ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by jastreb 2/4/2016, 20:20

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Meni je najmirisniji papir bio onaj u koji se motala tirolska a jos kad papir probije pokoja mrlja masnoce...ajme...a tek kad je mesar nakon sto mi je narezao i spakirao te bacio na vagu a bijelim rulavom obrisao nos rekao...'mali,20 deka tirolske dvjesto hiljada dinara'
Evo i Vuk sa Dinare kad napiše knjigu ja je neću kupiti.

Uspio sam se ogrebat da mi da jednu i to sa posvetom.
znas li koga si stavio kao sliku?
Ivana Kolundžića.

Ne Slavka Štimca.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by vuksadinare 2/4/2016, 20:27

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Meni je najmirisniji papir bio onaj u koji se motala tirolska a jos kad papir probije pokoja mrlja masnoce...ajme...a tek kad je mesar nakon sto mi je narezao i spakirao te bacio na vagu a bijelim rulavom obrisao nos rekao...'mali,20 deka tirolske dvjesto hiljada dinara'
Evo i Vuk sa Dinare kad napiše knjigu ja je neću kupiti.

Uspio sam se ogrebat da mi da jednu i to sa posvetom.
znas li koga si stavio kao sliku?
Ivana Kolundžića.

Ne Slavka Štimca.
nije ivan kolundzic neko ivo kujundzic bleso..nisam mislio na slavka stimca...ivo kujundzic ti je desnicar...znas li zasto poslije boska buhe nije glumio ni u jednom poslije jugoslavenskom filmu?...a to znam iz prve ruke jer mi je ivo prvi susjed takorec i znamo se...nije jer je u srednjoj skoli na klupi napisao citavu pjesmu vila velebita....i sto je dodao dolje ispod ..bruno busic borac za slobodu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by jastreb 2/4/2016, 20:32

Ivan Kojundžić. Krivo sam napisao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by vuksadinare 2/4/2016, 20:38

jastreb wrote:Ivan Kojundžić. Krivo sam napisao.
ivan se pise ali on trazi da ga svi ivo zovu i tako ga zovu od malena...inace...veljko bulajic mu je htio dat jednu od glavnih uloga u filmu veliki transport...i to bi mu bio nakon pet godina prisilne pauze bio drugi film...ali drugovi su rekli njet..ne moze...previse je nacionalno orjentiran
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99123
2015-09-08


Back to top Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by Guest 2/4/2016, 20:43

Hrvate treba udarati kurcem po celu. svaki dan dvaput dnevno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by jastreb 2/4/2016, 20:50

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Ivan Kojundžić. Krivo sam napisao.
ivan se pise ali on trazi da ga svi ivo zovu i tako ga zovu od malena...inace...veljko bulajic mu je htio dat jednu od glavnih uloga u filmu veliki transport...i to bi mu bio nakon pet godina prisilne pauze bio drugi film...ali drugovi su rekli njet..ne moze...previse je nacionalno orjentiran
Film mi se jako svidio.

Još od djetinjstva.

Možda najbolji partizanski film.

Posebno je odlična muzika.

Oliver je fantastično opjevao pesmu na ekavici.

Vrijedi poslušati:

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa - Page 2 Empty Re: APSURD Evo na što troši prosječna hrvatska obitelj - na poroke i telefone brdo novca, na knjige gotovo ništa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum