ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by epikur37 Sat 20 Feb - 15:01

Serbinho-3 wrote:Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 4214bc0d44829e85bf935aff17a8f0e6

serbinjo ne vide ti se komentari samo ova reklama cijelo vrijeme...biće neka te pička opet ostavila pa nemaš kontorlu

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by dzango Sat 20 Feb - 15:03

Regoč wrote:Pohvala je meni koji smatram da je normalno da je vlast nacionalistička, Sora već planira EuroJelačićplac.

Danas je pohvala ako ti neko kaže da ti je vlast patriotska i slična mađarskoj. Ja bi na primer voleo da je moja vlast patriotska, nacionalistička i slična ruskoj. Ma koliko o njoj kao užasnoj mislili i govorili Merkel, Solana i Sora. Ili Kandić i Biserko.

_________________
Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by dzango Sat 20 Feb - 15:03

vili40 wrote:što vam tu nije jasno?To što ovaj vječni partijac NATO-a govori je vrlo jasno:Srbiju što prije u EU i što više je približiti NATO-u a ne gurati je kontra,konkretno Rusiji.
Ovo je više pretnja Srbiji.

_________________
Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:04

dzango wrote:
vili40 wrote:što vam tu nije jasno?To što ovaj vječni partijac NATO-a govori je vrlo jasno:Srbiju što prije u EU i što više je približiti NATO-u a ne gurati je kontra,konkretno Rusiji.
Ovo je više pretnja Srbiji.
Sugestija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by epikur37 Sat 20 Feb - 15:05

dzango wrote:
vili40 wrote:što vam tu nije jasno?To što ovaj vječni partijac NATO-a govori je vrlo jasno:Srbiju što prije u EU i što više je približiti NATO-u a ne gurati je kontra,konkretno Rusiji.
Ovo je više pretnja Srbiji.

Gle, oni su vama ućerali, sad više nema otimanja.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:05

Svi će uskoro manjeviše zbog imigrantske krize imat takvu vlast ....tako da nas to baš nešti i ne dira šta više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by Regoč Sat 20 Feb - 15:06

dzango wrote:
Regoč wrote:Pohvala je meni koji smatram da je normalno da je vlast nacionalistička, Sora već planira EuroJelačićplac.

Danas je pohvala ako ti neko kaže da ti je vlast patriotska i slična mađarskoj. Ja bi na primer voleo da je moja vlast patriotska, nacionalistička i slična ruskoj. Ma koliko o njoj kao užasnoj mislili i govorili Merkel, Solana i Sora. Ili Kandić i Biserko.
Tu se apsolutno slažemo.

_________________
Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by dzango Sat 20 Feb - 15:08

epikur37 wrote:
dzango wrote:
vili40 wrote:što vam tu nije jasno?To što ovaj vječni partijac NATO-a govori je vrlo jasno:Srbiju što prije u EU i što više je približiti NATO-u a ne gurati je kontra,konkretno Rusiji.
Ovo je više pretnja Srbiji.

Gle, oni su vama ućerali, sad više nema otimanja.
To se sa Srbijom nikada ne zna. Nije to kao sa normalnim zemljama. Sutra neko ubije premijera i sve se promeni.

_________________
Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by vili40 Sat 20 Feb - 15:10

dzango wrote:
vili40 wrote:što vam tu nije jasno?To što ovaj vječni partijac NATO-a govori je vrlo jasno:Srbiju što prije u EU i što više je približiti NATO-u a ne gurati je kontra,konkretno Rusiji.
Ovo je više pretnja Srbiji.
prije poziv svima na zapadu da se Srbija ne ucjenjuje previše nego da joj se širom otvore vrata
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by v_vlado Sat 20 Feb - 15:11

A svašta
...ja mislim da je hrvatski narod glupa stoka sitnog zuba i trebamo se jebat što više da ne pokrepamo ko indijanci....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:13

v_vlado wrote:A svašta
...ja mislim da je hrvatski narod glupa stoka sitnog zuba i trebamo se jebat što više da ne pokrepamo ko indijanci....
Jes ba ...baš u emanicipaciji.

-----

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:14

Mogu ja hebat al oćeš li mi ti plaćat alimentaciju ?

Nećeš jel tako.

E pa onda fuck off.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:15

Nek uvoze odakle oće ...boli me kuaz ....ja im sigurno neću radit ništa u sistemu di ti to napraviš a onda će te kenja plus ta ista država držat za muda cili život preko zakona koje su oni kreirali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by v_vlado Sat 20 Feb - 15:17

Čitaš savjete od lika koji nikad pičke vidio nije......može biti genijalan koliko hoće ali sa ženama se proslavio nije zato.......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by v_vlado Sat 20 Feb - 15:19

Uzmi toljagu i nazad u pećinu....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:19

Uvozi arape , ukrajince , crnce ....brajo koga god oćeš ....nemam niti najmanju namjeru žrtvovat svoj život  jer vama fali beba i da me neka kenja plus ti vaši zakoni te iste države ucjenjuju sa time ( djecom ) dok sam god živ.

Pa to mi ne triba u životu. Ne ulazi se zato u zajednicu tj da bi te nekto prca u zdrav mozak jer su svi zakoni na njenoj strani jer je takvo državno i društveno uređenje.

Goni ća.

Uvozi crnce i arape i koga god oće ...JEBE ME SE AL ŽIVO ME SE JEBE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by Guest Sat 20 Feb - 15:21

pizzon wrote:Solana iako katolik, korektno pristupa Sribma, sto potvrdjuje moj


bounce :facepalm


ti si definitivno sns botina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:23

v_vlado wrote:Čitaš savjete od lika koji nikad pičke vidio nije......može biti genijalan koliko hoće ali sa ženama se proslavio nije zato.......
Onda nemoj slat apaele za podizanjem nataliteta jer koliko god ti kao država ili treći subjekt njoj izdvoji ništa ne može nadoknaditi radno sposobnog mužijaka a meni to ne pada na pamet da budem ičija budala .....a ni ostalima očito barem ogromnoj večini.



DRŽAVNI zavod za statistiku objavio je podatke o prirodnom kretanju stanovništva za 2015. godinu.

Prošle godine je živorođeno 38.142 djece, što je 1.424 manje nego godinu prije. Rođeno je, dakle, gotovo 70 školskih razreda manje. Koliko je porazna statistika pokazuje činjenica da je prošle godine rođen najmanji broj djece od kada se bilježi statistika.
> Hrvatska izumire: Prošle godine je rođeno najmanje djece od kada se bilježi statistika

Zabrinjavajuće podatke komentirao je demograf Instituta Ivo Pilar, koji smatra kako obećanih 1000 eura po djetetu neće Hrvatsku spasiti od izumiranja.

Objasnio je i koji su po njemu glavni uzroci ovakvih poraznih brojki.

"Uzroci su dugogodišnji.Stanovništvo Hrvatske već se od kraja 60-ih godina prošlog stoljeća reprodukcijski ne obnavlja jer tada žene počinju rađati prosječno manje od dva djeteta u svojoj fertilnoj dobi. Od 1991. do danas imamo prirodni pad stanovništva. Sve nam je to donijelo manji broj žena u fertilnu dob. Dakle, konstantan pad nataliteta koji je uzrokovan i iseljavanjem iz Hrvatske, intenzivnim procesom starenja, kao i financijskom i socijalnom nesigurnošću mladih obitelji", rekao je Pokos za RTL.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by RayMabus Sat 20 Feb - 15:24

Ubijte se ....a Teslu ćete vi još klesati od kamena i dizati mu spomenik i ovaj tekst zlatnim slovima ugravirat u zakone budućih država.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176182
2014-04-11


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by jastreb Sat 20 Feb - 17:20

Pa mogli bi reći i (pro)ustašku.

Ostaje da čekamo slijedeće poteze.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by Regoč Sat 20 Feb - 18:36

Ray, nemoj se razmnožavati, stvarno nemoj.
Jastrebe, jebale te ustaše, i tebe, i Soru, i svih 7 milijardah srbske nejači.

_________________
Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast” - Page 4 Empty Re: Solana: Hrvatska ima „užasnu nacionalističku vlast”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum