ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Guest 28/4/2016, 09:48

GRAD Zagreb započeo je s postupkom javne nabave novih vozila za Grad, Zagrebački holding i još nekoliko gradskih poduzeća. Na nove automobile, kojih je 277, potrošit će 44.200.000,00 kuna bez PDV-a, navedeno je u javnoj nabavi u Narodnim novinama. To znači da će se na aute potrošiti 55.2 milijuna kuna s PDV-om. Vozila će koristiti putem operativnog leasinga na 48 mjeseci.

> Nove super-skupe limuzine za guzice zagrebačkih političara!

Veći dio automobila spada u "obična" vozila, no pojedini ipak spadaju u luksuzan tip automobila. Našlo se tako u tehničkim specifikacijama zahtjeva poput kožnih sjedala, petmetarskih limuzina, ogromnog broja konjskih snaga...

"Ponuditelji su obvezni naručitelju ponuditi isključivo nova i nekorištena vozila s godinom proizvodnje 2016., s garancijom na ukupno vozilo s vremenom trajanja najmanje do isteka ugovora o leasingu i godineproizvodnje u kojoj se vrši isporuka vozila. Ukoliko nakon nuđenja prestane proizvodnja modela kojeg je ponuđač nudio u svojoj ponudi i na dan isporuke nuđeni model mu nije raspoloživ ponuditelj je obvezan isporučiti posljednji dostupni model od proizvođača te uz istu cijenu iz ponude", navodi se u pozivu za nadmetanje na stranicama javne nabave Narodnih novina.

"Kako bi se ponuda smatrala prikladnom ponuđeno vozilo mora zadovoljiti sve traženo iz obrazaca "Tehnička specifikacija predmeta nabave."

Vozilo više srednje klase, kakvo zahtjeva Grad Zagreb:



Tehničke specifikacije uključuju: sjedala u kombinaciji tkanine i kože, prednja sjedala s električnim podešavanjem, grijana prednja i stražnja jedala, zatamnjena stakla na stražnjim vratima i stražnjem staklu, naplaci 19", ultrazvučna pomoć pri parkiranju sprijeda i kamera za nadzor kretanja unazad, kontrola pritiska u gumama, zračni ovjes - tvornička ugradnja...

Nabavlja se ukupno devet automobila "Srednja klaca - Tip 1":



Traže se i četiri vozila Srednje klase - Tipa 2:



Grad Zagreb nabavlja i ukupno šest terenaca, s ovim tehničkim specifikacijama:


Javnom nabavom traži se i superterenac:




Podsjetimo, nedavno je Index objavio priču o nevjerojatno lošim uvjetima u zagrebačkim vrtićima, u kojima djeca i odgajateljice borave u malenim prostorima, u koje se nije ulagalo godinama.

> Očajne odgajateljice: Na 30 mališana jedna teta, vrtići prastari, a Bandić gradi fontante za 30 milijuna kuna

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nema-za-vrtice-ali-ima-za-luksuzne-aute-bandic-nabavlja-vozila-za-najmanje-55-milijuna-kuna/889942.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Guest 28/4/2016, 09:55

Valjda bu se našlo i za neki Louis Vuitton papak da Bandićeve curice ne hodaju bosih nogica scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Guest 28/4/2016, 10:22

Danijel Žujski Štos
A zato se moja djeca iz vrtica vracaju gladna...da bi ovo govno se vozikalo u sedmici...nisam znao! Koji rodoljub...i onda se cudimo kaj ljudi bjeze preko grane...
Like · Reply · 13 · 1 hr
Željka Bilić · Zagreb, Croatia
"Neka krade, sve dok moje dijete ima besplatne školske knjige ja ću glasat za njega" - riječi jedne moje poznanice. Što reći!?
Like · Reply · 11 · 1 hr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Guest 28/4/2016, 10:22

Bujrum Turci! Počnite od Zagreba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Guest 28/4/2016, 10:23

Nek se voze u kočiji kao i Jovanović. Njega je javna nabava pokosila. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by n_razbojnik 28/4/2016, 10:24

Eva wrote:
"Neka krade, sve dok moje dijete ima besplatne školske knjige ja ću glasat za njega" - riječi jedne moje poznanice. Što reći!?
Like · Reply · 11 · 1 hr
Je kral al je i nama dal, što reći

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Guest 28/4/2016, 10:26

Šutnut ga Lous Vuitton papkom u guzicu i vratiti od kud je došel. Lopina jedna pohlepna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by n_razbojnik 28/4/2016, 10:27

onuditelji su obvezni naručitelju ponuditi isključivo nova i nekorištena vozila s godinom proizvodnje 2016.

nu, zamisli da im uvale 12/2015.

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Regoč 28/4/2016, 16:49

n_razbojnik wrote:
Eva wrote:
"Neka krade, sve dok moje dijete ima besplatne školske knjige ja ću glasat za njega" - riječi jedne moje poznanice. Što reći!?
Like · Reply · 11 · 1 hr
Je kral al je i nama dal, što reći
Pravi Robin Hood. Ili Ljubičica Biela, ne znaš komu je sličniji.

_________________
Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz Empty Re: Oh Lord, won't you buy me a Mercedes Benz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum