ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 21 Jun - 11:37

:P a ne znam baš da imam gastritis...
a možda...



...



uvijek sam se smatrala tamnijom, a vidim da me ljudi nazivaju 'plavom', 'svjetlijom'.. :D :\
pa sam i ja skužila da sam svjetlija osoba! :D
a  što Češ..

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 22 Jun - 13:29




Honey Honey take me to Brasil jedino i kužim, ostalo ne. A spot je fantastičan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 22 Jun - 17:26

Nekako je hladno za kupanje još. Pa se idem skuhat u prirodu npr...

medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 22 Jun - 18:57

dobro šta se desi da se ženske, pa i muški, toliko razjačaju u srednjim godinama?

ok, metabolizam se uspori.. al da li oni jedu toliko previše, a puno manje u odnosu na prije se kreću? ili se ovaj baš toliko uspori?
puno njih se udeblja do neprepoznatljivosti! :D

ljudi  koji su bili mršavi  često su baš debeli u 'starosti'...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 23 Jun - 10:47

maknula sam grdosiju od inverzijske klupe sinoć, i tepih na kojem je stajala, i sad stvarno ne bi trebalo bit isprika za nevježbanje  :roll  :roll  :roll  :roll

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Mon 23 Jun - 11:56

Ja mislim da je u kombinaciji faktora stvar. Usporen metabolizam/nekretanje/loš izbor hrane/previše hrane. Ne znam...
Koje je to dijete slatko na avataru, nećak?

Bila predat još jednu molbu za posao, poslala poštom.
Spremam se za Zg...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 23 Jun - 22:34

ne mogu ja to gledat, tu utakmicu, zlo mi je! :D mama mi se smije :D samo izdaleka bojažljivo gledam i privijam se uz zid :^0 sve dalje i dalje bježim.. uf
a stalo mi je nekak ovaj put da prođu, inače mi sveeee'dno :D



med, je, mrgudić, vidiš... nije se ŽELIO slikat tu  :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 24 Jun - 15:33

A nije se želio slikat  :^0  pravo je sladak :)

došla iz zegea
sinoć došla gladna i umorna, napravila đir, uzela wok i jela ga ko klošar iz kartona u parku :D

glava me rastura, a opet popodne moram putovat
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 25 Jun - 11:21

hihi.. sladak za pojest možda, ili tako nešto.. :o)

njegovo izražavanje...
ali ja žeeeeeeeelim
ali ja ne žeelimmm   :W 

i uvijek kontra!
smrdo  :]


baš mi dobro došao ovaj slobodan dan, a i vani je kišica i hladno, perfektno za ležanje u kućici  :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 25 Jun - 22:16

Eto, u cca 36 sati spavala u 3 kreveta.  :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 26 Jun - 14:01

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 10405551_325386340949656_2326073221798350423_n

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 28 Jun - 13:36

Sredjujem stan,perem veš...kad završim počinje sređivanje...tuš,lakiranjem noktiju,šminkanje...za djevojačku veceras...prvi puta idem ovdje na djevojačku,to će biti sigurno sasvim drugačije i zabavno,sa striperom ijuuuu... :D 

Uglavnom Motto nam je Diva...Ona će biti u bijeloj haljini i štiklama,mi u malim crnim haljinama i crvenim štiklama,na ocima crne maske...planiram napraviti lagani pin up Look sa crvenim ruzem,za tu priliku sam uzela Mac lady danger...na nokte crveni matt lak,crveni prsten...i to je to...ako bude slike stavim... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 28 Jun - 13:49

Bok ljudi samo da se ne zabrinete  :^0 Net mi ne radi, popravljaju ga duuuuuugo, kablove neke nove navodno stavljaju na dvije zgrade... Šaljem brzinski pozdrav... Kao je pusto kad mene nema  afro  afro  afro 
Btw. Otvorio mi se muller na tri kataaaaaaa srce mi je puklo od sreće skoro :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 28 Jun - 13:50

Modra seeeeeeecer je ovaj mali tvoj :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 28 Jun - 15:45

Zagy dobru zabavu, zvuči super.:)
Lady, pozdrav :)

Ja sjedim u kupaćem i razmišljam hoću li na plažu. Kontala sam da će navlačenje kupaćeg pomoći u odluci...  :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 28 Jun - 20:19

Jep, bila na plaži. Našli osamljeno mjesto čak s normalnim ulazom u more, super je bilo...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 29 Jun - 13:05

Mmmm, kako dobar prvi dio nedjelje... :cro
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 29 Jun - 21:52

I drugi dio je isto bio super...Kupanjac, skakanje, ronjenje i to... :x
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 30 Jun - 12:55

Našla od dragoga bivšu ljubav sad cu ga zezati malo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 30 Jun - 15:20

med  - prekiniiii  :cry 

kupanac, skakanje, osamljena plaža...

maarš

osamljena plaža, osamljena... more  :cry  

 :srd:  :D
super mi smajlić ovaj :))




_____________________________

o ponedjeljče, ponedjeljče...

danas su nam priopćili da ćemo i mi ovdje morat prijavljivat štete.. ma prekrasno! to sam si baš htjela  ;)   :freddie



 i bogami moram danas tražit od čistačice preko pribor za pranje prozora, da napokon operem te prozorčine ovaj tjedan.. red je već.. imala sam ja volju, samo dosad nisam mogla nać nešto prikladno za ovakve prozore po trg.. khm


opet gledam zube, uopće ne znam šta s njima, kud krenut, pa tu nema druge nego brušenje?! između su mi sviiiiiiiii žućkasto smeđi... ne vidi se iz aviona, al  vidi se..
a da je loše stanje, i osjećam!
svima sam dosadna, al ne mogu vjerovat šta mi se događa..
ah, kad nit sam sisala, nit sam voljela mliječno! ikad! nikad! :D tek sad sireve.. posni..
aj jogurt mi je ok
al samo mlijeko mi je ogavno :D

a mama mi nije mlijeka imala, tj. sisala sam nekoliko dana, a onda je mačka dobila upalu maternice (mislim) jer se nije pazila pa odmah natrag u bolnicu išla..

a pretpostavljam da je to sisanje za sve bitno.. za sve općenito...  :P

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Mon 30 Jun - 15:22

zato i nemam sise  :W

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum