ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by Kermit 28/3/2016, 22:43

http://www.index.hr/vijesti/clanak/boris-vujcic-politika-mi-ne-moze-naci-nista-da-me-smijeni/883774.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by Kermit 28/3/2016, 22:43

"Hrvatska narodna banka jest neovisna, po postojećim zakonima. Ona se ponaša neovisno i nastavit će se ponašati neovisno bez obzira na to tko, što o tome mislio. 
Svaka promjena zakona Hrvatske narodne banke mora se prvo slati na mišljenje Europskoj središnjoj banci".


Pametnom dosta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by T. 28/3/2016, 22:57

meni se on čini kao da je konstantno ušmrkan.... Suspect

_________________
Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by Kermit 28/3/2016, 22:59

Totenkopf wrote:meni se on čini kao da je konstantno ušmrkan.... Suspect
Pa i jest, to se vidi po stavu, ponašanju, egu i nadmetnosti ono ja ne radim za Vas nego za ekipu iz Bruxella hahaha on nas sve vrijeđa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by kic 28/3/2016, 23:31

ista prica po stoti put - sami smo si sve ovo krivi.. ono kad su neko vrijeme ljudi navijalj da Rohatinski bude premijer xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by Guest 29/3/2016, 00:21

nije mi jasno po čemu je vujčić kriv..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by darth_vader 29/3/2016, 01:24

tobi wrote:ista prica po stoti put - sami smo si sve ovo krivi.. ono kad su neko vrijeme ljudi navijalj da Rohatinski bude premijer xD

Od Rohatinskog su prvenstveno mediji napravili sveca...ja sam ga osobno uvijek pljuvao jer je lik i omogućio lihvarima da gule kožu ljudima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda Empty Re: Vujčić tvrdi da je iznad ove države i naroda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum