ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Iknar 16/8/2014, 18:43

danni1 wrote:
Trinity wrote:
danni1 wrote:Deca,pamet u glavu ak ste pošteni i ne delate nikaj protiv zakona il nikaj čega bi se trebali sramit nemate brige za zabrinutost jel vas netko prisluškuje il prati kaj kupujete i sl.
Pak ak ste s druge strane zakona koristite keš i kupujte na placu ne prek neta.
Pošten človek nema brige,nepoštenog sve bine.
Ma je...uvijek ti se nešto može iščačkati i prikeljiti...
Ma može al nitko od nas nije ni približno toliko zanimljiv da bi se netko time bavio.
Dok god živimo svoje obične dosadne živote nitko neće trošit svoje vrijeme da bi ti nešto prikeljio.
Paranoja je jebena vidiš kud je ikara to odvelo.
prvo je Iknar,a to da li je paranoja ili nijue vidjeti ces uskoro,makar is ada mozes ali ne vidis
vriejme jed a se rpobudite,a mene uopce previse ne dirate,ja cu po svom ionako,a ako mi netkos tane na put,recimo napadne,a bice i toga,e onda cu vidjeti,pa mogu ja i potrese izazvati a ne samo oluje
dakle ima toga,pitanje je sto,kako i gdje
evo uskorot estiram regiju u njemackoj gdje je ja_svetac,neznam koja je to je problem ali msilim da je blizu bavarske,mozda zapadni dio,pa reko da ih malo testiram tamo
dakle budala si ako   ne shvacas pracenje,a to sa IP i slicno je nista,ali ama bas nsita to rade primitivnije nacije,druge upotreblajavajus atelite i mnogo modernijes tvari,a    najgore je sto su tu i dmeoni,mogu biti pored tebe a da ih ti ne vidis
dakle to je sve cinjenicno stanje,a to sto si ti budale nije moj problem
ukratko mogu te eliminirati vrlo lako,mene malo teze jer u slucaju tog pokusaja u nekim drzavama ce se aktivirati neke razorne moci,a onda cemo od kopnna stvoriti vise otoka

dakle ima svega,samo su ljudi vecinom preprimitivni da shvate,dakle shvatite ne visis e sve,nije sve materijalno jer da je ja rijesim situaciju na planetu u par dana sa mocima i manje
vidi stos e sada desava stvarajus e ratovi,i bez obzira tko pobijedio svi gube,te duse navikle na ubijanja idu prema paklu,a Lucifer trlja ruke bis e reklo,a ima uihh na milijune,nekada mislim da je bolje da ih ja sam sredim
dakle nisi mudar to sigurno,niti niti nesto bistar,a niti ne shvacas previse,dakle kako bi u onome filmu u vojsci rekli ti si 75 tvoje je samo da slusas naredbe i izvrsavas ih

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Iknar 16/8/2014, 18:44

Trinity wrote:Ne moramo biti nešto posebno zanimljivi, jednostavno nije sve za javnost...
ajmo reci istinito,dakle ne mroas biti manga,neko sa mocima,netko sa jakim politickim vojnim uthjecajem
mogu svakoga odabrati namjeste se sateliti i rpate danonocno,a tu ne msilim na one primitivne koji gledaju samo infracrvenio itd,gledaju te kao iz blizine
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by danni1 16/8/2014, 19:39

Iknar wrote:
danni1 wrote:
Trinity wrote:
danni1 wrote:Deca,pamet u glavu ak ste pošteni i ne delate nikaj protiv zakona il nikaj čega bi se trebali sramit nemate brige za zabrinutost jel vas netko prisluškuje il prati kaj kupujete i sl.
Pak ak ste s druge strane zakona koristite keš i kupujte na placu ne prek neta.
Pošten človek nema brige,nepoštenog sve bine.
Ma je...uvijek ti se nešto može iščačkati i prikeljiti...
Ma može al nitko od nas nije ni približno toliko zanimljiv da bi se netko time bavio.
Dok god živimo svoje obične dosadne živote nitko neće trošit svoje vrijeme da bi ti nešto prikeljio.
Paranoja je jebena vidiš kud je ikara to odvelo.
prvo je Iknar,a to da li je paranoja ili nijue vidjeti ces uskoro,makar is ada mozes ali ne vidis
vriejme jed a se rpobudite,a mene uopce previse ne dirate,ja cu po svom ionako,a ako mi netkos tane na put,recimo napadne,a bice i toga,e onda cu vidjeti,pa mogu ja i potrese izazvati a ne samo oluje
dakle ima toga,pitanje je sto,kako i gdje
evo uskorot estiram regiju u njemackoj gdje je ja_svetac,neznam koja je to je problem ali msilim da je blizu bavarske,mozda zapadni dio,pa reko da ih malo testiram tamo
dakle budala si ako   ne shvacas pracenje,a to sa IP i slicno je nista,ali ama bas nsita to rade primitivnije nacije,druge upotreblajavajus atelite i mnogo modernijes tvari,a    najgore je sto su tu i dmeoni,mogu biti pored tebe a da ih ti ne vidis
dakle to je sve cinjenicno stanje,a to sto si ti budale nije moj problem
ukratko mogu te eliminirati vrlo lako,mene malo teze jer u slucaju tog pokusaja u nekim drzavama ce se aktivirati neke razorne moci,a onda cemo od kopnna stvoriti vise otoka

dakle ima svega,samo su ljudi vecinom preprimitivni da shvate,dakle shvatite ne visis e sve,nije sve materijalno jer da je ja rijesim situaciju na planetu u par dana sa mocima i manje
vidi stos e sada desava stvarajus e ratovi,i bez obzira tko pobijedio svi gube,te duse navikle na ubijanja idu prema paklu,a Lucifer trlja ruke bis e reklo,a ima uihh na milijune,nekada mislim da je bolje da ih ja sam sredim
dakle nisi mudar to sigurno,niti niti nesto bistar,a niti ne shvacas previse,dakle kako bi u onome filmu u vojsci rekli ti si 75 tvoje je samo da slusas naredbe i izvrsavas ih
A u pičku materinu!
Dal je ovo tvoje stanje duha i uma poslijedica droga,alkohola ili samo genetsko nasljeđe stvarno ne znam al ono što je ziher, krajnje je vrijeme da potražiš pomoć.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Iknar 17/8/2014, 17:39

danni1 wrote:
Iknar wrote:
danni1 wrote:
Trinity wrote:
danni1 wrote:Deca,pamet u glavu ak ste pošteni i ne delate nikaj protiv zakona il nikaj čega bi se trebali sramit nemate brige za zabrinutost jel vas netko prisluškuje il prati kaj kupujete i sl.
Pak ak ste s druge strane zakona koristite keš i kupujte na placu ne prek neta.
Pošten človek nema brige,nepoštenog sve bine.
Ma je...uvijek ti se nešto može iščačkati i prikeljiti...
Ma može al nitko od nas nije ni približno toliko zanimljiv da bi se netko time bavio.
Dok god živimo svoje obične dosadne živote nitko neće trošit svoje vrijeme da bi ti nešto prikeljio.
Paranoja je jebena vidiš kud je ikara to odvelo.
prvo je Iknar,a to da li je paranoja ili nijue vidjeti ces uskoro,makar is ada mozes ali ne vidis
vriejme jed a se rpobudite,a mene uopce previse ne dirate,ja cu po svom ionako,a ako mi netkos tane na put,recimo napadne,a bice i toga,e onda cu vidjeti,pa mogu ja i potrese izazvati a ne samo oluje
dakle ima toga,pitanje je sto,kako i gdje
evo uskorot estiram regiju u njemackoj gdje je ja_svetac,neznam koja je to je problem ali msilim da je blizu bavarske,mozda zapadni dio,pa reko da ih malo testiram tamo
dakle budala si ako   ne shvacas pracenje,a to sa IP i slicno je nista,ali ama bas nsita to rade primitivnije nacije,druge upotreblajavajus atelite i mnogo modernijes tvari,a    najgore je sto su tu i dmeoni,mogu biti pored tebe a da ih ti ne vidis
dakle to je sve cinjenicno stanje,a to sto si ti budale nije moj problem
ukratko mogu te eliminirati vrlo lako,mene malo teze jer u slucaju tog pokusaja u nekim drzavama ce se aktivirati neke razorne moci,a onda cemo od kopnna stvoriti vise otoka

dakle ima svega,samo su ljudi vecinom preprimitivni da shvate,dakle shvatite ne visis e sve,nije sve materijalno jer da je ja rijesim situaciju na planetu u par dana sa mocima i manje
vidi stos e sada desava stvarajus e ratovi,i bez obzira tko pobijedio svi gube,te duse navikle na ubijanja idu prema paklu,a Lucifer trlja ruke bis e reklo,a ima uihh na milijune,nekada mislim da je bolje da ih ja sam sredim
dakle nisi mudar to sigurno,niti niti nesto bistar,a niti ne shvacas previse,dakle kako bi u onome filmu u vojsci rekli ti si 75 tvoje je samo da slusas naredbe i izvrsavas ih
A u pičku materinu!
Dal je ovo tvoje stanje duha i uma poslijedica droga,alkohola ili samo genetsko nasljeđe stvarno ne znam al ono što je ziher, krajnje je vrijeme da potražiš pomoć.
a stod a kazem budale ionako zdrave proglasavaju ludima a ludi  lude normalnima
dakle uskoro slijedi ono sto ej napisano U bibliji,htio ti to ili ne htio tako ce biti
ti pretpostavljam da ces biti svojevoljno cipiran,ali tvoj adabir
shvatitic e sionako na kraju,dakle ne zamaraj se
moj duh je zdrav a stos e tice tijela a to je vec slabo i lomljivo

dakle daj malo upotrijebi razum sljedeci puta,moze?
dakle procitaj Bibliju pa ce ti biti jasno,mene iskreno zaboli,vremena ste imali dosta,akoc e biti na zlu tvoj problem ne moj
dakled aponovim,posten covjek i cvojek vjeran Bogu imaju itekako razloga za zabrinutost,jer Zlo napada takve koji mus e odupiru,dakle slijede Boga
drustvo nije bazirano na pravednosti nego na interesima,to mislim da skoro svi vide,ali ocito neki jos ne
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Trinity 17/8/2014, 18:10

Hillary Clinton's Phone Hacked by German intelligence Agency


 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Hillary-Clinton-Phone-Hacked
After the allegations that the U.S. National Security Agency (NSA) not only conducted mass surveillance on German citizens, but also spied on German Chancellor Angela Merkel’s own personal mobile phone for years, surveillance has become a big issue for Germany. So big, that Germany itself started spying on U.S.

According to the reports came from the German media on Friday, the German foreign intelligence agency known as Bundesnachrichtendienst (BND) hacked into at least one call during Hillary Clinton's time in office as US Secretary of State.

However, the time and location have not been disclosed, but Clinton's phone calls were interrupted during her phone conversations, according to the joint investigation done by German newspaperSüddeutsche Zeitung and German regional public broadcasters NDR and WDR.


Although, after the story broke, some sources from the German government have denied the allegations of Clinton’s phone calls interception and said that the call was picked up accidentally.

But, another source told the German newspaper that the call recording had not been destroyed immediately, which proves that it wasn't done accidentally.

While investigating, German media sources also found that the German government ordered the German intelligence agency BND to spy on an unnamed NATO partner state.

The news might not be shocking as in February 2014, the German government planned to resume active Counter Espionage Operations against both the US and several Western associate countries, after Suffering from spying by the US intelligence agency NSA and its British counterpart GCHQ. Del Spiegel reports that the operations would include actively tracking of the US agents, operating under diplomatic cover on German soil.

German Chancellor Angela Merkel, whose private mobile phone was also allegedly bugged by the NSA, also warned earlier that U.S. Spying operations are unacceptable. But according to many media reports,US snooping is ongoing.

The US-German relations became even more worse when in May 2014, Germany arrested a 31-year-old BND officer who admitted of working as a double agent and passing on more than 200 documents to US intelligence agencies in return for a total of 25,000 euros ($34,000) over a period of two years.

But, whom to be blamed, sooner or later this has to happen. NSA’s various spying programs gave reasons to all other countries to do the same and start their own Counter-Surveillance programs.


http://thehackernews.com/2014/08/hillary-clintons-phone-hacked-by-german_16.html
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Guest 17/8/2014, 23:55

zivo me se ebe...nek virkaju...samo komp pun vrhunskih zenskih guza... :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Trinity 17/8/2014, 23:56

možda se onda zadrže na tvom kompu malo duže... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Trinity 25/8/2014, 20:31

Agenti iz NSA i GCHQ odaju informacije o bagovima programerima Tor projekta
 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 V1_3979_tor

Poznato je da britanski i američki obaveštajci traže propuste u Toru ali, prema tvrdnjama koje je u intervjuu BBC-ju izneo Endru Luman, izvršni direktor projekta Tor, neki od njih anonimno obaveštavaju razvojni tim projekta o propustima potkopavajući time napore svojih kolega iz obaveštajnih agencija.
Luman kaže da informacije o bagovima dobijaju od anonimnih izvora iz britanske agencije GCHQ i američke NSA, posle čega se ovi bagovi brzo ispravljaju.
Luman je član tima inženjera softvera odgovornih za Tor Browser, softver koji je dizajniran da onemogući praćenje aktivnosti internet korisnika. Tor Browser nudi mogućnost pristupa web sajtovima “dubokog, mračnog interneta”, među kojima su i oni koji se koriste za nezakonite aktivnosti. Duboki web često koriste pedofili za razmenu fotografija zlostavljane dece, ali i narko dileri koji na sakrivenim sajtovima prodaju svoju robu.
Luman kaže da njegov tim informacije o bagovima koji mogu dovesti do kompromitovanja servisa dobija na mesečnom nivou.
Reč je o ljudima koji imaju stručnosti i vremena da pregledaju izvorni kod Tora i da to rade satima, nedeljama i mesecima pronalazeći suptilne bagove koji se ne viđaju u većini komercijalnih programa. Zahvaljujući tome što je prijavljivanje bagova timu projekta Tor potpuno anonimno oni to mogu da urade na bezbedan način.
Ipak, Luman priznaje da on nema direktne dokaze da britanski i američki špijuni stoje iza nekih prijava bagova za koje je očigledno da su ih poslali oni koji su veoma upućeni u Tor.
Luman citira jednog od bivših obaveštajaca NSA koji je postao uzbunjivač koji mu je rekao da bi jedan od razloga zbog kojeg bi radnici NSA mogli odavati ovakve informacije taj što je možda većina njih uznemirena zbog špijuniranja Amerikanaca.
Iz NSA nisu bili raspoloženi da daju komentar, dok je portparol britanske agencije GCHQ rekao da agencija ne komentariše obaveštajna pitanja, kao i da je rad GCHQ u skladu sa zakonskim i političkim okvirom što znači da su aktivnosti agencije odobrene, neophodne i proporcionalne.
Ipak, GCHQ ne odbacuje tvrdnje da agencija nadgleda anonimne servise da bi pratila i uhvatila osumnjičene, između ostalog, i za umešanost u seksualno iskorišćavanje dece.
Prema dokumentima koja je objavio Edvard Snouden, obe agencije su pokušavale da provale Tor da bi sprečile terorizam.
Luman kaže da čak i ako je jedini protivnik NSA ili GCHQ verovatno je bitka već izgubjena jer su to agencije sa fantastičnim mogućnostima i ogromnim budžetom koji im je na raspolaganju, nasuprot timu Tor projekta koji ima svega tridesetak ljudi. Bez sumnje, i druge vlade u svetu bi želele da mogu isto. Tako je nedavno ruska vlada ponudila skoro 4 miliona rubalja za pouzdanu metodu identifikacije korisnika na Tor mreži.
Tor Browser je prošle godine preuzet 150 miliona puta, a stotine miliona ljudi se sada oslanja na Tor, u nekim slučajevima u situacijama u kojima se radi o životu i smrti.
“Bili bismo veoma tužni ako bi neko bio uhapšen, mučen i ubijen zbog nekog softverskog baga”, zaključuje Luman.
http://www.informacija.rs/Vesti/Agenti-iz-NSA-i-GCHQ-odaju-informacije-o-bagovima-programerima-Tor-projekta.html
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Trinity 26/8/2014, 18:02

Novo Snoudenovo otkriće: NSA ima svoj ''Google'' za metapodatke

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 V1_4837_nsa

NSA je napravila bazu podataka koja sadrži više od 850 milijardi metapodataka i pretraživač kao što je Google koji olakšava američkim agencijama pristup podacima o pozivima, emailovima, lokacijama telefona i razgovorima na internetu, objavio je Intercept.
Intercept se poziva na dokumente koji su došli od Edvarda Snoudena koji pokazuju da NSA ne samo da je godinama prikupljala nezamislivu količinu informacija o američkim ali i stranim državljanima, već i da je te informacije delila sa drugim američkim, ali i stranim agencijama.
Sama veličina baze podataka ukazuje na obim procesa prikupljanja informacija. Baza podataka sadrži više od 850 zapisa koji uključuju 30 različitih vrsta metapodataka. Metapodaci ne otkrivaju sadržaje telefonskih razgovora ili poruka, već podatke kao što su datum, vreme i trajanje poziva, broj onog ko poziva i broj koji je pozvan, kao i jedinstveni IMEI mobilnog telefona, ako je poziv obavljen mobilnim telefonom.
Spomenuti pretraživač koji je NSA nazvala ICReach (Intelligence Community Reach) je alat koji je američka obaveštajna agencija razvila sa idejom da se olakša pretraga podataka koji imaju određene karakteristike. Primera radi, ako neka agencija traži nečiji broj telefona, ICReach joj omogućava da dobije listu poziva (dolaznih i odlaznih) vlasnika tog broja, tokom određenog vremenskog perioda.
ICReach pretražuje bazu podataka koja sadrži ne samo informacije o privatnim komunikacijama stranih državljana, već i miliona američkih građana koji nisu osumnjičeni za bilo kakve prekršaje.
ICReachu može da pristupi više od 1000 analitičara iz 23 američke vladine agencije, uključujući i FBI, DEA, CIA i druge.
ICReach se može koristiti za praćenje kretanja ljudi, stvaranje slike o osobama sa kojima kontakira praćena osoba, može da pomogne da se predvidi buduće delovanje, pa čak i da se otkrije verska pripadnost i političko opredeljenje.
NSA koja kontroliše ICReach je 2007. odobrila njegovo korišćenje britanskoj obaveštajnoj agenciji GCHQ. Njenom pretraživaču mogu da pristupe i obaveštajne agencije iz Australije, Kanade i sa Novog Zelanda koje su partneri NSA.
Metapodaci su infromacije o sadržaju, ali ne i sam sadržaj. Ipak, oni su dovoljni da otkriju dovoljno vrednih informacija o ljudima koje NSA i druge agencije špijuniraju. Oni mogu otkriti ko su najbliži prijatelji i članovi porodice osobe koju prati agencija, na osnovu informacija o tome sa kim praćena osoba najčešće razgovara. Ovi podaci mogu otkriti i nečije radno vreme, lokaciju, pa čak i versku pripadnost i političko opredeljenje osobe koja je predmet interesovanja agencije.
ICHReach nema direktne veze sa velikom bazom podataka NSA koja čuva informacije o milionima telefonskih poziva američkih građana po čalnu 215 Patriotskog akta. Toj bazi podataka može da pristupi samo mali broj zaposlenih u NSA, i to samo u okviru istraga koje su u vezi terorizma.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control" - Page 3 Empty Re: NSA Whistleblower Speaks: "The Ultimate Goal is Total Population Control"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum