ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!'

Go down

Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!' Empty Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!'

Post by gargamel0101 Tue 12 Apr - 16:18

Povodom izjave Tomislava Karamarka kako će ubrzati inicijativu za povrat imovine prisilno oduzete Židovima koji su između 1945. i 1948. godine odlazili živjeti u Palestinu tj. današnje područje Izraela, za komentar smo upitali uglednog povjesničara sa Filozofskog fakulteta u Zagrebu, prof. dr.sc. Ivu Banca.

Prošle su administracije su inzistirale na prisilnim potpisima tih ljudi na dokumente u kojima stoji kako se odriču državljanstva i potraživanja imovine koju ostavljaju za sobom što samo pokazuje, smatra Banac, u kojem vremenu je tim ljudima razmišljanje.

http://direktno.hr/en/2014/direkt/44647/Banac-Milanovi%C4%87-mi-je-o-%C5%BEidovskoj-imovini-rekao-'Figu-%C4%87e-dobiti!'.htm
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!' Empty Re: Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!'

Post by sitting_bull Tue 12 Apr - 17:22

da, ivo banac je poznati hdz istinoljubac...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!' Empty Re: Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!'

Post by Guest Tue 12 Apr - 17:24

Banac je uvijek u pravom taboru, grmilo ili sijevalo...Čovjek fenomen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!' Empty Re: Milanović mi je o židovskoj imovini rekao: 'Figu će dobiti!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum