt .....ima miljon RUmunja u Italiji i to je sve više manje na sjeveru .....SOfija ....Bg.....pa to ima potencijala 20 miljona putnika vamo tamo.

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 1400px-Balkan_topo_fr.svg

RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by udba 29/4/2016, 21:02

RayMabus wrote:Beć je bliže pa je 189 kuna najeftinija ....zakon ponude i potražnje ....znači ako bude ovdje potražnja opet ti lagano povečavaju ovo tj cijenu minimlanu.
oooo, pa ti si popravio "V", svaka čast, a šta bi sa č i ć? Ne valja jope tipkovnica ili zbog žurbe i stresa krivo okineš?

_________________
Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by abraham 29/4/2016, 21:03

Desilo mi se u toku narucivanja da nesto pogresno ukucam i ponovim radnju a ono druga cijena. Jebi ga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by debotoijusto 29/4/2016, 21:06

udba wrote:
RayMabus wrote:Beć je bliže pa je 189 kuna najeftinija ....zakon ponude i potražnje ....znači ako bude ovdje potražnja opet ti lagano povečavaju ovo tj cijenu minimlanu.
oooo, pa ti si popravio "V", svaka čast, a šta bi sa č i ć? Ne valja jope tipkovnica ili zbog žurbe i stresa krivo okineš?
hrvat je
dakle nepismen
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 29/4/2016, 21:08

Odvjebite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by udba 29/4/2016, 21:08

abraham wrote:Desilo mi se u toku narucivanja da nesto pogresno ukucam i ponovim radnju a ono druga cijena. Jebi ga.

http://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/masaze_striptiz/pretraga.php?id=42&search=&country_id=18®ion_id=-1&yrs_from=-1&yrs_to=-1

i onda ti frajer došo na vrata

_________________
Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by debotoijusto 29/4/2016, 21:13

RayMabus wrote:Odvjebite.

s flixbusom odjebite jeftinije iz tocke a-b


Last edited by debotoijusto on 29/4/2016, 21:14; edited 1 time in total (Reason for editing : lllllllllllllll)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 29/4/2016, 21:16

Fliksbus je ok al nije to to ....vlak MIlano - ZG ...svaki dan cijena 250 kuna maksimum odrasla osoba u jednom pravcu.

Prestanimo se igrati i pređimo na pravi biznis.

EKonomija pati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by abraham 29/4/2016, 21:18

udba wrote:
abraham wrote:Desilo mi se u toku narucivanja da nesto pogresno ukucam i ponovim radnju a ono druga cijena. Jebi ga.

http://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/masaze_striptiz/pretraga.php?id=42&search=&country_id=18®ion_id=-1&yrs_from=-1&yrs_to=-1

i onda ti frajer došo na vrata
Jebi ga nisam na tim sirinama a i nisam znao za ovu stranicu, Muhahahahahahahahahahahaa Ja sam u tim godinama da mi je vec pomalo i svejedno. Sve su to nijanse i dva put je dvaput. Zajebanciju na stranu ali cijena mi skocila i za let i hotel. Mozda sta sam isao preko onih stranica sta same sklapaju pakete.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 29/4/2016, 21:23

Već dvacet godina i više hr ekonomija gubi ogromne pare jer se ne zna napravit dogovor neke regionalne linije zg - milano vlakom ....sto karata po jeftinijoj cijeni od 250 kuna i to ti pokriva troškove tj pozitivna nula a ostalo sto kuna više .....pa mi ogromne pare gubimo zbog toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by udba 29/4/2016, 21:25

abraham wrote:
udba wrote:
abraham wrote:Desilo mi se u toku narucivanja da nesto pogresno ukucam i ponovim radnju a ono druga cijena. Jebi ga.

http://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/masaze_striptiz/pretraga.php?id=42&search=&country_id=18®ion_id=-1&yrs_from=-1&yrs_to=-1

i onda ti frajer došo na vrata
Jebi ga nisam na tim sirinama a i nisam znao za ovu stranicu, Muhahahahahahahahahahahaa Ja sam u tim godinama da mi je vec pomalo i svejedno. Sve su to nijanse i dva put je dvaput. Zajebanciju na stranu ali cijena mi skocila i za let i hotel. Mozda sta sam isao preko onih stranica sta same sklapaju pakete.
ja sam isto gledo reklame, neke avijonske karte za Vrankvurt i Keln po 29 evra, išo na stranicu pa ispale neke studentske šeme i samo na određen datum, točnije jedan jedini dan, tako sam moro putovati u prvu klasu s Pusičkinim teroristima po punu cenu,

_________________
Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by abraham 29/4/2016, 21:26

udba wrote:
abraham wrote:
udba wrote:
abraham wrote:Desilo mi se u toku narucivanja da nesto pogresno ukucam i ponovim radnju a ono druga cijena. Jebi ga.

http://ljubavni-oglasnik.net/oglasi/masaze_striptiz/pretraga.php?id=42&search=&country_id=18®ion_id=-1&yrs_from=-1&yrs_to=-1

i onda ti frajer došo na vrata
Jebi ga nisam na tim sirinama a i nisam znao za ovu stranicu, Muhahahahahahahahahahahaa Ja sam u tim godinama da mi je vec pomalo i svejedno. Sve su to nijanse i dva put je dvaput. Zajebanciju na stranu ali cijena mi skocila i za let i hotel. Mozda sta sam isao preko onih stranica sta same sklapaju pakete.
ja sam isto gledo reklame, neke avijonske karte za Vrankvurt i Keln po 29 evra, išo na stranicu pa ispale neke studentske šeme i samo na određen datum, točnije jedan jedini dan, tako sam moro putovati u prvu klasu s Pusičkinim teroristima po punu cenu,
Jebi ga, ugodno drustvo je neprocijenjivo.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by Serbinho-3 29/4/2016, 23:47

To u Lidl ima uvek reklama ovde u Italiji, Milano Venecija za 9 eura.

Nije to lose a u Madjarskoj ima takodje neki dobar low cost bus operater, pusticu kasnije link.

Takodje, Centavia, bivsa low cost koja nije zazivela, nudila je BGD-Zagreb avionom za 9 eura.

Hrvatska im nije odobrila letove, Crna Gora takodje i sta ce ljudi da rade sa mafijasima i ajde zatvori.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by marcellus 29/4/2016, 23:50

do torina 69 kuna a do rijeke 200

_________________
Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by lookatme 29/4/2016, 23:50

debotoijusto wrote:
udba wrote:
RayMabus wrote:Beć je bliže pa je 189 kuna najeftinija ....zakon ponude i potražnje ....znači ako bude ovdje potražnja opet ti lagano povečavaju ovo tj cijenu minimlanu.
oooo, pa ti si popravio "V", svaka čast, a šta bi sa č i ć? Ne valja jope tipkovnica ili zbog žurbe i stresa krivo okineš?
hrvat je
dakle nepismen
Dakle. ti nisi Hrvat.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by Serbinho-3 29/4/2016, 23:53

RayMabus wrote:Već dvacet godina i više hr ekonomija gubi ogromne pare jer se ne zna napravit dogovor neke regionalne linije zg - milano vlakom ....sto karata po jeftinijoj cijeni od 250 kuna i to ti pokriva troškove tj pozitivna nula a ostalo sto kuna više .....pa mi ogromne pare gubimo zbog toga.

Cime doci u Milano, traljom nekom?

Ovde ITALO ide do 400km na sat, unutra luksuz, avion je kanta za njega, Freccia Rossa takodje, Svajcarski SBB, Eurocity staje ovde u Monci, jednom mi doslo da udjem da odem jednu stanicu, izgleda ko space shuttle.

TGV Francuski izgleda kao kanta.

Vidjam sve te vozove na Porta Garibaldi, kad idem na posao, sada prebacili na Centrale neke.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 30/4/2016, 06:07

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Već dvacet godina i više hr ekonomija gubi ogromne pare jer se ne zna napravit dogovor neke regionalne linije zg - milano vlakom ....sto karata po jeftinijoj cijeni od 250 kuna i to ti pokriva troškove tj pozitivna nula a ostalo sto kuna više .....pa mi ogromne pare gubimo zbog toga.

Cime doci u Milano, traljom nekom?

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 FAH-H5065464vlak-zeljeznice-hz
Foto: Hina

EUROPSKI parlament usvojio je na jučerašnjoj plenarnoj sjednici u Bruxellesu novi zakonodavni paket za poboljšanje željezničkog prometa u Europskoj uniji.

Četvrti paket zakona o željeznicama određuje sigurnost i interoperabilnost željezničkog prometa, te jača ulogu Europske agencije za željeznički promet kako bi se ostvario jedinstveni željeznički prostor EU-a, priopćili su iz ureda EU zastupnika Davora Škrleca.

Škrlec je podržao novi željeznički paket te je u svom govoru na plenarnoj sjednici naglasio kako će nove mjere vratiti građane u vlakove, osigurati im bolju kvalitetu usluge, brže i sigurnije putovanje uz niže cijene karata.

 "Vrlo je značajna liberalizacija željezničkog putničkog prometa, što znači da Vlada RH mora što prije poduzeti osposobljavanje i podizanje konkurentnosti Hrvatskih željeznica. Isto tako, potrebno je ubrzati ulaganje u modernizaciju željezničkih pruga i planirati projekte brze željeznice u regiji. Sve ove godine premalo se ulagalo u željezničku infrastrukturu koja je jedna od značajnijih oblika održivog transporta", rekao je Škrlec.

Novi paket trebao bi potaknuti investicije i modernizaciju pruga

Novi željeznički paket trebao bi potaknuti investicije i modernizaciju pruga i vlakova te razvoj projekata multimodalnog integiranog sustava putnih karata što je posebno važno za Hrvatsku jer se građanima na taj način omogućava da kupnjom samo jedne putne karte koriste više različitih vrsta prijevoza, kao primjerice, kombinirani brodski i željeznički prijevoz.

"Željeznice su najstariji Europski sustav za prijevoz putnika i robe, ali nažalost posljednjih nekoliko desetljeća nepravedno zapostavljen na uštrb cestovnog i zračnog prijevoza. Veće korištenje željezničkog putničkog prijevoza znači ujedno i smanjenje emisija stakleničkih plinova u sektoru transporta i otvaranje novih zelenih radnih mjesta. Zato ovaj četvrti paket zakona o željeznicama vidim kao povijesnu priliku da nakon uspostavljanja jedinstvenog zračnog prostora stvorimo jedinstveni željeznički prostor Europske unije", zaključuje Škrlec.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 30/4/2016, 06:18

This map shows how long one would expect to travel to any point in Europe starting in Zagreb, using only trains and walking at a brisk rate of 5 min / kilometer.

+-
Leaflet | Map tiles by Stamen Design, under CC BY 3.0. Data by OpenStreetMap, under ODbL.
< 2 hrs< 4 hrs< 6 hrs< 8 hrs< 10 hrs< 12 hrs< 14 hrs< 16 hrs< 18 hrs< 20 hrs< 22 hrs>= 22 hrs




Other Cities

AmsterdamAntwerpBarcelonaBelgrade
BerlinBirminghamBratislavaBrussels
BucharestBudapestCopenhagenDublin
FrankfurtGenevaHelsinkiJena
LjubljanaLondonMadridMinsk
OsloParisPodgoricaPrague
RigaRomeSofiaStockholm
TallinnViennaVilniusWarsaw
ZagrebZurich


The origin of this map is described in slightly more detail in the original blog post.


Errata / Disclaimer
Everything is an estimate. Rounding errors abound. Don't use this for anything but entertainment and curiosity. But you already know that.

Some data may be missing. There may be faster connections. If you find issues, please let me know and I'll do my best to fix them. Thanks to cuicuit on reddit and @yorksranter for pointing out missing data for Paris and London!

Ireland and parts of Spain are not well represented due to missing data.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 30/4/2016, 06:20

U usporedbi sa zapadom, istočni dio Europe jako zaostaje u razvoju svoje željezničke infrastrukture
Turistima koji posjećuju Europu često se savjetuje da radije putuju vlakom nego zrakoplovom ili automobilom. Vlakovi se smatraju pouzdanim, brzim i relativno jeftinim prijevoznim sredstvom.

Međutim, najnoviji istraživački projekt Petera Kerpedjieva, studenta na doktoratu na Sveučilištu u Beču, pokazuje kako postoje značajne razlike u kvaliteti željezničkog prometa. Na primjer, od Londona do Pariza željeznicom možete stići u manje od četiri sata dok će vam za istu udaljenost u istočnoj Europi trebati punih 22 sata!
Kerpedjievo istraživanje prenosi Washington post i donosi nevjerojatne podatke o europskoj željezničkoj mreži. Odabravši 28 europskih gradova, Kerpedjiev je ilustrirao koliko će daleko turist doći ukoliko putuje vlakom.

http://www.jutarnji.hr/infografika--istrazivanje-zeljeznickog-prometa-u-europi-od-zagreba-do-splita-treba-isto-kao-od-pariza-do-berlina/1362732/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by debotoijusto 30/4/2016, 06:24

lookatme wrote:
debotoijusto wrote:
udba wrote:
RayMabus wrote:Beć je bliže pa je 189 kuna najeftinija ....zakon ponude i potražnje ....znači ako bude ovdje potražnja opet ti lagano povečavaju ovo tj cijenu minimlanu.
oooo, pa ti si popravio "V", svaka čast, a šta bi sa č i ć? Ne valja jope tipkovnica ili zbog žurbe i stresa krivo okineš?
hrvat je
dakle nepismen
Dakle. ti nisi Hrvat.
jesam , koliko i katolik
kulturoloski a ne vokacijski
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by RayMabus 30/4/2016, 06:25

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 45
RayMabus
RayMabus

Posts : 176401
2014-04-11


Back to top Go down

Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna - Page 2 Empty Re: Od Zagreba do Torina po cijeni od 69 kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum