ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by Ero 15/2/2016, 17:44

Odlazak ravnatelja HRT-a
Više nitko ne brani Gorana Radmana
Smjenjivanje ravnatelja HTV-a bio je jedan od prioriteta HDZ-a, kojega je sada podržao i Most

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana A60a2cb863af8d5bb8ea9b37ab9d7158

Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana 189b0ed3dd8364efa12a31418dc37cbb
Autor:
Dražen Ćurić

Čini se da su Goranu Radmanu odbrojeni dani na čelu Hrvatske radiotelevizije. Nije tajna da je smjenjivanje prvog čovjeka javne televizije uvijek bio jedan od glavnih prioriteta Tomislava Karamarka, ali izborni rezultati nisu mu dali legitimitet za otvoreni juriš na televiziju. Međutim, ovaj vikend oglasio se Most preko šefa svoga kluba zastupnika Ivana Kovačića koji je također  nedvosmisleno izjavio da Radman mora otići. 

Televizija jedne stranke
Nakon konsenzusa o smjenjivanju, bilo je logično da vladajuća koalicija više ne zaoštrava retoriku. Međutim, Karamarko je ponovo žestoko optužio vodstvo HTV-a na stranačkom skupu HDZ-a u Konavlima.
– HTV je televizija jedne političke opcije, jedne stranke. Karikiraju sve ono što govorimo i sotoniziraju nas – rekao je Karamarko dodajući da HTV proglašava HDZ-ovce luđacima zato što su domoljubi. Zoran Milanović ne slaže se da je HTV  favorizirao njegovu stranku.  Tvrdi da je HTV i njih “derao” te da političari moraju  trpjeti udarce.  Predsjednik Hrvatskog novinarskog društva Saša Leković smatra da svaki građanin ima pravo reći svoje mišljenje o javnom servisu pa tako i Karamarko.
Očekivao je da će s promjenom vlasti na dnevni red doći i smjenjivanje ravnatelja HRT-a. Smatra da je neprimjereno da Karamarko na političkim skupovima stranke najavljuje promjene na televiziji kao da je to njegovo vlasništvo.  
– Na ovaj način se još više pali vatra na ionako veliku buktinju na našoj javnoj sceni – ističe Leković dodajući da je i sam često imao kritičke primjedbe na rad javnog servisa.  Jako je loše što na HTV-u postoje lijevi i desni talibani koji se sukobljavaju. Zaključuje da Karamarko nije u pravu kada tvrdi da je cijeli informativni program sotonizirao HDZ i promovirao SDP. Siniša Kovačić, predsjednik Hrvatskih novinara i publicista, ističe da je Kukuriku koalicija još 2012. odlučila da politika postavlja šefa HRT-a izravno u Saboru i ne treba se sada čuditi što nova vlast želi konzumirati takav zakon, i to u trenutku kada je dio javnosti nezadovoljan programom javnog servisa.
– Ako se pokaže da je Radman zaista izgubio političko povjerenje HDZ-a i Mosta, smatramo da bi i sam trebao razmisliti o ostavci. Među svojim članstvom imamo mnogo zaposlenika HRT-a koji se često žale na nekompetentost unutar sustava, te na odabir rukovoditelja prema političko-aktivističkim, a ne prema profesionalnim kriterijima – zaključuje Kovačić. Žarko Puhovski ističe da HRT u cjelini ne funkcionira dobro. Televizijski program je mnogo lošiji od radijskog. Upozorava da bi se moglo dogoditi da nakon Radmana na čelo HTV-dođe politički komesar HDZ-a. Tvrdi da Radman nije bio komesar ljevice.   
Ne diše s publikom
– Njegov najveći problem je u tome što se nije miješao u one stvari u koje se trebao miješati. Ne mislim da je nametao ljevičarske vrijednosti. Ljudi koji su aktivni u alternativnom novinarskom društvu imali su vrlo važne funkcije – zaključuje Puhovski. Književnik Hrvoje Hitrec ističe da je prirodno da se promijeni zakon koji bi otvorio prostor za smjenjivanje Radmana te pretvorio HRT u državnu televiziju. Smatra da sadašnje vodstvo ne poštuje osjećaje hrvatskog naroda i ne diše sa svojom publikom. •
>> Zoran Milanović: Mislim da HRT radi za HDZ

Saša Leković:

Kada Tomislav Karamarko govori o medijima, on ne govori o činjenicama. Potpredsjednik Vlade nije u pravu kada tvrdi da cijeli informativni program sotonizira HDZ i promovira SDP

Hrvoje Hitrec:

Neobično je da netko tko je bio na čelu HTV-a u komunizmu, to bude i u demokratskoj i samostalnoj Hrvatskoj 

Siniša Kovačić:

Članovi se žale da se rukovoditelja ne bira prema profesionalnim kriterijima, nego političko-aktivističkim

Žarko Puhovski:

Ravnatelj Goran Radman nije bio komesar ljevice. Ne mislim da je nametao ljevičarske vrijednosti

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by Ero 15/2/2016, 17:45

Sad će se najbolje vidjeti tko su još, pored Radmana, suradnici KOS-a. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 19:09

Najbolji je Zare , od male sta jase kamilu srtic. Od 1300 dana (cca) vladavine Radmana on je na prvom programu tv "gostovao najmnje 800-900 puta. Bio je cesce na tv nego Vegeta kod Karapandze. Mislim , on je , najpozvaniji da "brani" Radmana.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 19:11

I dvije zlice Puhovskog.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by marcellus 15/2/2016, 19:13

začin svakoj emisiji

_________________
Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 19:15

marcellus wrote:začin svakoj emisiji
nego kolega kako ste vi prezivjeli ukidanje prava na pisanje, cenzuru i sl. Koliko je Fizzit dobijao??? Kako cete sada??? Muhahahahahaaa
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by vuksadinare 15/2/2016, 19:18

Puhovski predbiljezi se uskoro na tv jabuku to ce ti ubuduce mozda biti jedino medijsko pojavljivanje na tv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by vuksadinare 15/2/2016, 19:19

...lamija ode na al jazeeru....maja sever na n1..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by Regoč 15/2/2016, 19:19

Nek se spraši otkaz svakom neprofesionalcu.

_________________
Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 19:20

Lamija klanja skupa sa Hasanbegovicem ali na zenskom dijelu, tako da se nisu nikada sreli. Hasan je gad isilovac a Lamija je ok.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by vuksadinare 15/2/2016, 19:21

....mada moramvuputit jednu pohvalu radmanu za dokumentarno-igranu seriju sinjsla alka..dobro uradjeno..narocito scene borbe protiv turaka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by Guest 15/2/2016, 20:01

abraham wrote:Lamija klanja skupa sa Hasanbegovicem ali na zenskom dijelu, tako da se nisu nikada sreli. Hasan je gad isilovac a Lamija je ok.
Ae, jebiga DNRH No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by Ero 15/2/2016, 20:07

Odlazak ravnatelja HRT-a

Žarko Puhovski:



Ravnatelj Goran Radman nije bio komesar ljevice. Ne mislim da je nametao ljevičarske vrijednosti
Vrijeme je  da se malo pogleda  i u kartoteku Žarkeca. ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 20:11

tre911 wrote:
abraham wrote:Lamija klanja skupa sa Hasanbegovicem ali na zenskom dijelu, tako da se nisu nikada sreli. Hasan je gad isilovac a Lamija je ok.
Ae, jebiga DNRH No
Procitao sam negdje da je Lamia vjernik praktikant. Nemam nista protiv ali me malo jebe percepcija nasih i njihovi, u ovom slucaju islamskih vjernika. jebi ga iz iste dzamije, ista generacija, jednoi govno Isilovsko a drugo za na ranu privit.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by dijagram 15/2/2016, 20:22

jadan je i ovaj Radman
lijepo o njemu jedino ero,abraam i ja
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 20:24

dijagram wrote:jadan je i ovaj Radman
lijepo o njemu jedino ero,abraam i ja
cheers
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by marcellus 15/2/2016, 20:30

abraham wrote:
marcellus wrote:začin svakoj emisiji
nego kolega kako ste vi prezivjeli ukidanje prava na pisanje, cenzuru i sl. Koliko je Fizzit dobijao??? Kako cete sada??? Muhahahahahaaa

haha, fizzit sam digao iz zajebancije i košta me 500 kuna godišnje cca za domenu i server, a jebiga ko mi kriv što se nikad nisam prijavio za 250 000 kuna nagrade za najljepši sastavak na temu "zašto volim srbe i pedere"

_________________
Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by abraham 15/2/2016, 20:47

marcellus wrote:
abraham wrote:
marcellus wrote:začin svakoj emisiji
nego kolega kako ste vi prezivjeli ukidanje prava na pisanje, cenzuru i sl. Koliko je Fizzit dobijao??? Kako cete sada??? Muhahahahahaaa

haha, fizzit sam digao iz zajebancije i košta me 500 kuna godišnje cca za domenu i server, a jebiga ko mi kriv što se nikad nisam prijavio za 250 000 kuna nagrade za najljepši sastavak na temu "zašto volim srbe i pedere"
Zato sam i pitao. Naime jedna od floskula je da se zavrtanjem slavine iliti pipe nekome zabranjuje da pise, radi i slicne trice i kucine. Nestp kao oduzimanje gradjanskih prava u neka "dobra" prosla vremena. Ljudi puse te spike. Naime jedino se radi o kruhu bez motike. Jebeno kada se navuces na to. Imam poznanika koji sjedi na socijali. Zivi kao pas ali ne bi radio ni pod razno. Dosta je sta dobije. Potrosi energije da izbjegne posao vise nego da nadje neki posao. Poslije su mu svi krivi, drzava, politicari, i tako sve po redu. Na kraju ako se radi neka investicija, majku im jebem to oni od nasih para, kao dobio bi vise da lezi ukoliko se ne bi investiralo. Jeben mentalitet.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by v_vlado 15/2/2016, 20:49

Ukinut pretplatu,a tko će biti direktor,boli me kurac,imam daljinski i pune baterije a sljedbenici nek svršavaju na prijenos uživo iz šatora...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Odlazak ravnatelja HRT-a-  Više nitko ne brani Gorana Radmana Empty Re: Odlazak ravnatelja HRT-a- Više nitko ne brani Gorana Radmana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum