ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako se osjecate danas?

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:02

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:ma nije bas svima ali necu sad ulaziti u to jebiga,necu to uzburkavati,meni je bila cool skroz mada sam je sigurno i ja znao nervirati ali jebiga,ja mislim cim sam ispao iz picke da sam sve oko sebe nervirao cat
tja,.meni od pocetka djelujes sasvim oke,za razliku od psihopata,pa i onima sa cetrtifikatom,koji su godinama ljude maltretirali na Forumu,a Admini im se nisu usudili dati ban,iako je vidljivo,da su namjerno isli ad homminem,stovise,ne znam otkud tim likovima IP brojevi,jer kao obicni forumasi nisu mogli imati uvid u to.,..Doista ne znam zaszto se posipas pepelom..
nisi nikom jebo mtr,nisi vrijedjao,stovise zaebant si i dobrocudan lik...
ma cuj nisam savrsen ali ajde,hm da,znas sta mi je najvise smetalo na starom forumu,neki jebeni likovi/klonovi,koji li kurac,vidis tipa koji pise takve nabuloze da to nije normalno pod nekim nikom sere li sere,onda dobije ban pa vidis odmah lika sa drugim nikom ali pise ista sranja,ne ide mi u glavu da se nije moglo stati u kaj tim sranjima

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:02

hahahahaha,a cuj ovog lika.."pravo glasa"... lol!

pa  bolje je sto me je grupica samodopadnih mekušaca i primadona "odhebala2..naime,u fajtu,ako cemo argumentima,pometem vas kao male pilice..jedino sam oduvijek ovdje cijenio Veneru,koja je za "grupu" majka sto se tice IQ--a ,a i argumentirane rasprave..ovo ostalo..tandaramandara-broć!! jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:03

kic wrote:da, slušaj sveca, koji nema više pravo glasa na forumu i kog je grupa odjebala.
pa cuj ni ja se ne slazem sa svecom i svim njegovim pogledima na svijet ali mozemo sasvim biti cool u prici i nekim temama kao space exploration,zenske guzice,filmovi,kozojebi itd  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:06

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:ma nije bas svima ali necu sad ulaziti u to jebiga,necu to uzburkavati,meni je bila cool skroz mada sam je sigurno i ja znao nervirati ali jebiga,ja mislim cim sam ispao iz picke da sam sve oko sebe nervirao cat
tja,.meni od pocetka djelujes sasvim oke,za razliku od psihopata,pa i onima sa cetrtifikatom,koji su godinama ljude maltretirali na Forumu,a Admini im se nisu usudili dati ban,iako je vidljivo,da su namjerno isli ad homminem,stovise,ne znam otkud tim likovima IP brojevi,jer kao obicni forumasi nisu mogli imati uvid u to.,..Doista ne znam zaszto se posipas pepelom..
nisi nikom jebo mtr,nisi vrijedjao,stovise zaebant si i dobrocudan lik...
ma cuj nisam savrsen ali ajde,hm da,znas sta mi je najvise smetalo na starom forumu,neki jebeni likovi/klonovi,koji li kurac,vidis tipa koji pise takve nabuloze da to nije normalno pod nekim nikom sere li sere,onda dobije ban pa vidis odmah lika sa drugim nikom ali pise ista sranja,ne ide mi u glavu da se nije moglo stati u kaj tim sranjima
Pa,istina jest,da im se nije htjelo stati na kraj..cuj,i Admini su ljudi..manje-vise...i nisu imuni na pripadnost nekom coiporu,pa tako i simpatijama za iste...sve je to za ljude...
Ako si u pravu, nikog prvi ne diras,zezas se,to samo nekim kompleksasima moze smetati..kao i u reali,nikog ne diram,gledam svoja posla,a ako me netko nagazi.,ode u MP6 prilicno brutalno..ovisno koliko me je nagazio...nikad prvi,to mi je pravilo.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:08

Winter is coming wrote:
kic wrote:da, slušaj sveca, koji nema više pravo glasa na forumu i kog je grupa odjebala.
pa cuj ni ja se ne slazem sa svecom i svim njegovim pogledima na svijet ali mozemo sasvim biti cool u prici i nekim temama kao space exploration,zenske guzice,filmovi,kozojebi itd  cat
respect...no ova "grupa" te izipći,ako ne razmisljas kao oni...ono,mali Elitisti... lol! ..mislim,jebote,5-6 likova,i sad ja da od lica napravim guzicu,eto da im se dopadnem i budem prihvacen u "grupu"...a sunac ti.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:08

bogomdani wrote:hahahahaha,a cuj ovog lika.."pravo glasa"... lol!

pa  bolje je sto me je grupica samodopadnih mekušaca i primadona "odhebala2..naime,u fajtu,ako cemo argumentima,pometem vas kao male pilice..jedino sam oduvijek ovdje cijenio Veneru,koja je za "grupu" majka sto se tice IQ--a ,a i argumentirane rasprave..ovo ostalo..tandaramandara-broć!! jocolor
ma na vipu nikad nije ni bilo nekih rasprava sa argumentima,dodje ti neki tip copy pasta nesto i stavi smajlija,pa uleti longi i zaprijeti da ce poslati legiju andjela na nas ako ne vratimo bosanski brod ili ono neko cerekalo kome je svaki post hehehehehehe,jebiga onda nemos ni mene kriviti sto sam neozbiljan  cat doduse na temi uo siriji i kutku za rusofile sam uglavnom ozbiljan  pirat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:13

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:ma nije bas svima ali necu sad ulaziti u to jebiga,necu to uzburkavati,meni je bila cool skroz mada sam je sigurno i ja znao nervirati ali jebiga,ja mislim cim sam ispao iz picke da sam sve oko sebe nervirao cat
tja,.meni od pocetka djelujes sasvim oke,za razliku od psihopata,pa i onima sa cetrtifikatom,koji su godinama ljude maltretirali na Forumu,a Admini im se nisu usudili dati ban,iako je vidljivo,da su namjerno isli ad homminem,stovise,ne znam otkud tim likovima IP brojevi,jer kao obicni forumasi nisu mogli imati uvid u to.,..Doista ne znam zaszto se posipas pepelom..
nisi nikom jebo mtr,nisi vrijedjao,stovise zaebant si i dobrocudan lik...
ma cuj nisam savrsen ali ajde,hm da,znas sta mi je najvise smetalo na starom forumu,neki jebeni likovi/klonovi,koji li kurac,vidis tipa koji pise takve nabuloze da to nije normalno pod nekim nikom sere li sere,onda dobije ban pa vidis odmah lika sa drugim nikom ali pise ista sranja,ne ide mi u glavu da se nije moglo stati u kaj tim sranjima
Pa,istina jest,da im se nije htjelo stati na kraj..cuj,i Admini su ljudi..manje-vise...i nisu imuni na pripadnost nekom coiporu,pa tako i simpatijama za iste...sve je to za ljude...
Ako si u pravu, nikog prvi ne diras,zezas se,to samo nekim kompleksasima moze smetati..kao i u reali,nikog ne diram,gledam svoja posla,a ako me netko nagazi.,ode u MP6 prilicno brutalno..ovisno koliko me je nagazio...nikad prvi,to mi je pravilo.. ;)

da treba i njih razumiti,mozda se privata sa nekom trebom pa mu onda dodje kmecati neki ustasha ili chetnik o tamo nekom kurcu,ko bi sad tu istrazivao ko je kriv,ne bi ni ja,jebiga po kratkom postupku to regulises i idemo dalje.jebiga znas kako te neki pokusavaju uhvatiti u semu,dodju pa pocnu prcati malo po malo,ti odreagujes posaljes ga u kukac itd on se ode zaliti,admin dodje i vidi aha ovaj rekao da mu jebe tetku chetku itd baniraj ga,ko ce se sad zajebavati pa citati 10 stranica u rikverc kako je sve pocelo,nebi ni ja jebiga cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:15

Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:hahahahaha,a cuj ovog lika.."pravo glasa"... lol!

pa  bolje je sto me je grupica samodopadnih mekušaca i primadona "odhebala2..naime,u fajtu,ako cemo argumentima,pometem vas kao male pilice..jedino sam oduvijek ovdje cijenio Veneru,koja je za "grupu" majka sto se tice IQ--a ,a i argumentirane rasprave..ovo ostalo..tandaramandara-broć!! jocolor
ma na vipu nikad nije ni bilo nekih rasprava sa argumentima,dodje ti neki tip copy pasta nesto i stavi smajlija,pa uleti longi i zaprijeti da ce poslati legiju andjela na nas ako ne vratimo bosanski brod ili ono neko cerekalo kome je svaki post hehehehehehe,jebiga onda nemos ni mene kriviti sto sam neozbiljan  cat doduse na temi uo siriji i kutku za rusofile sam uglavnom ozbiljan  pirat
Medo,nije poanta u tome..Evo ti primjero onoga na sto pucam..

Ti si oduvijek bio na drustvenim temama gentleman,i bas si bio curama simpa,narocito te voljela Svinjica,iz cistog razloga,sto nije coporativno-grupna zivina,neko je individualka i nikome se ne uvlaci u guzicu,e,zato je bila cesto u sukobu sa "afirmiranim" forumskim daqmama-inventarkama,a na kraju je odustala od ovog Foruma,rekla je da je to zato jer ne zeli uvijek svakom polagati racune,opravdavati se za svoje stavove..i u pravu je..Pa sam bih pojeo ghovno,kad bih podrzao neke eto cisto da komuniciraju sa mnom,jer "mislim" isto kao oni..
Od samog pocetka na Forumu,pa i onom,imao sam svoj pravac i isao po njemu,klao se sa svkakvima,bas zato jer imam svoj stav...i on nikoga ne vrijedja,.osima ako nekom nije uvreda da oponenti drugacije misle..e u tom slucaju,baj-baj...vrlo lako.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by kic 15/5/2016, 20:16

aj dobro je sad bilo vratite se ontopic.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:17

Pošteno..
Dakle danas..uzas zivi,sve mi se gostije naredale,umjesto da uzivam u miru i samoci,sa Rujkom..sutra sam svima poslao odheb,zadnji slobodni dan..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:20

bogomdani wrote:
Winter is coming wrote:
bogomdani wrote:hahahahaha,a cuj ovog lika.."pravo glasa"... lol!

pa  bolje je sto me je grupica samodopadnih mekušaca i primadona "odhebala2..naime,u fajtu,ako cemo argumentima,pometem vas kao male pilice..jedino sam oduvijek ovdje cijenio Veneru,koja je za "grupu" majka sto se tice IQ--a ,a i argumentirane rasprave..ovo ostalo..tandaramandara-broć!! jocolor
ma na vipu nikad nije ni bilo nekih rasprava sa argumentima,dodje ti neki tip copy pasta nesto i stavi smajlija,pa uleti longi i zaprijeti da ce poslati legiju andjela na nas ako ne vratimo bosanski brod ili ono neko cerekalo kome je svaki post hehehehehehe,jebiga onda nemos ni mene kriviti sto sam neozbiljan  cat doduse na temi uo siriji i kutku za rusofile sam uglavnom ozbiljan  pirat
Medo,nije poanta u tome..Evo ti primjero onoga na sto pucam..

Ti si oduvijek bio na drustvenim temama gentleman,i bas si bio curama simpa,narocito te voljela Svinjica,iz cistog razloga,sto nije coporativno-grupna zivina,neko je individualka i nikome se ne uvlaci u guzicu,e,zato je bila cesto u sukobu sa "afirmiranim" forumskim daqmama-inventarkama,a na kraju je odustala od ovog Foruma,rekla je da je to zato jer ne zeli uvijek svakom polagati racune,opravdavati se za svoje stavove..i u pravu je..Pa sam bih pojeo ghovno,kad bih podrzao neke eto cisto da komuniciraju sa mnom,jer "mislim" isto kao oni..
Od samog pocetka na Forumu,pa i onom,imao sam svoj pravac i isao po njemu,klao se sa svkakvima,bas zato jer imam svoj stav...i on nikoga ne vrijedja,.osima ako nekom nije uvreda da oponenti drugacije misle..e u tom slucaju,baj-baj...vrlo lako.. jocolor
hm da Svinjica,sad ces vidjeti kad se pojavi cat je,imas ljudi na koje kad ih gledas vidis u rulji skoro kao jednog covjeka,nesto kao kolektivna borg svijest a imas ljudi kad ih gledas vidis samo jednog/individuu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:22

Kaxe ti osjecas Medo danas? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:24

pa evo sav sam neki u plinovitom stanju,jeo nekih zganjaca sa kajmakom i kapulom i sad sam ono za posljepodnevni drijemez,nisam ni za sta dok se malo ne odmorim  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 15/5/2016, 20:31

cure??..nis??...onako samo za malo se dosladiti.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 15/5/2016, 20:34

cure pure,nista dok sam ovako natrpan ali mogu pogledati neku dobru zensku guzicu cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 16/5/2016, 13:25

eeee..bote Medo,nis ne seksas???..uzas..!!! affraid affraid affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 16/5/2016, 13:52

ne seksam pa sta,zato moram ispoljiti agresiju na neki drugi nacin,bas razmisljam gdje da otvorim neku temu boks i tako to,mma,ufc,ono nije za sport a nije ni za vojne tehnologije bas nezgodno cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by betty.boop 18/5/2016, 22:11

jako sam ljuta i razocarana

ma ne zelim bit ljuta, htjela bih se odvojit od tih negativnih emocija, ali kako ostat ravnodusna na nepravdu i to od osobe od koje se nisi nadala ... bar ne ovako ... krivo sam postupila jer sam previse kredita dala nekome ko je to olako odbacio, dakle mogu bit ljuta samo na sebe

rado bi ja sad rekla da cu drugi puta pametnije, ali tad bi se jos i lagala, a to ne volim nikako

riba ribi grize rep

bleka

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 18/5/2016, 22:23

:comfort
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Guest 18/5/2016, 23:28

betty.boop wrote:jako sam ljuta i razocarana

ma ne zelim bit ljuta, htjela bih se odvojit od tih negativnih emocija, ali kako ostat ravnodusna na nepravdu i to od osobe od koje se nisi nadala ... bar ne ovako ... krivo sam postupila jer sam previse kredita dala nekome ko je to olako odbacio, dakle mogu bit ljuta samo na sebe

rado bi ja sad rekla da cu drugi puta pametnije, ali tad bi se jos i lagala, a to ne volim nikako

riba ribi grize rep

bleka

Pas mu guzicu poharo..tko god bijo..radi takvih pizdoperaca,mi prave Moškije,moramo izvoditi vratolomije da dokazemo curama da nismo pizdići... Suspect Suspect Suspect

inace kao i danas super..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Winter is coming 19/5/2016, 03:11

ljubav je ko boks moras biti spreman i povuci se cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kako se osjecate danas? - Page 14 Empty Re: Kako se osjecate danas?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum