ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju

Go down

Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju Empty Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju

Post by Kermit 27/3/2016, 16:30

http://www.nltimes.nl/2014/05/05/ret-army-commander-respect-syria-goers/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju Empty Re: Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju

Post by Kermit 27/3/2016, 16:31

 he thinks the “Syria goers” are fighting for their ideals and are young people “who want to have the experience of doing something to make the world a better place.


hahahah
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju Empty Re: Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju

Post by jastreb 27/3/2016, 17:22

Ja međutim nemam nikakvih simpatija za bosansko-raške džihadiste,a isto tako ni za hrvatske džihadiste koji su išli u Ukrajinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju Empty Re: Bivši zapovjednik nizozemske vojske: imam samo veliko poštovanje za đihadiste koji se idu boriti u Siriju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum