ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 00:34

Epikur nisam ja iz tih krajeva nego ti. Ja gore nikad nisam ni bio. Nemam pojma ni kako to izgleda. Vidim samo da je bilo kakvi sukob između Hrvata i Srba tu loš za obje strane tj baš nitko ništa sa time ne dobiva.

Ja njih mogu i shebat a mogu im bit i saveznik.

Ovaj njihov natalitet upućuje na to da njih u deset generacija ( deset godina ) će bit 80 tisuća u deset godina......očito to je raspad sistema ......a ako im još neki wehabdija digne šta gore u zrak pa su opasna zemlja za investiranje onda kako demografija prati ekonomiju imat će još manji natalitet.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 00:52

RayMabus wrote: Ja gore nikad nisam ni bio. Nemam pojma ni kako to izgleda.
U biti znam kako to izgleda .....vidio sam jednom iz vlaka dok sam se vozio prema istoku. Gledao sam tu nizinu pa dole Sava i onda razmišljao da je to u biti blizu i kako to nisu pregazili ?

Imaš ih ko na dlanu.

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Ivanka_bubalo_zeleni_kraj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 00:57

Znam da sam pomislio ono pa i nije ta Sava baš nešto velika ....ja gledam npr kaštelanski zaljev a ja sam to preplivao pa onda normalno to mi izgleda ono .......malo.

Zato sam i postavio ta pitanja tj neš ti vode , pređeš , pičiš.

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Pic_1431013229
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 00:59

Nisu mi te rijeke baš velike nešto .....bar ne u smsilu da je to baš neka prepreka ....eno Dunav 400 metara a kaštelanski zaljev 4 kilometra najmanje ako ne i više al oćito ja pet puta preplivam vamo tamo a ne ono samo jednom za blietzkrieg.

Sava je još i manja od Dunava tako da .....ne kužim u čemu je problem ?

Nije to neka ......prepreka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 01:32

Neratuje mi se protiv ovih RS kuraz palaz u BiH no opet bilo bi dobro da HV pokaže BL na nekoj vojnoj vježbi da ima poprilične kapacitete za prelaženje vodenih prepreka ....čisto ono da prime na znanje.

Vjerovatno i oni mozgaju neke ratne taktike pa bi im se ovdje indirektno pokazalo ......bolje zaboravi to šta si planirao i počmi razmišljat u drugom smjeru.

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 29_river_sava

Kako preplivati ovo ?

Rijeka tekučica ....spuštiš se poviše i plivaš dijagonalno , tako se ne umaraš a rijeka te nosi tamo gdje želiš.

Uniforma : neprijteljska , taktika mimikrije.

DIverzanti.

Pravac : dubina , uđi iza neprijateljevih linija,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by Winter is coming 3/4/2016, 01:55

nista od mjenjanja Deytonskog sporazuma,mokri snovi

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by jastreb 3/4/2016, 09:08

Winter is coming wrote:nista od mjenjanja Deytonskog sporazuma,mokri snovi
Pa čuj,zar vam ne bi bilo bolje da dobijete Petrovac,Glamuč, Grahovo i Drvar u kompenzaciju za dijelove Posavine?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 10:00

Winter is coming wrote:nista od mjenjanja Deytonskog sporazuma,mokri snovi
Meni to ni ne triba. To više balije upiru ( ovi iz Sarajeva ).

Treba mi :

- siguran povratak prognanih tko to hoće ( ne znaći da će svi a niti posla tamo ima , nego tko hoće neka se normalno vrati ). Velika vjerovatnost je da bi ovo ujedno značilo i otvaranje tržišta i ekonomije RS prema zapadu , dakle plus i za njih tamo. OPtimalno riješenje za sve.

- Slobodan prohod roba i ljudi , dakle transport preko RS

- Nikakvo teško naoružanje u zapadni dio RS , Netreba nam još jedan Mile Martić koji bi sa nečim pucao po Zg ili drugim Hr gradovima ( uostalom to bi bio i napad na NATO od strane njih tako da im ta ideja uopće kao razmišljanje o tome nije pametna ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by RayMabus 3/4/2016, 10:04

jastreb wrote:
Winter is coming wrote:nista od mjenjanja Deytonskog sporazuma,mokri snovi
Pa čuj,zar vam ne bi bilo bolje da dobijete Petrovac,Glamuč, Grahovo i Drvar u kompenzaciju za dijelove Posavine?
Petrovac je pod ovima iz Bihaća a ne pod nama ( hratska strana ). Srbi se boje da bi mjenajnje granica entiteta mogao biti trik za ukidanje Dejtona. Posavina im je plodnija i bitnija jer u nju upada i rafinerija Brod te im je to tamo bitno radi "debljine" koridora......doduše ipak je tu distrikt Brčko tako da ta priča "debljina" koridora barem vojno ( i pravno ) neigra previše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja - Page 2 Empty Re: CVITANOVIĆ: Derventa, Doboj, Brod – to je hrvatska zemlja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum