ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 28 Feb - 13:21

medication wrote:Za mene pametan i da ne otkriva sve na prvu loptu i da mi paše u humoru...
da sam žensko, this, i da vježba.

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:22

Ma Med je otkacena :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:23

Mene privlače muškarci sa stilom....odjevnim...valjda zato što imam sportskoga kod kuće. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 28 Feb - 13:23

Meni ne treba nešto organizirano vježbat, al da voli otić u prirodu, šetat i plivat.

Ne volim sjedit po kavama i kafićima.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:25

Ni ja ne volim momke za kafane :/


Volim one koji uzivaju u prirodi i sa kojima mozes imati kvalitetan razgovor. Nevjerojatno se napalim na dobar razgovor :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 28 Feb - 13:25

Zagy wrote:Mene privlače muškarci sa stilom....odjevnim...valjda zato što imam sportskoga kod kuće. ...


Evo meni to totalno nebitno.

Ne bi baš sad da izgleda ko stari švaler iz Ladyne priče al zapravo čak imam malo odbojnosti (naopravdane i neargumentirane, priznajem) prema sređenim tipovima.

Više volim tipove u trapericama i majici s kapuljačom.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 28 Feb - 13:26

Vidis zagy meni bas kontra. Volim sportake tipove,ali da sje naravno sređen za neke posebne prigode.
Takav je moj!

A i trenirka se brze skida od traperica :D

Lejdi,nije on starkelja sa 40,samo je idiot.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 28 Feb - 13:27

na prvi pogled to nešto u držanju i kako gleda i pokreti
ne volim šminkere, volim ležerno obučene

na druge poglede - da voli pojest :^0 volim muškarce koji jedu zvjerski, ne znam zašto to na mene toliko utječe.. fkt ne znam :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 28 Feb - 13:28

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:30

Ma znam shenell, ali za curice od 20 koje gleda je prestar ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 28 Feb - 13:30

gledam valjda najgori film ikad

i dodje mi da si iskopam oci, al tvrdoglavost i znatizelja me tjeraju da ga pogledam do kraja

ja ne mogu vjerovat sta je ovo, ja ne znam ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:31

modra wrote:na prvi pogled to nešto u držanju i kako gleda i pokreti
ne volim šminkere, volim ležerno obučene

na druge poglede - da voli pojest :^0 volim muškarce koji jedu zvjerski, ne znam zašto to na mene toliko utječe.. fkt ne znam :D
Joj boze da voli jest <3

I da skupa zderemoooo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:32

Koji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sun 28 Feb - 13:32

medication wrote:
Zagy wrote:Mene privlače muškarci sa stilom....odjevnim...valjda zato što imam sportskoga kod kuće. ...


Evo meni to totalno nebitno.

Ne bi baš sad da izgleda ko stari švaler iz Ladyne priče al zapravo čak imam malo odbojnosti (naopravdane i neargumentirane, priznajem) prema sređenim tipovima.

Više volim tipove u trapericama i majici s kapuljačom.
Taj sam :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:34

Mene će nećakinjin pubertet toliko dovesti do iscrpljenosti,da neće ništa više za moju djecu ostati kada ih uhvati.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 28 Feb - 13:35

Lady_D wrote:
modra wrote:na prvi pogled to nešto u držanju i kako gleda i pokreti
ne volim šminkere, volim ležerno obučene

na druge poglede - da voli pojest :^0 volim muškarce koji jedu zvjerski, ne znam zašto to na mene toliko utječe.. fkt ne znam :D
Joj boze da voli jest <3

I da skupa zderemoooo
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 4120670893
da, al ne bi trebao bit bucmast kao ja, zanimljivo, volim onaj žilaviji tip, one koji su prirodno brzi i okretni, a čvrsti... zato i imaju brzi metabolizam pa im je potreba žderat zvjerski :coffee :] :D

i ne volim visoke, iako sam ja 174, ne volim.. naravno, mora bit malo višlji od mene

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 28 Feb - 13:37

veber wrote:
medication wrote:
Zagy wrote:Mene privlače muškarci sa stilom....odjevnim...valjda zato što imam sportskoga kod kuće. ...


Evo meni to totalno nebitno.

Ne bi baš sad da izgleda ko stari švaler iz Ladyne priče al zapravo čak imam malo odbojnosti (naopravdane i neargumentirane, priznajem) prema sređenim tipovima.

Više volim tipove u trapericama i majici s kapuljačom.
Taj sam :D


:kamin :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 28 Feb - 13:39

Ajme sutra mi je sastanak, nekako sam to smetnula s uma.

Onaj s glavešinama što se održava 2-3 puta godišnje.


Sve sam pripremila još u petak, samo još ne znam što ću obuć.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Sun 28 Feb - 13:39

Zagy wrote:Mene će nećakinjin pubertet toliko dovesti do iscrpljenosti,da neće ništa više za moju djecu ostati kada ih uhvati.....

Jel nećkinja dosla ziviti kod tebe?
Znam da je trebala...
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Feb - 13:41

Ne,krenula je u srednju.....kod mene bi trebala doći studirati...ako se ne zaljubi. .. :D 

Ja sam svejedno Filter kroz koji se sve provlači, ja sam njena osoba od povjerenja. ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 28 Feb - 13:44

Zagy wrote:

Ja sam svejedno Filter kroz koji se sve provlači, ja sam njena osoba od povjerenja. ..

to je teta.. :x

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum