ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by L'âme 25/3/2016, 09:47

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Milan-popovic-nije-posteno-da-je-otac-uvijek-nasilnik-a-zene-koje-podnose-lazne-prijave-se-ne-sankcionirahttp://www.slobodnadalmacija.hr/scena/showbizz/clanak/id/306533/milan-popovic-nije-posteno-da-je-otac-uvijek-nasilnik-a-zene-koje-podnose-lazne-prijave-se-ne-sankcionira



Piše Zrinka Korljan / JL
Podijeli na Facebook-u [url=http://twitter.com/intent/tweet?url=http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/showbizz/clanak/id/306533/milan-popovic-nije-posteno-da-je-otac-uvijek-nasilnik-a-zene-koje-podnose-lazne-prijave-se-ne-sankcionira&text=Milan Popovi%C4%87: Nije po%C5%A1teno da je otac uvijek nasilnik, a %C5%BEene koje podnose la%C5%BEne prijave se ne sankcionira&via=SlobodnaDalmacija]Podijeli na Twitter-u[/url] [email=?subject=%C4%8Clanak%20sa%20portala%20Slobodne%20Dalmacije:%20Milan%20Popovi%C4%87:%20Nije%20po%C5%A1teno%20da%20je%20otac%20uvijek%20nasilnik,%20a%20%C5%BEene%20koje%20podnose%20la%C5%BEne%20prijave%20se%20ne%20sankcionira&body=Zanimljivo%20sa%20portala%20Slobodne%20Dalmacije:%20/scena/showbizz/clanak/id/306533/milan-popovic-nije-posteno-da-je-otac-uvijek-nasilnik-a-zene-koje-podnose-lazne-prijave-se-ne-sankcionira]Pošalji na email[/email]
Milan Popović, bivši nevjenčani suprug Severine Kojić, u utorak je s članovima Hrvatske udruge za ravnopravno roditeljstvo kritizirao primjenu Obiteljskog zakona. Istaknuo je kako aktivno podupire udrugu u njenom radu, jer je i sam doživio, kako kaže, da se Obiteljski zakon u našoj zemlji ne poštuje.

Optužio je sustav da dozvoljava probleme, a Zakon je ocijenio lošim, jer između ostalog ne definira što točno znači zajednička roditeljska skrb.

- Za to se ova udruga bori i mislim da zakone treba korigirati i dozvoliti da dijete ima oba roditelja, ne samo jednog. U pravilu Centri za socijalnu skrb ne reagiraju na žalbe očeva, a procesi vještačenja su diskriminatorni, Centri ne izlaze na teren i ne provjeravaju u kakvim uvjetima živi dijete kod majke... Osim toga, otac je uvijek nasilnik, a policija ne sankcionira kad žene podnose lažne prijave za nasilje. Sam sam to osjetio, jer me majka mog djeteta lažno prijavila. Moji odvjetnici su mi rekli kako se tu ništa ne može - rekao je Popović.

Predsjednik udruge Oliver Čanić istaknuo je kako je problem činjenica da sustav uglavnom dijete nakon rastave roditelja dodijeli majci - čak 86 posto je takvih slučajeva. Jako malo je zajedničke skrbi, a nju sud određuje samo kada se roditelji oko toga slože. To treba mijenjati, smatra, i ta mjera treba biti prva, kada se odlučuje o dobrobiti djeteta.

- Problem je u Centrima za socijalnu skrb, pravosuđu i policiji. Centri nemaju kriterije za određivanje koji je roditelj bolji za dijete, a svjedoci prihvaćaju njihovo mišljenje bez provjere. Policija u slučaju prijave za nasilje uvijek privodi samo oca - istaknuo je Čanić i dodao kako se predstavnici udruge nalaze u radnoj skupini koja se bavi praktičnim aspektima Obiteljskog zakona, a koja od danas počinje s radom u Ministarstvu socijalne politike i mladih.


idemo nešto životno..dosadila politika i ratovi, terorizam i mržnja.. :roll

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by udba 25/3/2016, 09:51

Jel to ovaj Mile Popović?

udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by Guest 25/3/2016, 09:53

Meeh...ja,vjeciti gentleman,bar u reali,uvijek osiguram da je atmosfera postena i pravedna i za Zenku i za Menea..
O Zenki se skrbim brizno,njezno i sa razumijevanjem za njene probleme i potrebe..Kad mi zenka se uspne na vrh zivaca,turim joj 100-200 Ojra u dzep i njezno joj dam savjet da malo pogleda jel joj sto treba iz ducana..To znaci bar 2-3 sata mira i harmonije..U medjuvremenu zvrcnem frenda,Malog Hrvata(jerbo je 91. zgiljao u svabiju),i odemo na gril i pivce...Kad se vrnemo doma,zenka moja i Ja,oboje smo smireni i opusteni..Romansa moze nastaviti... :x :x :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by veber 25/3/2016, 09:56

Pa istina je da u hrvatskoj po defaultu sud dosuduje dijete majci, pa bila ona madam i diler objedinjena.
Izmedu ostalog, tu je kumovala ona kravetina opacicka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by kaya 25/3/2016, 09:58

a što hoće ta budala od žene, kad je bio s njom ostavljao ju je, ponižavao, vrijeđao, ostavio ju je trudnu realno a sad joj se ne skida s kičme. nek si radi drugo dijete s nekim mlađim modelom i sjaši joj s vrata.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by prckov 25/3/2016, 10:12

bogomdani wrote:Meeh...ja,vjeciti gentleman,bar u reali,uvijek osiguram da je atmosfera postena i pravedna i za Zenku i za Menea..
O Zenki se skrbim brizno,njezno i sa razumijevanjem za njene probleme i potrebe..Kad mi zenka se uspne na vrh zivaca,turim joj 100-200 Ojra u dzep i njezno joj dam savjet da malo pogleda jel joj sto treba iz ducana..To znaci bar 2-3 sata mira i harmonije..U medjuvremenu zvrcnem frenda,Malog Hrvata(jerbo je 91. zgiljao u svabiju),i odemo na gril i pivce...Kad se vrnemo doma,zenka moja i Ja,oboje smo smireni i opusteni..Romansa moze nastaviti... :x :x :x
A pazi ovo, ti je ozenis i dobijete 2 djece.Jednog dana ona na poslu sretne mene, a ja je necu zenit. Ona dode tebi kuci neraspolizena. Dzaba euri  :D
prckov
prckov

Posts : 34101
2014-04-19


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by Guest 25/3/2016, 10:16

prckov wrote:
bogomdani wrote:Meeh...ja,vjeciti gentleman,bar u reali,uvijek osiguram da je atmosfera postena i pravedna i za Zenku i za Menea..
O Zenki se skrbim brizno,njezno i sa razumijevanjem za njene probleme i potrebe..Kad mi zenka se uspne na vrh zivaca,turim joj 100-200 Ojra u dzep i njezno joj dam savjet da malo pogleda jel joj sto treba iz ducana..To znaci bar 2-3 sata mira i harmonije..U medjuvremenu zvrcnem frenda,Malog Hrvata(jerbo je 91. zgiljao u svabiju),i odemo na gril i pivce...Kad se vrnemo doma,zenka moja i Ja,oboje smo smireni i opusteni..Romansa moze nastaviti... :x :x :x
A pazi ovo, ti je ozenis i dobijete 2 djece.Jednog dana ona na poslu sretne mene, a ja je necu zenit. Ona dode tebi kuci neraspolizena. Dzaba euri  :D
nis,proslijedim ti zenku na skrb,htio ti to ili ne,ne moras je zenit..nego,zar se ne bi tzrebala vratiti sa smijeskom na licu?? :clown

Euri su tu da zeni zacepis usta i osiguras si mir..Kako zadžaba...grijesis..Zene vole Ojre,da vidis kako im okice skakucu kad vadis iz šlajboka.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by L'âme 25/3/2016, 10:36

udba wrote:Jel to ovaj Mile Popović?

Nije, iako jesu imenjaci.. flower

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by Guest 25/3/2016, 13:40

inace su zene prilicno oke,ako ih se temeljito seksualno podmiruje..grintaju samo one nedohebane..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira Empty Re: Nije pošteno da je otac uvijek nasilnik, a žene koje podnose lažne prijave se ne sankcionira

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum