ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 5/5/2016, 07:42

Zagy wrote:ajmo glasati tko nije....

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t8095p20-koji-je-vas-horoskopski-znak#344494

ja glasala :loveshower

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 08:32

Zasto kicova?


Dobro jutro.
Mazim se sa cupavim cudovistem.
Spavala na oijevoj ruci pa sada osjecam trnce :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 09:31

Lady_D wrote:Zasto kicova?

pa posvecena homoseksualcima... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:01

Jesi ti naporan vise jebote......
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:06

Dosadni su oboje. Ovaj njemu jer je srbin, ovaj drugi njega da je gay.
Treba ih naguzit posteno :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:07

Lady_D wrote:Dosadni su oboje. Ovaj njemu jer je srbin, ovaj drugi njega da je gay.
Treba ih naguzit posteno :D


nemoj da ja tebe naguzim... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:10

Pokazi nam bildersku guzu :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:11

pokaži nam ti svoju, brazilsku... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:11

Ja jos nisam vidjela da njega kic dira,reagira mozda na svaku 5. Provokaciju....ne znam sto je brale toliko opsjednut kicom.....sve vise sam uvjerena da je prikriveni peder... ako jesi brate stani iza toga,ne smeta nama.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:14

Zagy wrote:Ja jos nisam vidjela da njega kic dira,reagira mozda na svaku 5. Provokaciju....ne znam sto je brale toliko opsjednut kicom.....sve vise sam uvjerena da je prikriveni peder... ako jesi brate stani iza toga,ne smeta nama.....


ne znaš ti istoriju mog i njegovog odnosa, stoga te molim da ne donosiš a priori neke zaključke. 
kic je prvi počeo mene da podjebava još davnih dana na net.hr forumu, tako da je sam kriv za šamaranje koje trpi od mene. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:17

Svejedno si naporan.....nauči pustit neke stvari.....sad kad znam da si skorpion jasnije su mi neke stvari.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/5/2016, 11:17

Zagy wrote:sad kad znam da si skorpion jasnije su mi neke stvari.....


:D

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=8273
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum