ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/3/2016, 14:47

dobar si kulinar, veg? :)

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/3/2016, 14:49

Pa volim kuhati, igrati se i eksperimentirati na taj način...  :D

S obzirom da se dosta trudim paziti što jedem, onda nekako pokušavam da to bude što maštovitije... A sad, nekome je to super, nekome baš i ne. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/3/2016, 14:56

svaka cast... :) 
mene je to uvek privlacilo, ali nekako ne ostavljam vremena za to nikako i retko kada sam spremam. 
kao da me privlaci, a nemam volje da kuvam svakodnevno...  bounce :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/3/2016, 15:04

Zapravo sam najviše počela kuhati nakon prve dvije godine faksa kad sam skužila da svakodnevno hranjenje u menzi više nije opcija jer je sve pohano, prženo i užasno masno, a ja se veoma lako debljam i uz to mi dosta takvih namirnica ne paše iz zdravstvenih razloga.

Ovako napravim sama daleko raznolikiji obrok s više hranjivih sastojaka, a manje nezdravih gluposti. A samo kuhanje mi i ne oduzima previše vremena, pogotovo jer neka variva skuham unaprijed za nekoliko dana. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 31/3/2016, 19:37

bila sad s psom po poljskom putu iza kuće.. skužila sam daske položene na jednom povećem drvetu
 lovci valjda, ili se djeca igraju, što im baš i nije pametno

totalno mi je to uzbudljivo :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 31/3/2016, 22:28

Ovaj Seselj je takva bolestina od covjeka.
Vidis mu po faci da nije cist u glavi.
Bas je ona tipicna saljecina zadrta. 


Govana sa jedne i druge strane. Nevjerojatno kakvi ljudi hodaju ulicom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 09:31

Pijem kavu

Menga kasni, zivci na vrhuncu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 10:34

Moja samo što nije....lice mi se uprištavilo....:D 

Slažem se za šešelja...

Kava,kupanje pa na posao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 10:44

posao, posao, posao...  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 10:45

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 12512730_1902295416663657_1403580981424573349_n

bravo za novosađane!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:00

Bravo da!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:00

Nestao mi cijeli post! :-|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:02

I ja sam sva upristavljena :(
 A nikako da pipa procuri...

Mrzim to jer se osjcam katastrofa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:04

možda nam dođe neka mala lejdi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:07

Im takav slican projekt gdje mozes isprintati vješalicu i objesiti odjeću koju ne trebaš za beskućnike....zaboravih kako se zove...


Naša susjeda ciganka nam je nocas zvonila na vrata....mi izbezumljeni skočili iz kreveta ,tko zvoni u to doba,ona....ujeo joj malu krpelj,STA DA RADI!   :facepalm


Na kraju zvala hitnu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:09

pospe alkohol ili srce na krpela i izbaci iglom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:17

Mi imamo set za krpelje...plastična pinceta i dezinfekcija...izvadiš krpelja okretanjem kontra kazaljke na satu,dezinficiraš ranu ii to je to....moja djeca uvijek pokupe u šumi....ali za to ljudima zvoniti na vrata u gluho doba noci i zvati hitnu....Meni je to suludo....


Zapravo briga nju....ona ionako ne radi i ne mora ustati ujutro...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:17

ja u životu nisam fasovao krpelja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:32

Isuse

Zbilja pretjeruje ta zena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 11:32

Braćala wrote:možda nam dođe neka mala lejdi...
Jadno Ako bude na mene :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 1/4/2016, 12:20

Braćala wrote:ja u životu nisam fasovao krpelja...

Znači da ih ne privlači tvoj miris znoja :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum