ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by Ero Sat 23 Apr - 15:06

sitting_bull wrote:kako se stoka sitnog zuba uznemirila na mesićevu najavu da se vraća u aktivnu politiku!!!

stara špranca s košutnjaka kako diskreditacijom unaprijed oslabiti mogućeg suparnika.

što sve strah može pokrenuti...
Je li pronašao one zagubljene dolarske čeke?
Reko bi da mu ih je žena oprala i stvar riješena.
Mislim doslovce oprala, a ne preko mafije. :D

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by abraham Sat 23 Apr - 15:41

sitting_bull wrote:
abraham wrote:Mislim ad je nepravedno zaboraviti i spomenuti tko mu je bio tajnik, sef izbornog stozera i desna ruka.

kontradikcija je što se danas kontra mesića bune sluge mesićevog posilnog kojeg spominješ.

a opet, kad se prisjetimo kako im je gazda  naguzio jacu koja mu je dala politički legitimitet i koga je sve do sada izdao sve je regularno, čak i bez bunike...
Znam da si slijep na jedno oko i gledas samo lijveo ali kakov je put Jace , kako je zoves, ili Milanovica. Sve sami gad do gada.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by abraham Sat 23 Apr - 15:47

Isti taj Mesic je isao raditi puc protiv Tudjmana. Da potrpas rvatske politicare u vrecu i stisnes , samo bi govna curila.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by sitting_bull Sat 23 Apr - 16:18

abraham wrote:Znam da si slijep na jedno oko i gledas samo lijveo ali kakov je put Jace , kako je zoves, ili Milanovica. Sve sami gad do gada.

sreća pa je aktualna ekipa sastavljena od samih uzoritih muževa i žena.

i imaju blagoslov kaptola.

nema veće sreće za građane hrvatske...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by Guest Sat 23 Apr - 16:21

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by lobo1 Sun 24 Apr - 7:45

abraham wrote:Isti taj Mesic je isao raditi puc protiv Tudjmana. Da potrpas rvatske politicare u vrecu i stisnes , samo bi govna curila.
Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Get-od10

_________________
Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju - Page 2 Empty Re: Stipe Mesić: Kako (ni)sam rušio Jugoslaviju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum