ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by Guest 15/4/2016, 18:12

- še vlasti koje  Hasanbegović još nije pomeo
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:
Ringo10 wrote:Samo vi lažite sami sebe. Danas je Hrvatska poprište otvorenog ustaštva I neonacizma.
Je, evo vise "antifašisti" po banderama, teku "antifašisti" Savom od Jasnovca do Zagreba, ne smiju "antifašisti" živjeti sjeverno od crte Vlaška - Jelačićplac - Ilica...
ewa i svetac pišu iz konc logora, jehudi iz italije sa svi ostali čekaju streljanje.
Meni tko priđe na 5 metri dobi metak u čelo. Pa da vidim tog junaka.
Iskrenoi jel ti iko ikada prijetio jer si židovka? Jel ijednom židovu u RH pala dlaka s glave jer je židov? Dobro antifašisti su izviždali židova Lustiga ali te kretene i ne smatram ljudskim rodom. Dakle o kakvoj je masovnoj histeriji riječ? Nigdje se nikoga ne guši niti se protiv ikoga govori ali panika brale do yaya. Moje mišljenje je da su antife i mnogi drugi skinuti sa sise a ovo je njihova inicijativa da se sruši vlast pisanjem žalbi zurofu i izraelu konkretno i uz pomoć njih da naprave smjenu vlasti. Ima tu još elemenata s kojima se vrši pritisak na RH od soroševe gamadi po evropskim medijima jer ovi u RH više nisu glasni pa do britanske ambasade ali ajde da ne ulazimo u detalje. U svakom slučaju antife su korisne budale velikih igrača a da toga nisu ni svjesni, marionete u njihovim rukama i stoka bez grama pameti.
Pa moj tata je počel gubit kosu, no dobro to je zbog godina.
No, šalu na stranu.  Hrvatska vlast se lako disciplinira samo jednim posjetom. NDH i ZDS postaju nepoželjni simboli stravičnih zločina prek noć. Znači, postoje i krotitelji stoke krupnog zuba.
Serkiš i to jako, dakle gdje su to židovi ili srbi ugroženi da ovako jarmaju? Srbi u RH imaju daleko veća prava nego hrvati u srbiji pa ipak galama ne prestaje. Što je sa židovima? Zar neko negira holokaust? zar neko kaže da nisu židovi pobijeni u jasenovcu? Kome je zlo nanešeno jer je židov? Ko to širi paniku i histeriju praveći od buve slona?
Tepeš, Hasanbegović, Bujanec i pretila plavuša, koji ne čuju i ne vide ustaško arlaukanje na stadionu i po ulicama glavnog grada. E pa ima ljudi u HR koji to vide i čuju i onda jave krotiteljima stoke krupnog zuba da istu treba doći cijepit, jer ih lovi bjesnilo.
Dobro jel ti razumiješ što te pitam led te hebo? Ovo što pišeš nema veze sa zdravom pameti.






Ehh, Tre ; kako ne vidiš  - nju u  " VIRTUALI  " sačekuju Tepeš,Hasanbegović, Bujanec - ženska ima stresove čim samo spomene ta imena - vjerovatno joj i menstruacija nestane barem za jednu godinu - od siline stresa  " ! USTAŠE" su postale VIRALNOMEDIJSKI HIT - ( naroćito u medijskim eksponentima bivše vlasti koja još ima  svoje plaćenike u tim medijima i na ostalim mjestima ) naročito kada na to ukazuju ANTIFE i  i ostali " TOBOŽNJI " ugroženi - budi siguran ;  RAZUMJELA je ona tebe POTPUNO  - nije ona mala glupačica koja se pokušava kroz ovo progurati tako da ona  strana kojoj ona pripada ispadne kriva - upravo suprotno - ima ona dobrog UČITELJA - povijesnog - OCA NACIJE :pp - no, nažalost svi oni koji tako razmišljaju kao ona ne shvaćaju da je takva DOKTRINA  ponašanja i odnosa prema drugim državama i narodima potpuni promašaj koji će upravo one koji pokušavaju takav način promišljanja GURATI njih samih osobno stajati  teških reprekusija - bilo političkih - bilo ekonomskih - dali o tome uopće razmišljaju ovakvi INSTANT FORUMSKI  " POLITIČARI "  ??


Evo, ja se osobno dragovoljno  javljam da našu dragu forumsku supatnicu Evitu provedem kroz bilo koji dio Zagreba koji je za nju problematičan - gdje  bi možda  mogla doživljavati menstrualne tegobe i njena OVULACIJA ne  bi  svakako mogla doći do punog izražaja   ( dobro ;  Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 1f600  - jednostavno ; ovdje nisam mogao ODOLITI  - morao sam ovako napisati -  ( nadam se da mi moje drage Hrvatice ovo neće uzeti za ZLO ) i gdje bi se ona osobno osjećala sigurno - naravno; poslije je vodim i na ručak - večeru što god izabere po njenom izboru - a ako dođe busom ili vlakom _ ISPRAĆAJ do zadnje minute dok prijevozno sredstvo ne krene ; JOŠ nešto bitno ; Premda je moj post postavljen u domeni  blagog HUMORA - tema je itekako ozbiljna i ovim postom  ne želim nikoga ponižavati  - niti  nešto podvaljivati - jednostavno želim ukazati da je ovdej potrebno TREZVENO razmišljanje a ne podlijeganje zadanim POLITIČKIM  normama!

Evita - nadam se da si me shvatila - nema tu zle namjere - no, ti (pre)često djeluješ ovdje kao netko ( u ovim modernim kompjutorskim vremenima kao ČIP ) koji je ovdje postavljen da ODRADI zadani zadatak i ti se toga čvrsto držiš :pp :pp  !!


Last edited by redder4 on 15/4/2016, 18:16; edited 1 time in total (Reason for editing : tekst)

Guest
Guest


Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by kaya 15/4/2016, 19:03

tre911 wrote:
Regoč wrote:
Ringo10 wrote:Samo vi lažite sami sebe. Danas je Hrvatska poprište otvorenog ustaštva I neonacizma.
Je, evo vise "antifašisti" po banderama, teku "antifašisti" Savom od Jasnovca do Zagreba, ne smiju "antifašisti" živjeti sjeverno od crte Vlaška - Jelačićplac - Ilica...
ewa i svetac pišu iz konc logora, jehudi iz italije sa svi ostali čekaju streljanje.
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by Guest 15/4/2016, 23:04

kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:
Ringo10 wrote:Samo vi lažite sami sebe. Danas je Hrvatska poprište otvorenog ustaštva I neonacizma.
Je, evo vise "antifašisti" po banderama, teku "antifašisti" Savom od Jasnovca do Zagreba, ne smiju "antifašisti" živjeti sjeverno od crte Vlaška - Jelačićplac - Ilica...
ewa i svetac pišu iz konc logora, jehudi iz italije sa svi ostali čekaju streljanje.
:)
Ae,koliko arlauču čovjek bi rekao da je to tako a da o smrdljivoj pupavki i njegovim satelitima i ne pričamo.Smrdljivu pupavku smo koliko arlauče valjda već 56 puta izgenocidisali srbosjekom, metkom u glavu 186 puta, macolom 24 puta  a bacili u konc logor 700 tisuća puta i to je vjerojatno ustaška propaganda da se umanji zločin nad tim velikosrpskimi mučenikom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by frakcija 15/4/2016, 23:22

Meni postalo iritantno  uljudno tumačit. Ja bi sve macon u glavu. Ustašu ste tražili, pa dobili. Jes da je to i bio  cilj, al dodijalo brate.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by Ero 15/4/2016, 23:56

Dodijali su i oni, prijo moja, dodijali đavlu i čoviku.
Vidit ćemo 'ko će dulje izdurat. Bilo je i gori' vrimena.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by lobo1 16/4/2016, 07:41

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:
Ringo10 wrote:Samo vi lažite sami sebe. Danas je Hrvatska poprište otvorenog ustaštva I neonacizma.
Je, evo vise "antifašisti" po banderama, teku "antifašisti" Savom od Jasnovca do Zagreba, ne smiju "antifašisti" živjeti sjeverno od crte Vlaška - Jelačićplac - Ilica...
ewa i svetac pišu iz konc logora, jehudi iz italije sa svi ostali čekaju streljanje.
Meni tko priđe na 5 metri dobi metak u čelo. Pa da vidim tog junaka.
Iskrenoi jel ti iko ikada prijetio jer si židovka? Jel ijednom židovu u RH pala dlaka s glave jer je židov? Dobro antifašisti su izviždali židova Lustiga ali te kretene i ne smatram ljudskim rodom. Dakle o kakvoj je masovnoj histeriji riječ? Nigdje se nikoga ne guši niti se protiv ikoga govori ali panika brale do yaya. Moje mišljenje je da su antife i mnogi drugi skinuti sa sise a ovo je njihova inicijativa da se sruši vlast pisanjem žalbi zurofu i izraelu konkretno i uz pomoć njih da naprave smjenu vlasti. Ima tu još elemenata s kojima se vrši pritisak na RH od soroševe gamadi po evropskim medijima jer ovi u RH više nisu glasni pa do britanske ambasade ali ajde da ne ulazimo u detalje. U svakom slučaju antife su korisne budale velikih igrača a da toga nisu ni svjesni, marionete u njihovim rukama i stoka bez grama pameti.
Pa moj tata je počel gubit kosu, no dobro to je zbog godina.
No, šalu na stranu.  Hrvatska vlast se lako disciplinira samo jednim posjetom. NDH i ZDS postaju nepoželjni simboli stravičnih zločina prek noć. Znači, postoje i krotitelji stoke krupnog zuba.
Serkiš i to jako, dakle gdje su to židovi ili srbi ugroženi da ovako jarmaju? Srbi u RH imaju daleko veća prava nego hrvati u srbiji pa ipak galama ne prestaje. Što je sa židovima? Zar neko negira holokaust? zar neko kaže da nisu židovi pobijeni u jasenovcu? Kome je zlo nanešeno jer je židov? Ko to širi paniku i histeriju praveći od buve slona?
ne,    negiram " holokaust,,, " NEGIRAM   jASENOVAC"  broj žrtava   jugoserben"laži " mitomanije,,( svaka žrtva je zaslužna   žalbe,  oli jedna  oli  njih  480 . u  jasenovcu)  Jasenovac je  stratište Hrvata  od polovine  1945 godine, JUgočetnici , tri  puta  tražili  kosti  u  jasenovcu, a  kad  su našli  više  kostiju  , Hrvatski  vojnika   od tada  nema prekopavanja... ,,  šest  baraka u jasenovcu za  vrijeme  rata" , moguće  je bilo samo dvije  tisuće ljudi internirati,, Jasenovac  je  kao i  Šaranova  jama ,, nema  kostiju  ,  80 tisuća nema  kosti  700 tisuća.pobijenih.. , a  da ih je bilo pronašli  bi  se , kao  oni na  prostoru R. SLOVENIJE , Kočev.... rog , Huda jama  ..Tezno.
, Jasenovac  poluga, "SVRHA" mrzitelja  Hrvatske  države, da bi  se i dan  danas , Hrvate prikazalo genocidnim  narodom .
"AMEN"

_________________
Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by Sora 16/4/2016, 07:48

Ajd ne seri lobo
JASENOVAC JE BIO JEDINI LOGOR U EUROPI bez njemačke posade.
Jedini.
Doduše DRZSLI ga dobrim cijelm Hercegovci crnokošuljašii koji su ubijanje u Jasenovcu radje obavljali nego kamen obrađivali .
No, lobo . Dosta smo se pretvarali Hrvatima.
Idemo polako prema izlazi iz tunela.
Mogo bi doci dan da se sazna istina.

Kako ste Hrvate okrivili za svoje zločine .
Iako je među žrtvama Jasenovca jako puno Hrvata.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka! - Page 13 Empty Re: Darinko Kosor: NDH je bila zločinački režim i točka!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum