ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by RayMabus 19/4/2016, 09:58

Turska nam nije wojna ugroza ......jučer sam čijeli dan pa swe do dwa nawečer nešto proučawao a ima weze sa dalekometnim haubičama.

Kozmos na raspordaji



Poanta priče je da če NATO učinit BIH owisnu o zapadnoj tehnologiji kad su sofističiraniej stwari u pitanju a to znači da swe mora iči preko nas.

RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 09:59

vuksadinare wrote:Ovo je po meni odlican potez...ja bi u dogledno vrijeme pozvao i putina u posjet...i kineza....nek si ovi u briselu misle i svabo...jadran je kao znacajno stratesko more zanimljivo svima..ali mora se poslat poruka briselu da nemaju monopol na hrvatski dio jadrana...pa nek jurcaju primit srbiju..i mi mozemo odjurit ovima drugima..a mislim da je po eu,amere puno stetnije izgubit hrvatsku nego srbiju...

vucko, mnogo kenjas oko tog jadrana.
isuvise pretis njime, mases njime
ko da imas od Boga tapiju. 
pusti nas vise,
pusti srbiju neka ide svojim putem.
mi barem znamo nase kapacitete,
ali vi NE !
odjurite, ako mislis da je to tako jednostavno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by udba 19/4/2016, 10:01

RayMabus wrote:Turska nam nije wojna ugroza ......jučer sam čijeli dan pa swe do dwa nawečer nešto proučawao a ima weze sa dalekometnim haubičama.

Kozmos na raspordaji



Poanta priče je da če NATO učinit BIH owisnu o zapadnoj tehnologiji kad su sofističiraniej stwari u pitanju a to znači da swe mora iči preko nas.
znam za V, ali kad ti je C otišlo? Vidim da udaraš Č.
Šta si to prolio po tipkovnici?

Ovim tempom ćeš za dve sedmice da pišeš u binarnom obliku, ono 0 i 1.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:02

marcellus wrote:
Eva wrote:
Iknarov svjedok wrote:Zar je moguće da nitko od vas ne vidi pravi razlog posjete turskog diktatora.Počnimo s tim da je u istoj loži kao i Orešković,imaju istog šefa.

Kak ne? Primitak Hasančetovih rođaka uz izgradnju nekolicine džamija na terotoriju HR, s primarnom rekonstrukcijom one stare zagrebačke. Pa Kara i Hasanče to žele više nego ikaj, gdje će im djeca klanjat na koncu?

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Dzamij10



ustaške fau dva rakete 
će da te gađaju u Beč

Mene rakete, a tebe Mustafa i Hasanče ima da šilje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:03

Crna su dani stigli, moj Marčelo. Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Regoč 19/4/2016, 10:03

udba wrote:
RayMabus wrote:Turska nam nije wojna ugroza ......jučer sam čijeli dan pa swe do dwa nawečer nešto proučawao a ima weze sa dalekometnim haubičama.

Kozmos na raspordaji



Poanta priče je da če NATO učinit BIH owisnu o zapadnoj tehnologiji kad su sofističiraniej stwari u pitanju a to znači da swe mora iči preko nas.
znam za V, ali kad ti je C otišlo? Vidim da udaraš Č.
Šta si to prolio po tipkovnici?

Ovim tempom ćeš za dve sedmice da pišeš u binarnom obliku, ono 0 i 1.
Bio je u jednom trenutku čak imao sve dobro, ali očito je bio kod komše pa se služio njegovom.

_________________
Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:06

Tomislav Nikolić na Krfu primio povelju počasnog građanina

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 CgWm1EtW4AA8wyR_620x0

mi cemo sa grcima a hrvati sa turcima, svako sa svojom svojtom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Regoč 19/4/2016, 10:07

pizzon wrote:

Tomislav Nikolić na Krfu primio povelju počasnog građanina


Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 CgWm1EtW4AA8wyR_620x0

mi cemo sa grcima a hrvati sa turcima, svako sa svojom svojtom.
Opet Prvi velerat. Mi s Turcima i Bugarima, vi s Grcima. Samo ćemo se sad bolje pripremiti za Kajmakčalan.

_________________
Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:09

sta vam je,  vi uopste niste u planu da ratujemo sa vama.
odnosno protiv hrvata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Regoč 19/4/2016, 10:12

pizzon wrote:sta vam je,  vi uopste niste u planu da ratujemo sa vama.
odnosno protiv hrvata
Da i to jednom doživimo nakon 600 godinah.

_________________
Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by udba 19/4/2016, 10:12

pizzon wrote:sta vam je,  vi uopste niste u planu da ratujemo sa vama.
odnosno protiv hrvata
tačno, saće svi zajedno u evropsku uniju da uđemo s regionalnim centrom u Beograd. Evo, sad kad sam instaliso windows 10, nije htelo da se registruje, reklo mi da mora da zovem regionalni centar Majkrosofta u Beograd. I bez prevodioca smo sve rešili.

_________________
Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by vuksadinare 19/4/2016, 10:15

...svabo reko nekidan da vise mi trebamo eu nego oni nas....pazi svabo da ne pojedes vlastite rijeci...ne bi bilo prvi put u posljednje vrijeme pa ti zbrajaj bilancu i gdje ces vise boschovih ves masina prodat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:18

vuksadinare wrote:...svabo reko nekidan da vise mi trebamo eu nego oni nas....pazi svabo da ne pojedes vlastite rijeci...ne bi bilo prvi put u posljednje vrijeme pa ti zbrajaj bilancu i gdje ces vise boschovih ves masina prodat...

HR i općenito cijela ex Juga, osim Slovenije, bit će dana vehabijama iz Turske, kvote, kurci palci, pa turskim ulagačima i sl. jer je tak Bruxelles kupio mir. Balkan je samo platežno sredstvo EU u cilju pacificiranja Turske i smirivanja apetita Erdoganovih. Ne dolazi u HR slučajno nit bez razloga. HR mu je darovana. Kao i Srbija, a Bosna je ionak njihov proxy.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by vuksadinare 19/4/2016, 10:21

Eva wrote:
vuksadinare wrote:...svabo reko nekidan da vise mi trebamo eu nego oni nas....pazi svabo da ne pojedes vlastite rijeci...ne bi bilo prvi put u posljednje vrijeme pa ti zbrajaj bilancu i gdje ces vise boschovih ves masina prodat...

HR i općenito cijela ex Juga, osim Slovenije, bit će dana vehabijama iz Turske, kvote, kurci palci, pa turskim ulagačima i sl. jer je tak Bruxelles kupio mir. Balkan je samo platežno sredstvo EU u cilju pacificiranja Turske i smirivanja apetita Erdoganovih. Ne dolazi u HR slučajno nit bez razloga. HR mu je darovana. Kao i Srbija, a Bosna je ionak njihov proxy.
mozda si dijelom u pravu...prije bih rekao da postajemo neka vrst tampon zone ko nekad berlin za hladnog rata...gdje se sva spijunska,trgovacka,kriminalna olos sa zapada i istoka sastaje i ugovara 'poslove"
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:22

Kontinuirano ulaganje i razvoj u Srbiji
U protekle tri godine, Bosch je u kontinuitetu ulagao u fabriku u Pećincima, koja je započela proizvodnju za tržište rezervnih delova za automobile u 2013. godini. U 2014. godini, investicija je iznosila preko 9 miliona evra, najvećim delom uloženih u proizvodnju sistema brisača za tradicionalne kupce, prizvođače iz oblasti automobilske industrije, uglavnom locirane u zemljama Evropske Unije.

Pored sedišta divizije Automotiv Aftermarket u Karlsruhe-u, Srbija je jedina lokacija sa globalnom odgovornošću vezano za marketing proizvoda, logističko planiranje, projektovanje i upravljanje kvalitetom proizvoda i usluga. Već šestu godinu za redom, Bosch Srbija nastavlja sa širenjem nadležnosti u ovim oblastima. Očekuje se da će broj zaposlenih porasti na 90 do kraja 2015. godine. Otprilike 70 procenata od sadašnjeg broja zaposlenih čine visokoobrazovani kadrovi među kojima su u najvećem broju zastupljeni mašinski inženjeri.Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Jovanka_Jovanovic_1_w238
 
mi super saradjuejmo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:23

U svakom slučaju, rasprodajom obiteljskog srebra, ostali smo siročad koju iz doma za nezbrinutu djecu daju prvom koji nas hoće, jer smo neperspektivan kadar. Jedna usta manje za hranit. Puno zuje a niš meda ne daju, tak to Švabeki vide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by RayMabus 19/4/2016, 10:25

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Ovo je po meni odlican potez...ja bi u dogledno vrijeme pozvao i putina u posjet...i kineza....nek si ovi u briselu misle i svabo...jadran je kao znacajno stratesko more zanimljivo svima..ali mora se poslat poruka briselu da nemaju monopol na hrvatski dio jadrana...pa nek jurcaju primit srbiju..i mi mozemo odjurit ovima drugima..a mislim da je po eu,amere puno stetnije izgubit hrvatsku nego srbiju...

vucko, mnogo kenjas oko tog jadrana.
isuvise pretis njime, mases njime
ko da imas od Boga tapiju. 
pusti nas vise,
pusti srbiju neka ide svojim putem.
mi barem znamo nase kapacitete,
ali vi NE !
odjurite, ako mislis da je to tako jednostavno.
Owdje je Jadran u drugom planu a u prwom sam oblik Hr koji okružuje tursku bosnu sa zapada.

Mi i Turći brača.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by udba 19/4/2016, 10:29

RayMabus wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:Ovo je po meni odlican potez...ja bi u dogledno vrijeme pozvao i putina u posjet...i kineza....nek si ovi u briselu misle i svabo...jadran je kao znacajno stratesko more zanimljivo svima..ali mora se poslat poruka briselu da nemaju monopol na hrvatski dio jadrana...pa nek jurcaju primit srbiju..i mi mozemo odjurit ovima drugima..a mislim da je po eu,amere puno stetnije izgubit hrvatsku nego srbiju...

vucko, mnogo kenjas oko tog jadrana.
isuvise pretis njime, mases njime
ko da imas od Boga tapiju. 
pusti nas vise,
pusti srbiju neka ide svojim putem.
mi barem znamo nase kapacitete,
ali vi NE !
odjurite, ako mislis da je to tako jednostavno.
Owdje je Jadran u drugom planu a u prwom sam oblik Hr koji okružuje tursku bosnu sa zapada.

Mi i Turći brača.

u šwakom šlučaju u šawežništwu š Turčima bi mogli ražmontijati Vepuvliku Šjpšku.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by RayMabus 19/4/2016, 10:31

Nećemo se mi dirat u RS .......samo če mnogima biti jasno da Hr nije ničija pudlića a ponajmanje briselskih četnika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:32

Nego je pekinezer Turaka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Guest 19/4/2016, 10:32

to sto vucko veruje da su hrvati bitni a srbi nebitni,
nije pravilo van hrvatske.
zapad zeli srbiju iz vise razloga, pre svega politickih.
nama je eu ekonomski bitna, a posebno nemci i austrijanci
da otvaraju pogone kod nas. 
da zadrzimo omladinu i da se zemlja razvija. 
ovo je period koji pruza sansu da srbi sa nemcima
sa vi predju na ti. hrvatima to smeta, a nas boli q.
nama je bitno da saveznici i nemci budu ok.
jer ako se to prekine, nece biti dobro.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku... - Page 4 Empty Re: Erdogan dolazi u posjet 26 i 27.travnja u Hrvatsku...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum