ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by red wolf 8/4/2016, 22:08

Kad osjetite veselje mačke ili mačka dok ga češkate...To je život...Kad osjetite sreću psa dok ga češkate...To je život...Kad osjetite jedinstvo sa svime što vas okružuje...To je život...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by Guest 8/4/2016, 22:24

Rimac je izjavio kako se seli zato što Hrvatska nema državni fond za rizična ulaganja, koji bi investirao novac u njegov posao.

Na konferenciji je Rimac istaknuo važnost pokretanja kvalitetnog državnog fonda za rizična ulaganja, kao strateškoga nacionalnog interesa i ponovio kako je autoindustrija jedan od najvećih generatora kvalitetnih radnih mjesta.

http://www.24sata.hr/tech/rimac-sokirao-sjediste-tvrtke-moglo-bi-odseliti-iz-hrvatske-468718

Eto, kad bi država investirala u Matu Rimca, on bi uspio, no Kapović i uhljebi nedaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by darth_vader 8/4/2016, 22:33

I inače kod nas uspjevaju samo poduzetnici pristekani na državu....evo Todoric je najbolji primjer....sad i ovaj kmeci...pa zar nije bilo da se na zadnjem sajmu nije mogao obraniti od ponuda...gdje je u meduvremenu zapelo? Kapitalizam na socijalistički pogon...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by Guest 8/4/2016, 23:10

red wolf wrote:Kad osjetite veselje mačke ili mačka dok ga češkate...To je život...Kad osjetite sreću psa dok ga češkate...To je život...Kad osjetite jedinstvo sa svime što vas okružuje...To je život...
Ezeku,ako nemas nofca,i macka ce ti uginuti,nes moci placati troskove zivota..Doslo je vrijeme da nema zlatne sredine,ili ti lova curi na usi,ili je nemas..ili ebes jeza u bodlju da skrpis kraj sa krajem,kao ti..Ovo nije pokuda..sad se vrati na temu..Moras shvatiti,da poduzetnici sve teze uspijevaju sacuvati svoja financijska carstva,a to je itekako bitno,jer zivoti milijuna ljudi ovise o poduzetnicvima i firmama..


naravno da udaraju po Rimcu,kad je stoka jalnušna i zavidna na mladog genijalca..sto prije ode,to bolje za njega...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 00:25

Ja nikad u Hr nebi ništa otvorio na papiru šta se tiče biznisa tako da ono za mene je njegov potez NORMALAN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 00:48

Želiš li bit uspješan poslovan čovjek u Hr moraš imat nekoga u opčini da te birokracija ne hebe nego da ti još namjeste popuste. Prvo i osnovno. Tek kad to imaš onda nešto i možeš.Inaće niks.

Pošto ja tako ne percepiram biznis onda radije nebi nikad ništa ni radio ovdje. Zašto se zahebavati ? Jahtu i ono muda na sunce i uživaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by prckov 9/4/2016, 00:52

RayMabus wrote:Ja nikad u Hr nebi ništa otvorio na papiru šta se tiče biznisa tako da ono za mene je njegov potez NORMALAN.
pa kod vas je i obicna kupvina nekrenina izazvanje davla, ne znas kolko ce te na rostilju vrtit. Meksiko je vrtic za vas

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by marcellus 9/4/2016, 01:13

prckov wrote:
RayMabus wrote:Ja nikad u Hr nebi ništa otvorio na papiru šta se tiče biznisa tako da ono za mene je njegov potez NORMALAN.
pa kod vas je i obicna kupvina nekrenina izazvanje davla, ne znas kolko ce te na rostilju vrtit. Meksiko je vrtic za vas

pa dobro fale nam još narkokarteli inače je to tu negdje

_________________
Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:15

Nemam pojma. Imam nekoliko stanova novogradnja. Nemam pojma šta ću s njima. Dosadno mi u životu. Eto iša danas dignit pare , preko 40 tisuća kuna na kartici.

Ćuj ekonomija je ekonomija. Hebe me se za državu. Ako ovdje ne bude posla odo ja vanka ako mi zatreba para a šta se tiče otvaranja firmi u Hr : NIKAD.

Ja poslujem jednostavno i ako meni treba više od dva papira za nešto otvorit a ekipa birkokrati ne trče oko mene i ne zovu me da investiram : AJ BOG.

Znači da oni misle da ja trebam njih a ne obrnuto,.


Last edited by RayMabus on 9/4/2016, 01:17; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by epikur37 9/4/2016, 01:17

RayMabus wrote:Nemam pojma. Imam nekoliko stanova novogradnja. Nemam pojma šta ću s njima. Dosadno mi u životu. Eto iša danas dignit pare , preko 40 tisuća kuna na kartici.
.


S takvim stanjem ti bi mogao imati finu curu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:19

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Nemam pojma. Imam nekoliko stanova novogradnja. Nemam pojma šta ću s njima. Dosadno mi u životu. Eto iša danas dignit pare , preko 40 tisuća kuna na kartici.
.


S takvim stanjem ti bi mogao imati finu curu.
Koji će mi kuraz to ?

----

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.








Samo : šerijat. Niks matrijahalna imperija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:21

Ja ne trčim oko nikoga a oni koji misle da sam ja taj koji oko nekoga treba trčat na kraju svi do jednoga poljube patos.

Tako je i kod žensko muških odnosa,.


Budete vi još trčali za menom da pravim potomstvo.

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by Guest 9/4/2016, 01:22

Rimac ionako ne odlučuje sam kako će mu se dalje tvrtka razvijati, u upravnom odboru mu sjede Kinezi, Kolumbijci, i neki od zaposlenika koje nije mogao platiti pa im je dao dionice, itd., iako ima još uvijek dosta glasačkog prava jer je postavio djeda, babu, tatu i mamu u odbor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:26

Sve starije stanovništvo upućuje na to da :

- u budućnost će biti samo još više 

- izdvajanja za zdrastvo

- izdvajanja za pemzije

Država to odnekud mora namirit a od koga će nego od građana i privatnika


E baš to šta će od privatnika to je ta šema da ja pogotovo i uz ovu birkokraciju i njen mentalitet ovdje nebi sad ama baš ništa otvorio.

Možda jedino na crno al to je drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:28

Tko je normalan a nije šema da će radit biznis preko veze u opčini il političara taj ovdje neče ništa otvarat ( eventualno uz turizam i luke i te šeme ili možda gore oko Varaždina radi blizine Evrope a jeftinija radna snaga itd itd itd ).

Ovo ostalo : MA ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:31

On zaposli ženu u opčini , dođe čovik da bi nešto otvorio ona zjeva ....boli je kuraz , stalni radni posao , debela veza ....nezainteresirana za to ....lupa mu pečate i gleda stavke kako će mu porez obračunat.

Nema tu kruva. Mentalni sklop države naspram nekome tko dolazi nešto ovdje otvarat je : BJEŽI ODAVDE ŠTA SE TIČE TIH STVARI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:34

Ženama je misto u kužini , kuvat i rađat.

Kad muški bude radio u opčini pa je on jedini hranitelj obitelj .....vidit ćeš onda kako će trčat da ugodi ovom privatniku koji ovdje dolazi nešto otvarat.

Šta će ona  fakultetić  debela veza  siguran posao, uvali se na državnu službu , razmišlja o dici , gleda kak oće poreze obračunat , zijeva , nezaintersirana , boli je kuraz.

Kad to vidiš ako si i ole ozbiljan ulagač okrenit češ se i pobječi glavom bez obzira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by RayMabus 9/4/2016, 01:41

Mogu jedino tovorit bocu pive ovdje ......sama pomisao da moram šetat od šaltera do šaltera gledajuči njihove njuške i zijevanje i papirologiju nekih obračunavanja poreza koje je njima posao a u biti im je posao da olakšavaju posao privatniku .....goni me na povraćanje.


Nema tih para da ja ovdje išta otvorim......osim boce pive a sve ostalo ZABORAVI .......muda na sunce i uživaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by marcellus 9/4/2016, 11:24

deda na aparatima wrote:Rimac je izjavio kako se seli zato što Hrvatska nema državni fond za rizična ulaganja, koji bi investirao novac u njegov posao.

Na konferenciji je Rimac istaknuo važnost pokretanja kvalitetnog državnog fonda za rizična ulaganja, kao strateškoga nacionalnog interesa i ponovio kako je autoindustrija jedan od najvećih generatora kvalitetnih radnih mjesta.

http://www.24sata.hr/tech/rimac-sokirao-sjediste-tvrtke-moglo-bi-odseliti-iz-hrvatske-468718

Eto, kad bi država investirala u Matu Rimca, on bi uspio, no Kapović i uhljebi nedaju.


krelac koji dio izjave nisi razumio?


1. Venture Capital Fond je strateški važan za Hrvatsku – za startupe i početnike. Mi smo later-stage firma i nas to više ne dira. NE TRAŽIM DRŽAVU NOVCE. Da si to tetoviram na glavu?

_________________
Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by Kermit 9/4/2016, 11:28

Odakle ridikul Kapović prirodni neprijatelj??? Pa on je neki trockista fiolog jezičar munjika, pravi neprijatelj je vlaj Vrdoljak lopov i sjecikesa, Linić poreznik koji oslobađa svoje prijatelja od poreza a za 2 kn zatvara radnje građanima, Glavaš zlikovac, pa i Karamarko žbir i mesićev šef stožera...prosto Kapović aposlutno nije bitan ili znakovit u bilo kojem obliku
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by Kermit 9/4/2016, 11:31

Deda je zadovoljan što Rimac odlazi hahahah
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti - Page 2 Empty Re: Kapovići su prirodni neprijatelj svih Rimaca na planeti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum