ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by jastreb 9/3/2016, 18:00

DANAS NOVI RAZGOVORI
[size=34]Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

[/size]

  • Pogledaj sve iz: Hrvatska

  • Pogledaj sve vijesti



Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Partizani-biraju-I-Savez-antifasistickih-boraca-imat-ce-svog-kandidata-za-ministra-branitelja_ca_large
Ilustracija NL

Autor: [size=12]Dražen Ciglenečki
Objavljeno: 9. ožujka 2016. u 8:38

 
Ne može ministre birati ulica.  Kad je već tako, razgovarao sam sa  suradnicima u SABH-u. Imamo kvalitetnih ljudi, branitelja, i možda ćemo već u srijedu objaviti tko je naš kandidat, kazao nam je predsjednik SABH-a Franjo Habulin
ZAGREB  Premijer Tihomir Orešković za danas je odgodio sastanak s drugim dijelom predstavnika braniteljskih udruga, jer je jučer njegov raspored bio previše ispunjen. I taj će se razgovor održati u Banskim dvorima u sklopu premijerove  potrage za kandidatima za ministra branitelja. Prvo takvo okupljanje čelnika udruga branitelja Orešković je organizirao prošlog petka, a jedan od sudionika, tek smo jučer doznali, bio je i Franjo Habulin, predsjednik Saveza antifašističkih boraca Hrvatske (SABH). Habulin nam je ispričao kako je došlo do toga da ga je premijer pozvao zajedno s Đurom Glogoškim, Josipom Klemmom i ostalima.
– Naša je udruga vezana uz Ministarstvo branitelja i dobio sam poziv kao predsjedsjednik SABH-a, premda sam i hrvatski branitelj i umirovljeni časnik HV-a. Glogoški i Klemm su me čudno promatrali, u smislu otkud ja tu, a malo sam razgovarao s Pavom Miljavcem iz Generalskog zbora, rekao nam je Habulin.
Bio je to, kaže, zanimljiv sastanak na kojem je Orešković poticao prisutne da mu predlože ljude za ministra, Tomislav Karamarko tvrdio da je Brkić njegov jedini kandidat, Božo Petrov je šutio, a branitelji se uglavnom žalili na tretman u društvu.
– Mislim da to nije bilo mjesto za kukanje da su branitelji obespravljeni i da Domovinski rat nema tretman kakav bi trebao. Ja sam, a predstavio sam se kao predsjednik SABH-a i branitelj, govorio sasvim suprotno, o tome da je nužno stvoriti uvjete za gospodarski rast, pa će  onda biti i bolje usluge u zdravstvu, obrazovanju, socijali. To je zadaća Vlade, o njoj puno toga ovisi i zato sam premijeru izrazio podršku i poželio uspjeh u radu, naglašava Habulin.
No, za Oreškovićevu ideju da branitelji sami ističu kandidate za ministra, Habulin nema previše razumijevanja.
– Ne može ministre birati ulica. Ali, kad je već tako, razgovarao sam sa svojim suradnicima u SABH-u i moguće je da će i naša udruga predložiti nekog ministarskog kandidata. Imamo kvalitetnih ljudi, branitelja, i možda ćemo već u srijedu objaviti tko je naš kandidat, - zaključuje Habulin
[/size]
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by vuksadinare 9/3/2016, 18:04

Kako jednom rece matos u hrvatskoj vidjeh mnogo cuda...pa i ovo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Yehudi 9/3/2016, 19:01

ZLATKO HASANBEGOVIĆ   
[size=30] IMOVINSKA KARTICA  
 NAJKONTROVERZNIJEG ČLANA VLADE  
 Ministar kulture ima nekretnine vrijedne  
 2,2 milijuna kn, otplaćuje čak 10 kredita! 
[/size] 
  Hasanbegović je karticu predao u zakonskom roku, ali su od njega tražili da ispravi određene greške 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Ringo10 9/3/2016, 21:13

Koji crni partizani. Jedino je Manolć još živ - mislim. Pa da je neko imao 18 kad e rat počeo do sad bimorao biti pokojni.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Ero 9/3/2016, 21:47

Yehudi wrote:ZLATKO HASANBEGOVIĆ   
[size=30] IMOVINSKA KARTICA  
 NAJKONTROVERZNIJEG ČLANA VLADE  
 Ministar kulture ima nekretnine vrijedne  
 2,2 milijuna kn, otplaćuje čak 10 kredita! 
[/size] 
  Hasanbegović je karticu predao u zakonskom roku, ali su od njega tražili da ispravi određene greške 

19 (slovima: devetnaest) kuća mu je samo u Zagrebu bilo 1945. nacionalizirano, što će reći pljačkom oteto.
Ako su Židovima vratili oteto, zašto misliš da ne bi trebali i Hasanbegoviću?
Ima Zlatko i imovinu u Beogradu, u Bosni...sve drugovi oteli njegovim roditeljima, odnosno djedu Sabriji.
Oteto se mora vratiti vlasniku. Sudeći po tome što je navedeno u imovinskoj kartici izgleda da još niste vratili.

Djeda ste mu Židovi proglasili pravednikom, a skojevci su ga strijeljali 1946.
Srami se.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Ringo10 10/3/2016, 04:21

Ero wrote:
Yehudi wrote:ZLATKO HASANBEGOVIĆ   
[size=30] IMOVINSKA KARTICA  
 NAJKONTROVERZNIJEG ČLANA VLADE  
 Ministar kulture ima nekretnine vrijedne  
 2,2 milijuna kn, otplaćuje čak 10 kredita! 
[/size] 
  Hasanbegović je karticu predao u zakonskom roku, ali su od njega tražili da ispravi određene greške 

19 (slovima: devetnaest) kuća mu je samo u Zagrebu bilo 1945. nacionalizirano, što će reći pljačkom oteto.
Ako su Židovima vratili oteto, zašto misliš da ne bi trebali i Hasanbegoviću?
Ima Zlatko i imovinu u Beogradu, u Bosni...sve drugovi oteli njegovim roditeljima, odnosno djedu Sabriji.
Oteto se mora vratiti vlasniku. Sudeći po tome što je navedeno u imovinskoj kartici izgleda da još niste vratili.

Djeda ste mu Židovi proglasili pravednikom, a skojevci su ga strijeljali 1946.
Srami se.
A odakle njegovom djedu Sabriji sva ta imovina u Zagrebu ...

Ja nikome nšta vraćao ne bi. Tako možemo ido osmanliskih vremena pa vraćati begovate I ponovo voditi kmetstvo.

A kako su velika bogatstva zarađena to je posena priča. Ko ono reče - iza svakog velikog bogatstva se krije veliki zločin.  

Evo hrvatski slavni tajkuni I njiova filozofija ko je jamio jamio je.

I sad nedgje u bliskoj budućnosti dođu neki revolucionari I lijepo njihovim sinovima I unucima oduzmu sve to. Po zasluzi.

I onda dođe neki gologuzi  ERO I drvlje I kamenje ospe na takav čin kao banditizam jer je to narušavanje svetosti privatnog vlasništva.

A vlasništvo je jedna stvar a kriminalom stečeno bogatstvo je druga stvar. A svako veliko bogatstvo je nekad u prošlosti stečeno kriminalom. Jer malo je dobitnika na Lutriji.

Ili će mi neko reći da je normalno da neki vozač kombija za 4 godine postane milijarder I vlasnik neke industrijske grane.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Regoč 10/3/2016, 08:07

Pradide su negdje pogriešili, ne bira se ministar branitelja Jugoslavije, već Hrvatske.

_________________
Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Ero 10/3/2016, 10:48

Odakle više ti zombiji izlaze, zar ih ima još? drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Ringo10 10/3/2016, 11:11

Ero wrote:Odakle više ti zombiji izlaze, zar ih ima još? drunken
Ma jebo vas više Haso I vi njega.

Došao mudžos i malkice vam počeo prodavati ustašluk I vi svi odmah pali u trans  I režete vene za Hasom. Haso heroj, Haso idol.

Neka ode u Bosnu I Hercegovinu pa nek tamo svojim vehabijama pokuša prodati tu priču. Neka ode Dževadu Mlaći u Bugojno I nek njemu I njegovima pametuje o ustašama iendehaziji.  Ne bi  osvanuo živ. Uostalom on I ne misli tako, on misli što I većina njegovih a vama prodaje muda pod bubrege. On tačno zna šta Hrvati vole da čuju pa vas folira ko najveće šupke I levate.

Hrvatima je dovoljno da im neki Mujo počne sa NDH-cvjećologijom I evociranjm 1941 hrvatsko-musimanskog bratstva I jedinstva I glupi Hrvati odmah padaju u cvjećarsku ekstazu.

E jeste naivne budaletine, Bože sačuvaj.

P.S. Ovo se nedavno čulo sa govornice u Bugojnu kojim haraju islamofašisti I Arapi kojih je sve više

“Ako još jednom netko spomene za ovom govornicom HVO, pobite ćemo vas opet kao i u ratu”,

Jebo vas Haso. Nek ide tamo njima držati predavanja. Hrvati su najgluplja gomila mamlaza na svijetu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja? Empty Re: Partizani biraju: I Savez antifašističkih boraca imat će svog kandidata za ministra branitelja?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum