ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by aben Tue 5 Aug - 22:48

Pa, tia san mu platit šta održava koheziju, i na ljutit nekoliko jugića, al ne bi ša tolko daleko pa reći hvaliti, ne bi ni da su flojdi, brate sestro

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Trinity Tue 5 Aug - 22:51

Ne glumi, nije ti IN slušati Tompsona...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by aben Tue 5 Aug - 22:51

E, i taj cd san kupia radi kohezie, jedini ikad, a neman cd plejer:))

I, moran priznati, neke stvari su mu tu sasvim zrele

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Trinity Tue 5 Aug - 22:53

Bome jesu...na, odvrtim još jednom mam sad...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by aben Tue 5 Aug - 22:54

Da in:)
Pa glazba koju ja volin općenito nema publiku, nije da je neka elitna koju sluša mali broj snobova, nego je većina umrla od starosti:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Trinity Tue 5 Aug - 22:58

Koja je to glazba ?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by aben Tue 5 Aug - 23:02

Jazz
Dušo, valja se sutra čio probuditi u cjelovitoj hrvatskoj, ajmo na počinak!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Trinity Tue 5 Aug - 23:05

joj, jazz... not for me...
khm...ajmo...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Iknar Tue 5 Aug - 23:14

ma kada vide ljdi za sto sus e borili danas ja mislim da im dođe da placu,dakle           nezavisni,ali  drugi muzaci krava dosli,oni odmorniji koji mogu jos vise musti
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by aben Wed 6 Aug - 15:37

Borili su se da moremo sami odlučit što ćemo,  ak
Smo odlučili opet komunistima dati vlast, so be it.

Citat Moše Pijade sa prvog zasjedanja AVNOJ-a u studenome 1942. u
Bihaću:
 
"Potrebno je zato stvoriti toliko mnogo beskućnika, da ovi beskućnici budu većina u državi. Stoga mi moramo da palimo. Pripucaćemo pa ćemo se povući. Nemci nas neće naći, ali će iz osvete da pale sela. Onda će nam seljaci, koji tamo ostanu bez krova, sami doći i mi ćemo imati narod uza se pa ćemo na taj način postati gospodari situacije. Oni koji nemaju ni kuće ni zemlje ni stoke, brzo će se i sami priključiti nama, jer ćemo im obećati veliku pljačku. Teže će biti sa onima koji imaju neki posed. Njih ćemo povezati uza se predavanjima, pozorišnim predstavama i drugom propagandom. Tako ćemo postepeno proći kroz sve pokrajine.
 
Seljak koji poseduje kuću, zemlju i stoku, radnik koji prima platu i ima hleba, za nas ništa ne vredi. Mi od njih moramo načiniti beskućnike, proletere. Samo nesrećnici postaju komunisti, zato mi moramo nesreću stvoriti, mase u očajanje baciti, mi smo smrtni neprijatelji svakog blagostanja mira i reda":)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Avatar Sun 17 Aug - 4:06

Nema većih lažljivca od komunista, ali su suptilniji i prefriganiji od ostalih političara. 


Unazadili i upropastili su pola svijeta u samo 70god. postojanja ali ta ih činjenica ne sprječava barit nove članove. Treba ih sve ismijavat umjesto pozatvarat.  Sloboda narodu ali bez komunista ! :^0 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Avatar Sun 17 Aug - 4:27

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 241pgnq

 :x
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Sora Sun 17 Aug - 11:37

Na slici bivši partizanski general za kojega vam nije bitno kaj je radio i govorio za vrijeme rata u NOB  i za vrijeme komunizma. Tu vas naglo ćopava amnezija. 
 A do njega ministar pizza majstor ...zastupnik stranih interesa a ne rvackih koji je organizirao paralelnu liniju zapovijedanja u ratu sa Srbijom koji nije nikada proglašen ... Možda zato jer je bio dogovoren? 
I  jos jedan prolupali general ako se ne varam koji je pobio u nastupu ludila par svojih 
 Tak... 
Slavne li bitke koja je trajala 5 dana

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Sora Sun 17 Aug - 11:39

I ne znam od kojoj je zahvalnosti riječ 
Ako država koju su oni osnovali nije nista bolja od bivše? 
Ono..zajrbem te, okradem te, ponizim te, varam te i većem za nos ... I ti zahvalan ?  confused
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by kic Sun 17 Aug - 14:12

zahvalni smo jer smo se riješili četničke gamadi za sva vremena, kao što si ti zahvalna pokolju ustaša 45'te, same thing, same thing samo što je ovdje teklo puno manje krvi.


Last edited by kic on Sun 17 Aug - 14:38; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by kic Sun 17 Aug - 14:28

Sora wrote:Na slici bivši partizanski general za kojega vam nije bitno kaj je radio i govorio za vrijeme rata u NOB  i za vrijeme komunizma. Tu vas naglo ćopava amnezija.
kao mladić idealist, bori se na terenu, za vrijeme komunizma kad pokušava akademsku polemiku oko Jasenovca i podređenog položaja Hrvatske biva doslovno proganjan i robijao 2 puta zbog istoga.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by kic Sun 17 Aug - 14:30

Sora wrote:Slavne li bitke koja je trajala 5 dana
bitke i traju kraće vrijeme, jbg previše si slavila strateško povlačenje u Komunizmu pa si zaboravila pojam o tome što je prava pobjeda.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Sora Mon 18 Aug - 6:21

.
kic wrote:zahvalni smo jer smo se riješili četničke gamadi za sva vremena, kao što si ti zahvalna pokolju ustaša 45'te, same thing, same thing samo što je ovdje teklo puno manje krvi.
Zasto te gamadi nije bilo za vrijeme Jugoslavije nego se naglo pojavila bas s uspostavom nezavisnih država? 
Zahvalni ste jer ste lutke na koncu... I ne kuzite kujca. 
A glede moje zahvalnosti za pokolj ustaša 45. Je pa to je nekaj novog da se prizna da su poslane ustase....
Ali ja nisam "zahvalna"  jer je u bleiburskoj koloni bila moja mama i spasila se iskakanjem iz kamiona u koji su je ustase silom utrpale 
Čemu da budem zahvalna kaj ti misliš?  yoda
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Sora Mon 18 Aug - 6:27

kic wrote:
Sora wrote:Na slici bivši partizanski general za kojega vam nije bitno kaj je radio i govorio za vrijeme rata u NOB  i za vrijeme komunizma. Tu vas naglo ćopava amnezija.
kao mladić idealist, bori se na terenu, za vrijeme komunizma kad pokušava akademsku polemiku oko Jasenovca i podređenog položaja Hrvatske biva doslovno proganjan i robijao 2 puta zbog istoga.
Kao aktivni partizanski borac bio je nagrađen titulom partizanskog generala i kasnije radio u svojstvu istom u Beogradu gdje je čak sudjelovao u srbijanskom nogometnom klubu kao predsjednik a kćeri dao ime Sutjeska. 
A njegov akademizam vezano za hrvatski nacionalizam.....
 Jadan kao i njegov doktorat iz povijesti koji je pokupio jednako ko i Tito svoje počasne doktorate. Samo sto je Tito ipak bio za narod a krivousni se borio za svoju guzicu .
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Sora Mon 18 Aug - 6:29

kic wrote:
Sora wrote:Slavne li bitke koja je trajala 5 dana
bitke i traju kraće vrijeme, jbg previše si slavila strateško povlačenje u Komunizmu pa si zaboravila pojam o tome što je prava pobjeda.
Ne zanimaju me bitke ni pobjede 
Koje se napuhuju beskonačno
To je s  Olujom .... 
Prazan balon koji će puknuti kad tad afro 

A o "strateškom " povlačenju ...da jasno mi je kaj veliš 
Tisuće i tisuće golorukih partizana gladnih i slabo obučenih i moćna Njemačka ratna mašina plus ustaške pizde i cetnicke...ne ?
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by kic Mon 18 Aug - 8:22

Sora wrote:Kao aktivni partizanski borac bio je nagrađen titulom partizanskog generala i kasnije radio u svojstvu istom u Beogradu gdje je čak sudjelovao u srbijanskom nogometnom klubu kao predsjednik a kćeri dao ime Sutjeska. 
A njegov akademizam vezano za hrvatski nacionalizam.....
 Jadan kao i njegov doktorat iz povijesti koji je pokupio jednako ko i Tito svoje počasne doktorate. Samo sto je Tito ipak bio za narod a krivousni se borio za svoju guzicu .
vojnu akademiju je pohađao 10g poslije ww2, toliko o nagrađivanju, a u JAZU nije primljen zbog telefonskih poziva Bakarića iako je sve bilo pripremljeno da postane akademik, dalje mi se ne da o ovome jer laprdaš.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti - Page 2 Empty Re: 5. kolovoza, Dan domovinske zahvalnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum