ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 12:20

http://www.vecernji.hr/zvijezde/anda-maric-dobila-skrbnistvno-nad-sinom-konacno-se-budim-sretna-1060907

Osjećamo se kao da smo tek počeli živjeti, kao da smo skinuli ruksake pune kamenja i možemo hodati. Sve je bilo u znaku tog procesa, nismo mogli ići na more jer smo znali da nam trebaju dvije tisuće eura za odvjetnika, otkrila je spisateljica
Nakon dugih šest godina pjevačica i spisateljica Anđa Marić dobila je potpuno skrbništvo nad 12-godišnjim sinom Gašperom s kojim već neko vrijeme živi u Zagrebu.
– Napokon se budim sretna – otkrila je Anđa u intervjuu za Story. Ovakav ishod, kako kaže, nije neočekivan i njemu se nadala svih ovih godina. – Nisam sumnjala u ishod, iako sam već prestala vjerovati da će se to dogoditi. Ali tek sada shvaćam koliko sam pridonijela cijeloj ovoj situaciji jer sam od 2010. najavljivala sudu: "Priredit ću vam međunarodni incident, nikad mi nećete uzeti dijete. Ako treba, idem do kraja, nema šanse." Znala sam da mi ne mogu uzeti dijete, a najdivnije od svega jest to što sam dobila skrbništvo kada sam potpuno sve otpustila u smislu: "Nema veze, briga me, ja njega ne dam jer je to njegova želja",  otkrila je pjevačica koja je sina Gašpera dobila u braku s Primožem Dolenčarom.
Raspletom cijele situacije zadovoljan je i Gašper koji već neko vrijeme s majkom i djedom živi u Zagrebu. – Osjećamo se kao da smo tek počeli živjeti, kao da smo skinuli ruksake pune kamenja i možemo hodati. Sve je bilo u znaku tog procesa, nismo mogli ići na more jer smo znali da nam trebaju dvije tisuće eura za odvjetnika. Osjećam se kao da sam cijele tridesete bila u nekom lošem mraku – iskreno je priznala Anđa koja osim pravne bitke već dvije i pol godine vodi i bitku sa zdravljem otkako joj je dijagnosticirana upala moždane ovojnice.
O planovima za budućnost trenutačno ne razmišlja jer je, kako kaže, sama sebi trenutačno na prvom mjestu. – Najveći prioritet sam si ja – da postanem najbolja verzija sebe, najbolja mama, a za ovo nježno što dođe, otvorena sam – kazala je za kraj Anđa Marić.

Bravo, Anđa..slovensko pravosuđe se tu nije baš iskazalo, na žalost.. :)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by Guest 17/2/2016, 12:22

zašto je ona u prednosti nad ocem?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 12:23

upravo_sa_jebachine wrote:zašto je ona u prednosti nad ocem?
Prouči slučaj, imaš na netu sve.. :shy

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by Guest 17/2/2016, 12:27

hm, nisam baš zainteresiran u obiteljske sapunice drugih ljudi, aj u par rečenica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 12:30

Bivši muž ju je tukao, varao s najboljom frendicom, snimajući 'videa' u njihovom stanu dok su još živjeli zajedno,prijetio joj, vrijeđao, ucjenjivao je djetetom..i tako..pravi macho..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by jastreb 17/2/2016, 12:31

maggie13 wrote:Bivši muž ju je tukao, varao s najboljom frendicom, snimajući 'videa' u njihovom stanu dok su još živjeli zajedno,prijetio joj, vrijeđao, ucjenjivao je djetetom..i tako..pravi macho..
A ona je kao bolja?

Tipičan lik novohrvatske sponzoruše i instant zvijezde.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by Guest 17/2/2016, 12:31

ah, ok, nije baš materijal za oca.. ali zašto se udala za takvoga ;/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 12:36

upravo_sa_jebachine wrote:ah, ok, nije baš materijal za oca.. ali zašto se udala za takvoga ;/
Pogriješila..ni prva,ni zadnja..isto se može i za muškarce reći..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by veber 17/2/2016, 12:36

Zene vole takve, pa kasnije cvile, a podsvjesno znaju u sto srljaju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 12:37

veber wrote:Zene vole takve, pa kasnije cvile, a podsvjesno znaju u sto srljaju.
Ma, daaaj, mojne sad..ima i vas mazohista koliko hoćeš..glupo je uopćavat..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by veber 17/2/2016, 12:39

Ima, ima. Sto jes, jes.
Ali takav tip zena naleti na takve, jel korektnoje?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 12:44

veber wrote:Ima, ima. Sto jes, jes.
Ali takav tip zena naleti na takve, jel korektnoje?
Da je još znati koji je ona tip..jednostavno se zeznula..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by veber 17/2/2016, 13:28

ko i ona divasica s onim iz dubrovnka?
a?

pa nije se udala preko noći.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by T. 17/2/2016, 13:28

upravo_sa_jebachine wrote:ah, ok, nije baš materijal za oca.. ali zašto se udala za takvoga ;/
kemijski procesi u mozgu....
kada napokon prestanu i osoba se 'probudi', obično je već kasno....
zato sam se ja oženio nakon 10 godina 'hodanja', znao sam što me čeka, a ni ona ne može kazati da nešto glede mene već nije znala....
sada joj jednstavno na svaku njezinu mogu kazati 'tko te šljivi, znala si to i prije'.....
ženske jednostavno oslijepe i ogluše kada su zaljubljene, imam jednu dobru poznanicu koja se nakon pola godine poznanstva udaje za lika koji je u odnosu na nju potpuno drugi svijet, većina to vidi i zna ali joj nitko neće kazati, a ona jednostavno preko noći postala gluhoslijepa, niti išta vidi niti čuje, pa čak ni njega ne vidi i ne čuje u pravom svjetlu jer umjesto njega zamišlja nekakvu idealnu osobu od koje je ovaj daleko svjelosnim godinama, a kada (neminovno)  progleda i prosluša, već je debelo dockan.....
tragikomična situacija, a bila normalna ženska do prije pola godine, mogao si s njome o svemu i svačemu, pametna, duhovita, danas jednostavno totalna blokada mozga, ni o čemu nema pojma, niti mišljenje, samo što od njega čuje je bitno a ništa drugo ne postoji niti se dogodilo....žena s faksom, inteligentna, a on prkan na kvadrat....
tako da mi je to zanimljivo proučavati, kao neka vrst sociopsihološkog istraživanja.... B-)
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 13:30

tko zna koji su razlozi..sveobuhvatni su, svakako..genetski faktori, djetinjstvo, okružje..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by catabbath 17/2/2016, 13:36

Anđin bivši na aparatima cheers

_________________
Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by L'âme 17/2/2016, 13:43

dawson wrote:Anđin bivši na aparatima cheers
U skladu s naslovom pdf-a.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom Empty Re: Anđa Marić dobila skrbništvno nad sinom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum