ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit

Go down

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit Empty Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit

Post by RayMabus 21/2/2016, 20:19

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit 1-34

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit 2-23

U videu je zamijenio odijelo sportskim dresom, pozirao na biciklu te preporučio Sutivan na Braču kao fantastično biciklističko odredište.
Johnson inače redovito dolazi na Brač.

http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/zanimljivosti/1933750/e-ovo-se-zove-reklama-pogledajte-kako-gradonacelnik-londona-promovira-hrvatsku/


A vidi baš zanimljivo ...ja imam ovdje kucu ( vikendicu ) itd itd itd.

A sad link na vijest iz naslova :

http://www.index.hr/vijesti/clanak/velik-udarac-za-camerona-londonski-gradonacelnik-poduprijet-ce-brexit/876436.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176302
2014-04-11


Back to top Go down

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit Empty Re: Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit

Post by RayMabus 21/2/2016, 20:28

Ovo su ga Broćani garant nagovorili ....nešto u stilu ma samo se ti odvoji podržavamo te i eto ....

Dodao je da voli Europu i Bruxelles, u kojemu je dugo živio, no da ne treba miješati ljepote Europe, putovanja europskim zemljama, odličnu hranu i prijatelje iz drugih zemalja s političkim projektom pokrenutim prije više desetljeća koji u ovom trenutku prijeti da izmakne vlastitoj demokratskoj kontroli, objasnio je.

:tu 





Ništa lipje za me nije od Jadranskog plavog mora,
sunca žarkoga na nebu, stare masline i gora...
Nista lipje za me nije od jedinog milog Brača,
od njegove bile stine, smokvi, kadulje i draca...
Daleko sam sada poša san u svit ,
vratit cu se mome Braču,
tamo živit i umrit...
Ništa lipje za me nije od bisernih onih vala,
kada cvrčaj cvrčki čujen na krilima maestrala...
Ništa lipje za me nije kad na Braču zora svice,
kad visoko povrh mora usamljeni galeb kliče...
Daleko sam sada poša san u svit ,
vratit cu se mome Braču,
tamo živit i umrit...
Ništa lipje za me nije kad se klapa tiho javi...,
kad u neku noćnu uru pismu piva o jubavi...
Daleko sam sada...

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit 71043108-97631206-357950974
RayMabus
RayMabus

Posts : 176302
2014-04-11


Back to top Go down

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit Empty Re: Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit

Post by melkior 21/2/2016, 21:49

RayMabus wrote:Ovo su ga Broćani garant nagovorili ....nešto u stilu ma samo se ti odvoji podržavamo te i eto ....

Dodao je da voli Europu i Bruxelles, u kojemu je dugo živio, no da ne treba miješati ljepote Europe, putovanja europskim zemljama, odličnu hranu i prijatelje iz drugih zemalja s političkim projektom pokrenutim prije više desetljeća koji u ovom trenutku prijeti da izmakne vlastitoj demokratskoj kontroli, objasnio je.

:tu 
Pa jebemu život, zar samo Britanci u Europi imaju mozga, ovi svi ostali lobotomizirani?
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit Empty Re: Velik udarac za Camerona: Londonski gradonačelnik poduprijet će Brexit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum