ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policijski teror u Osijeku u brojkama

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by BB-8 8/4/2016, 10:23

Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:

Uslugu sam htio ja, dobio sam ju, a ti si ju platio kao ugrozitelj moga života.
super, ti si ko epikur,
udružili ste se protiv tretih osoba, uzeli najamne siledžije i napadate nedužan norod, fino, fino
Ne bi ti ništa platio da nisi vozio mrtav pijan.
ili da nis poi malo ćikulate, jel da?
Da, ženu će mi s tim financijski pogoditi, ali nije kažnjivo.
kako ni kažnjivo kad će je financijski pogoditi? pa to jest kazna.


ugl, pogljedoj link gori, pa vidi ča države činu svojin vozačima koji nišće nisu skrivili, osin ča imaju krivu arbitrarnu dozu nečega u krvi. žene u prometu jednoko ugrožavaju tvoj život, i konzistentno je da se zalažeš i za kažnjavanje žena koje policijoti zateknu za volanom.
Arbitrarna količina određena je znanstvenim načinom, kazne služe kao odvraćanje, a ovo za žene ne vjerujem, svi znamo da su oprezniji vozači.

vjerovao, ne vjerovao, istina je...daleko su lošiji i nesigurniji vozači od muškaraca...

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by Regoč 8/4/2016, 10:28

Ajde, neću se protiviti jer ne znam, ali je moj dojam da su opreznije u vožnji i manje agresivne.

_________________
Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by Guest 8/4/2016, 10:30

Dread_Pirate_Roberts wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:
aben wrote:
Regoč wrote:

Uslugu sam htio ja, dobio sam ju, a ti si ju platio kao ugrozitelj moga života.
super, ti si ko epikur,
udružili ste se protiv tretih osoba, uzeli najamne siledžije i napadate nedužan norod, fino, fino
Ne bi ti ništa platio da nisi vozio mrtav pijan.
ili da nis poi malo ćikulate, jel da?
Da, ženu će mi s tim financijski pogoditi, ali nije kažnjivo.
kako ni kažnjivo kad će je financijski pogoditi? pa to jest kazna.


ugl, pogljedoj link gori, pa vidi ča države činu svojin vozačima koji nišće nisu skrivili, osin ča imaju krivu arbitrarnu dozu nečega u krvi. žene u prometu jednoko ugrožavaju tvoj život, i konzistentno je da se zalažeš i za kažnjavanje žena koje policijoti zateknu za volanom.
Arbitrarna količina određena je znanstvenim načinom, kazne služe kao odvraćanje, a ovo za žene ne vjerujem, svi znamo da su oprezniji vozači.

vjerovao, ne vjerovao, istina je...daleko su lošiji i nesigurniji vozači od muškaraca...
Točno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by aben 8/4/2016, 15:50

Regoč wrote:Ajde, neću se protiviti jer ne znam, ali je moj dojam da su opreznije u vožnji i manje agresivne.
nije bitno za temu, uzmi da je to tako ka prepostavku;
pitanje je konzistencije- bi li kažnjovo žene jer su žene, jer te ugrožavaju u prometu?


znoš, meni ni briga ča si ti etatist, ni me ni briga ča u s arabiji žene ni ne smu voziti, ali čini mi se da ti ne znoš ča si. puno više cijenin epikura koji zaziva regulacije jer on to čini s figun u žepu, zno da je suludo al jednostavno un i njegova dica na taj nepravedan nočin stiču prednost, i ni nenormalan da rodi nešto protiv toga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by Guest 8/4/2016, 16:24

Uvi Aben mi pari labinjon? nu dvo vica po labinjonski

OGLAS VA BUTIGE

Iman za prodat lepu i joko cenu kuću na klizištu. Ni puno pasala.!!!

----

NESANICA

Govori jedon labinjon svojemu susedu. „Da samo znoš kuko mi je teško zaspat kad me muci nesanica.“ Na to će sused: “Ja to lako riješin. Brojin do tri i zaspin kako maleta.“ Na to će opet oni labinjon: “Ma ca to govoriš. Samo do tri brojiš i zaspiš. Ma jeli to moguće?” Na to će sused: ”Ma dobro,dobro neki put brojin i do kvarat do četirih.”

a nu:

LABINJON NA KIOSKE

Je priša jedon labinjon na kiosk poli katurah i pita butižerku va kioske:”Do you speak English?” Na to mu brižna ženska sa vonka sebe odgovori:”Ne.” Kad je to cu labinjon je reka:”A ma.” I porti je va centar od Labina. Kad je rivo na kolodvor od kurijerah opet je šo va kiosk i pita onu lepu žensku ca tamo dela:” Do you speak English?” Nanke ona ni znala niš engleški i on zajno parti dalje. Kad je priša gore na placo va storen grode anke je šo va kiosk i pita butižerko:” Do you speak English?” Ona mu je zajno kako spuške rekla:”Yes.” Na to će labinjon sa kuntenat:“Malboro“.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by Regoč 8/4/2016, 17:17

Prva dva sam čuo, treći mi je novina i stoga najbolji.

_________________
Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Policijski teror u Osijeku u brojkama - Page 4 Empty Re: Policijski teror u Osijeku u brojkama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum