ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desničari zabili svoje kandže u HRT

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by jastreb Thu 3 Mar - 15:41

A prijevod?

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by BB-8 Thu 3 Mar - 15:43

http://lmgtfy.com/?q=afonya+subtitles

_________________
Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Attach13 Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by BB-8 Thu 3 Mar - 15:44

inače bsplayer sam povuče titlove jednom kad krene film...wmc (windows media player) isto tako...

osobno koristim bs player i nikad nikakvih problema...

_________________
Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Attach13 Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by veber Thu 3 Mar - 15:44

jastreb wrote:A prijevod?
jebote rusofil, a ne kuži jezik.

recimo mene zanima rim, pa sam počeo učiti latinski kako bi lakše skužio izvornike.

tccc, tetrebje nikad od tebe sovjet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by Guest Thu 3 Mar - 16:17

Dread_Pirate_Roberts wrote:inače bsplayer sam povuče titlove jednom kad krene film...wmc (windows media player) isto tako...

osobno koristim bs player i nikad nikakvih problema...
I ja, rijetko kad da ne nađe titlove no pod croatia zna ubaciti masu srpskih prijevoda pa onda uvijek malo pročešljam prije nego stavim konačni prijevod.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by Ero Thu 3 Mar - 16:41

Evo da se opetovano citiram: :clown
Ova vlada najprije mora urediti medije, tajne službe i policiju, pa tek onda kreniti u reforme. Kao prioritet svih prioriteta treba s velikom metlom počistiti HRT, a usporedno gasiti (zatvaranje financijsklih pipa) tkzv. "neprofitne" Zokijeve udruge - medijske trube. 
Ja sam šokiran hrvatskom medijskom scenom.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by debotoijusto Thu 3 Mar - 17:00

Ero wrote:Evo da se opetovano citiram: :clown
Ova vlada najprije mora urediti medije, tajne službe i policiju, pa tek onda kreniti u reforme. Kao prioritet svih prioriteta treba s velikom metlom počistiti HRT, a usporedno gasiti (zatvaranje financijsklih pipa) tkzv. "neprofitne" Zokijeve udruge - medijske trube. 
Ja sam šokiran hrvatskom medijskom scenom.
gebbelsa za ministra uzet , koliko god da kosta
kolinda u obrani vezni oreskovic i vladar sesnaesterca gebbels , od stranaca
s ovim domacima kad se uigraju strasan tim
njemacka italija spanjolska strepe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by Regoč Thu 3 Mar - 17:41

Desničari zabijaju pandže, kandže zabijaju "antifašisiti". Radmanu i njegovoj četničkoj bratiji je valjda odzvonilo, hitno treba sterilizirati informativni i kulturni program (maknuti onoga odvratnog Kurspahića). Što se narodnjakah tiče, njih nisam nikada čuo ni vidio na HRT-u, to će prije biti na RTL-u.

_________________
Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Desničari zabili svoje kandže u HRT - Page 2 Empty Re: Desničari zabili svoje kandže u HRT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum